206

مباحث مربوط به صفحه نمایش بالای داشبورد (MFD)

836 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 20 ساعت قبل، hitman66 گفته است :

نمیتونید از پشت دیسپلیی یه عکس بذارید؟ یه سوال دیگه، تایپ B به مدل 97 نمیخوره نه؟

از نظر سوکت با مدل قبل فرقی نداره فقط برام جالب بود که رو مدل ۹۳  صفحه نمایش ساده ۱۳ رشته سیم وصل بود ولی تیپ دو مدل ۹۶ که صفحه نمایش سه خط  فقط ۸ رشته سیم داره و اطلاعات مسافت و سرعت متوسط و زمان طی شده رو نشون میده

۸ رشته سیم ،۳ رشته سبز ۳ رشته قرمز و ۲ رشته سفید

شارژ باتری تلفن کم بود فلاش عمل نکرد اگر مشکلت رفع نشد بگو تو روز عکس بگیرم

۲۰۱۹۱۱۱۲_۲۱۵۲۱۴.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1398/08/22, 00:22:53، mehran51 گفته است :

از نظر سوکت با مدل قبل فرقی نداره فقط برام جالب بود که رو مدل ۹۳  صفحه نمایش ساده ۱۳ رشته سیم وصل بود ولی تیپ دو مدل ۹۶ که صفحه نمایش سه خط  فقط ۸ رشته سیم داره و اطلاعات مسافت و سرعت متوسط و زمان طی شده رو نشون میده

۸ رشته سیم ،۳ رشته سبز ۳ رشته قرمز و ۲ رشته سفید

شارژ باتری تلفن کم بود فلاش عمل نکرد اگر مشکلت رفع نشد بگو تو روز عکس بگیرم

۲۰۱۹۱۱۱۲_۲۱۵۲۱۴.jpg

ممنون، 8 رشته مثل همینه، سیم کشی هم درسته، شاید دکمه تریپ اتصال نداره، راحت باز میشه؟ فقط سره دکمه رو باید کشید بیرون یا از جای اولین خط باید بیرون بیاد؟اون خونه 5ام که دوستمون گفتن از بدنه بهش یه سیم وصل کنم کدوم میشه؟

ویرایش شده در توسط hitman66
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، hitman66 گفته است :

ممنون، 8 رشته مثل همینه، سیم کشی هم درسته، شاید دکمه تریپ اتصال نداره، راحت باز میشه؟ فقط سره دکمه رو باید کشید بیرون یا از جای اولین خط باید بیرون بیاد؟اون خونه 5ام که دوستمون گفتن از بدنه بهش یه سیم وصل کنم کدوم میشه؟

برای باز کردن دکمه تریپ تو انجمن آموزش هست 

شماره سیم هم روی خود سوکت شماره خورده

لینک به ارسال

من206 صندوقدار مدل 93 دارم فابریک صفحه نمایش ساده داشت   آقای گودرزی یکی از بهترین مهندسین برق خودرو  که در ابتدای این بحث مطالب بسیار خوبی گذاشته بودندبرای من صفحه نمایش 2خط نصب کردن همراه با دکمه تریپ حتی من پخش فابریک بلوتوس دار هم روش نصب کردم کاملا جواب داد  دلیل کم بودن سیم های  fmd اینه که در تیپ 2 آینه سنسور دما نداره و نمایشگر دما نشون نمیده

ویرایش شده در توسط vbahrami
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، vbahrami گفته است :

من206 صندوقدار مدل 93 دارم فابریک صفحه نمایش ساده داشت   آقای گودرزی یکی از بهترین مهندسین برق خودرو  که در ابتدای این بحث مطالب بسیار خوبی گذاشته بودندبرای من صفحه نمایش 2خط نصب کردن همراه با دکمه تریپ حتی من پخش فابریک بلوتوس دار هم روش نصب کردم کاملا جواب داد  دلیل کم بودن سیم های  fmd اینه که در تیپ 2 آینه سنسور دما نداره و نمایشگر دما نشون نمیده

چه عالی

ای کاش آیدی ایشون رو میذاشتی که ما هم بتونیم از نظر کارشناسی و تخصصشون بهره مند بشیم

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، ehsanaliabadian گفته است :

چه عالی

ای کاش آیدی ایشون رو میذاشتی که ما هم بتونیم از نظر کارشناسی و تخصصشون بهره مند بشیم

ایشون دیگه تو سایت فعالیت ندارن. دوستان زیادی با معلومات و تخصص بسیار بالا در این انجمن حضور دارند. شما مشکلتونو مطرح کنید ان شااله به جواب میرسید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری