206

مباحث مربوط به صفحه نمایش بالای داشبورد (MFD)

836 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 9 ساعت قبل، AS66 گفته است :

اطلاعات زیادی نداد.در همون حد که گفتم

حتی بهش پیشنهاد دادم برامون انجام بده هزینشو بدیم بازم قبول نکرد

اینجاست که میگن " به گربه گفتن ... دواست ....." . 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 ساعت قبل، un4g1v3n گفته است :

اینجاست که میگن " به گربه گفتن ... دواست ....." . 

گل گفتی 

ما که نخواستیم یادمون بده درست کنیم خودش درست کنه هزینشو بگیره طرحشم محفوظ بمونه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

Screenshot_2019-11-06-19-49-40-1.thumb.png.fba3992138d581edc862ef9bf815dee6.pngScreenshot_2019-11-06-19-49-55.thumb.png.428237ffc649860088adca3c2a725629.png

من این ضبط رو انداختم، دیسپلی عوض شد اما هنوز اطلاعات مربوط به مسافت رو نشون نمیده. نمیدونم مشکل کجاست ... دکمه تریپ هم عکس العملی نداره، یعنی قطع کردن سیمش رو؟! 

لینک به ارسال
در در 1398/08/15, 20:07:12، hitman66 گفته است :

Screenshot_2019-11-06-19-49-40-1.thumb.png.fba3992138d581edc862ef9bf815dee6.pngScreenshot_2019-11-06-19-49-55.thumb.png.428237ffc649860088adca3c2a725629.png

من این ضبط رو انداختم، دیسپلی عوض شد اما هنوز اطلاعات مربوط به مسافت رو نشون نمیده. نمیدونم مشکل کجاست ... دکمه تریپ هم عکس العملی نداره، یعنی قطع کردن سیمش رو؟! 

چیزی که تا الان درمورد دیسپلی و پخش ماشین متوجه شدم اینه که یه رابط بین پخش و دیسپلی وجود داره بنام اینترفیس Interface که انتقال دستورات از com2000  رو به پخش برای تعویض آهنگ، قطع صدا و ... انجام میده. ضمنا این دستورات توسط این رابط از پخش به نمایشگر میرسه و اون رو نشون میده.
از اونجایی که خودروهای جدید، شترگاوپلنگ هستند(هر چیزی که دم دستشون بوده به هم خوروندن)، شما باید اول ببینی سیستم برق ماشینت چیه؟ بعد بر اساس اون، پخش و دیسپلی فابریکش رو تهیه کنی تا همه چیز با هم هماهنگ باشه.
باز هم باید نظر صاحبنظران در این موضوع رو بشنویم. این چیزی که عرض کردم کاملا شخصی بود.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، ehsanaliabadian گفته است :

چیزی که تا الان درمورد دیسپلی و پخش ماشین متوجه شدم اینه که یه رابط بین پخش و دیسپلی وجود داره بنام اینترفیس Interface که انتقال دستورات از com2000  رو به پخش برای تعویض آهنگ، قطع صدا و ... انجام میده. ضمنا این دستورات توسط این رابط از پخش به نمایشگر میرسه و اون رو نشون میده.
از اونجایی که خودروهای جدید، شترگاوپلنگ هستند(هر چیزی که دم دستشون بوده به هم خوروندن)، شما باید اول ببینی سیستم برق ماشینت چیه؟ بعد بر اساس اون، پخش و دیسپلی فابریکش رو تهیه کنی تا همه چیز با هم هماهنگ باشه.
باز هم باید نظر صاحبنظران در این موضوع رو بشنویم. این چیزی که عرض کردم کاملا شخصی بود.

مدل ۹۲ به بعد Com 2000 نداره

پخش و صفحه نمایش رو تولیدات ۹۴ به بعد نصب شده و در ارتباط کامل هستن و تمام اطلاعات نشون میدن.

این دوست عزیز هم بعد از نصب پخش فقط اطلاعات مسافت و دکمه تریپ کار نمیکنه( ممکنه چون اطلاعات مسافت نشون نمیده دکمه تریپ کار نمیکنه)

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/08/10, 17:08:16، AS66 گفته است :

دوستان نظرتون چیه؟چجوری اینجوری شده؟

IMG_20191101_080022_974.jpg

IMG_20191101_080020_936.jpg

IMG_20191101_080018_519.jpg

:-(

لینک به ارسال
در در 1398/08/17, 18:49:26، mehran51 گفته است :

پخش و صفحه نمایش رو تولیدات ۹۴ به بعد نصب شده و در ارتباط کامل هستن و تمام اطلاعات نشون میدن.

این دوست عزیز هم بعد از نصب پخش فقط اطلاعات مسافت و دکمه تریپ کار نمیکنه( ممکنه چون اطلاعات مسافت نشون نمیده دکمه تریپ کار نمیکنه)

دکمه تریپ کار نکنه با ضبط میشه بازم تغییرات رو دید، این کلا نشون نمیده، یه جای کار میلنگه، شاید دیاگ... نمیدونم. خودایرانخودرویی ها هم هیچی بروز نمیدن یا اصن نمیفهمن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/08/17, 18:49:26، mehran51 گفته است :

واقعا؟!:-(
چه جالب:::P نمیدونستم ویرانخودرو اینقدر پیشرفته شده.
اطلاعات مفیدی بود دوست عزیز. اصلا خبر نداشتم. چه قدر از نظر الکترونیک و فنی پیشرفت کردیم. خداروشششششششکر:grin:

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، hitman66 گفته است :

دکمه تریپ کار نکنه با ضبط میشه بازم تغییرات رو دید، این کلا نشون نمیده، یه جای کار میلنگه، شاید دیاگ... نمیدونم. خودایرانخودرویی ها هم هیچی بروز نمیدن یا اصن نمیفهمن

تغییرات اینقدر زیاد بوده نمایندیگها هم قاطی کردن.

اگر بتونی با مسئول فنی دفتر منطقه ای ایران خودرو صحبت کنی مشکلت حل میشه

در 6 دقیقه قبل، ehsanaliabadian گفته است :

واقعا؟!:-(
چه جالب:::P نمیدونستم ویرانخودرو اینقدر پیشرفته شده.
اطلاعات مفیدی بود دوست عزیز. اصلا خبر نداشتم. چه قدر از نظر الکترونیک و فنی پیشرفت کردیم. خداروشششششششکر:grin:

۲۰۶ مدل ۹۲ به بعد از نظر ساختار برق و الکترونیک خودرویی کامِلا متفاوت با تولیدات قبلی.

بهتر یا بدتر بودنش بستگی به نظر مصرف کننده داره.

لینک به ارسال

کسی نمیتونه از mfd تیپ دو از پشتش جای سوکت هاش یه عکس بده؟ ازین دیسپلی سه خط ها که مسافت و مصرف سوخت رو نشون میده، اگه یه عکس بذارید خیلی لطف میکنید، من فرقش رو ببینم شاید متوجه ایراد بشم، ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری