125 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 15 دقیقه قبل، immunology گفته است :

تعمیر نمیشه؟ اخه شمیدم جنسای تو بازار خیلی کیفیتشون افتضاحه. 

شما ماشین رو تکون نده. فشنگی رو بگیر عوض کن، روغن هم پر کن، بعد ماشین رو حرکت بده. چون بدون روغن زود پمپت آسیب می بینه.

اگه دوست داری فردا یادآوری کن خونه رو نگاه کنم. یه دونه اورجینال داشتم. اگه باشه همینو بگیر ببند. 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خدا میدونه از کی بدون روغنه و من نفهمیدم:::P

جالب اینه پمپ هیچ صدایی هم نداده که متوجه بشم روغن نداره.خوبم کار میکنه. فقط یه ذره احساس میکنم فرمون سفت شده که اونم اگه روغن ریخته رو نمیدیدم عمرا متوجه نمیشدم. [coool]

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، immunology گفته است :

خدا میدونه از کی بدون روغنه و من نفهمیدم:::P

جالب اینه پمپ هیچ صدایی هم نداده که متوجه بشم روغن نداره.خوبم کار میکنه. فقط یه ذره احساس میکنم فرمون سفت شده که اونم اگه روغن ریخته رو نمیدیدم عمرا متوجه نمیشدم. [coool]

پمپ شما روغنش کم شده. اگر بی روغن بود تا حالا ده بار سوخته بود.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

راستش دیروز که درب منبع هیدرولیک رو باز کردم خشک خشک بود و هیچی توش نبود. 

این رو امروز انداختم و به گفته مکانیکی اصلی هست. حالا راست و دروغشو نمیدونم. قیمتشم 75 تومن. 

IMG_20190812_173706.jpg

لینک به ارسال

سلام دوستان

یه مشکلی واسم پیش اومده نمیدونستم کجا مطرح کنم خلاصه میگم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنید

پمپ هیدرولیکم سال 96 بر اثر فشار زیاد مث لایی و دستی و چهارراه ها تند پیچیدن یهو همه روغن رو زد بیرون و فرمون سفت شد یه بنده خدایی بازش کرد و سوپاپ بالاییش رو عوض کرد(همون که زیر شلنگ بالاییس)تا پریروز باهاش مشکل نداشتم جز نشتی همیشگی از در پمپ،ده تا درم عوض کردم ولی خب نمیدونم چشه،دیروز داخل یه ذره شن ماشین گیر افتاد در حد یه دقیقه فشار اوردم و با چپ و راست کردن فرمون ماشین در اومد بعد از حدود 10 کیلومتر صدای وووو پمپ بلند شد مث صدای دیفرانسیل پیکان و آردیا،در حد ذوب هم متعلقات پمپ داغ شده بود و کل روغن رو تخلیه کرده بود،یه بنده خدایی میگفت باید عوضش کنی،کل پمپ رو،منم گفتم دوسه کار انجام میدم شاید خوب شد،وقتی ماشین رو روشن کردم خوب شده بود گفتم خب مشکل نداره تا دیروز بازم بعد از حدود دوسه ساعت داخل شهر به صدا افتاد و کم کم روغن رو پرت کرد بیرون،رفتم با دستگاه باد کل روغنشو تخلیه کردم لجن زیادی داخلش بود یه دورم با بنزین شستم و باز باد گرفتم و خشک که شد خواستم سوپاپشو باز کنم که هرچقدر زور زدم پیچش باز نشد،خواستم ببشتر زور بزنم گفتم خداب نشه ولی خب باد که میزدم خوب باد میداد بیرون،روغن رو زدم و یه چندبار چپ و راست کردن حباب زیادی تشکیل شد که ظاهرا مال هواگیریشه دیگه درشو بستم با خیال راحت کلی دور زدم دیشب اخر شب باز روز از نو،صدا داد،این که بعد از کار زیاد صدا میوفته دقیقا نمیدونم مال چیه فرمونم میچرخونی صداش بیشتر میشه دقیقا هم از پمپ میاد؛حالا نمیدونم اون سوپاپه رو چطور چک کنم؟امکان داره متعلقات داخل خراب باشه؟بدم بازش کنن یا کلا تعویض کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری