alireza 206

یونیت ( قفل ) درب های 206 و مشکلات مربوطه (فقط یونیت)

70 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام پمپ درب راننده گاهی گیر میکنه مشکل چطوری برطرف کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درب عقب من تو دیسپلی نشون داداه نمیشه هر دو  سالم بودن از چی میتونه باشه

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، mobilemehdi گفته است :

درب عقب من تو دیسپلی نشون داداه نمیشه هر دو  سالم بودن از چی میتونه باشه

اگه به تازگی دستکاری تو سیم کشی ها انجام نشده؛ احتمال خیلی زیاد از مجموعه یونیت قفل هست.

معمولا قابل تعمیر نیست با این حال بازش کن بنداز داخل یه حلال (نفت-الکل و...) ممکنه مشکل حل بشه....

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

بعد از نصب دزدگیر اینطور شده البته سیم قفل مرکزی دزد گیر جدا کردم فرقی نکرد بنظرتون هم زمان میشه یونیت هر دو در خراب بشه؟

نمیشه تحریک دستی کرد تا ازمون بشه مثلا با اتصال سیم؟

ویرایش شده در توسط mobilemehdi

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، mobilemehdi گفته است :

بعد از نصب دزدگیر اینطور شده البته سیم قفل مرکزی دزد گیر جدا کردم فرقی نکرد بنظرتون هم زمان میشه یونیت هر دو در خراب بشه؟

نمیشه تحریک دستی کرد تا ازمون بشه مثلا با اتصال سیم؟

فکر میکنم سیم قهوه ای سوکت قفل رو اتصال بدنه بدی مشخص میشه...

لینک به ارسال
در در 1396/01/08, 10:40:02، !Mehdi گفته است :

فکر میکنم سیم قهوه ای سوکت قفل رو اتصال بدنه بدی مشخص میشه...

با سلام با سیم قهوه ای نشد

لینک به ارسال

سلام

دیشب ی مشکلی  برام پیش اومد درب ماشین قفل  کردم  بعد چک کردن با کشید دستگیره درب عقب سمت راننده درب قفل نشده و با باز کردن در تمامی درها باز میشه 

منظورم اینه اگر چه با ریموت چه با سوییچ در ها قفل کنم 

درب عقب سمت راننده رو چه از داخل و چه از بیرون دستیگره بکشم تمامی در ها باز میشه 

ی جورای مثل عملکرد دستگیره در های جلو از داخل که درب زمانی که قفل باشه با کشیدن دستگیره در ها باز میشه 

ماشینم 207 مدل 90 لطفا دوستان راهنمایی کنید مجبور شدم ماشینم بچسبونم به دیوار تا اون در کسی نتونه باز کنه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، Dariush-Es گفته است :

سلام

دیشب ی مشکلی  برام پیش اومد درب ماشین قفل  کردم  بعد چک کردن با کشید دستگیره درب عقب سمت راننده درب قفل نشده و با باز کردن در تمامی درها باز میشه 

درب عقب سمت راننده رو چه از داخل و چه از بیرون دستیگره بکشم تمامی در ها باز میشه 

ی جورای مثل عملکرد دستگیره در های جلو از داخل که درب زمانی که قفل باشه با کشیدن دستگیره در ها باز میشه 

ماشینم 207 مدل 90 لطفا دوستان راهنمایی کنید مجبور شدم ماشینم بچسبونم به دیوار تا اون در کسی نتونه باز کنه 

سلام به خاطر اینه که درب اون سمتتون ایراد داره و قفل نمیشه حتی به زبونه اون درب نگاه کنید مثل باقی دربها که قفل شده و زبونه دستی قشنگ پایین رفته پایین نمیره و بالا میمونه  و چون قفل نشده از بیرون دستگیره رو میکشی چهارتا درب باز میشه به احتمال زیاد پمپ قفل کننده اون درب خرابه ولی همون زبونه دستی قفلو چند بار بیرون و داخل بده انگار میخوای از اونجا دستی دربو بازو بسته اگه بتونی رودریو باز کنی و اون میله که از پمپ قفل برون اومده چنجا اتصالات داره روغنکاری کنی تا روونتر باشه و پمپ که احتمالا ضعیف شده زورش بکشه قفل کنه درب اون سمتو ولی اگه افاقه نکرد باید به فکر این باشید اون پمپ قفل مرکزی اون دربو عوض کنید که یه مقدارم گرونه فکر کنم اتفاقا یکی از دربها عقب منم همین ایرادو داره ولی برا من یه خوبی داره هر ده پونزده بار یه بار شانسی قفل نمیکنه ولی یه بار که با ریموت بازو بسته میکنم قفل میکنه و همیشه از رو زبونه که کامل تو رفته یا بیرونه میفهمم درب قفل شده یا نه و اگه قفل نکرده بود مجداد بازو بسته میکنم ولی باید حتما دستی هم از دستگیره چک شه که ادم خیالش راحت باشه قفله که یهو دربو باز نکنن دزدان محترم به سادگی

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Dariush-Es گفته است :

سلام

سلام

همونطور که دوستمون گفت احتمالا مشکل از یونیت قفل هست.

ممکنه با باز کردن و سرویس حل بشه... ممکن هم هست از میله های رابط دستگیره یا قفل باشه...

در هم اکنون، aidin1384 گفته است :

سلام به خاطر اینه که درب اون سمتتون ایراد داره و قفل نمیشه حتی به زبونه اون درب نگاه کنید مثل باقی دربها که قفل شده و زبونه دستی قشنگ پایین رفته پایین نمیره و بالا میمونه  و چون قفل نشده از بیرون دستگیره رو میکشی چهارتا درب باز میشه به احتمال زیاد پمپ قفل کننده اون درب خرابه ولی همون زبونه دستی قفلو چند بار بیرون و داخل بده انگار میخوای از اونجا دستی دربو بازو بسته اگه بتونی رودریو باز کنی و اون میله که از پمپ قفل برون اومده چنجا اتصالات داره روغنکاری کنی تا روونتر باشه و پمپ که احتمالا ضعیف شده زورش بکشه قفل کنه درب اون سمتو ولی اگه افاقه نکرد باید به فکر این باشید اون پمپ قفل مرکزی اون دربو عوض کنید که یه مقدارم گرونه فکر کنم اتفاقا یکی از دربها عقب منم همین ایرادو داره ولی برا من یه خوبی داره هر ده پونزده بار یه بار شانسی قفل نمیکنه ولی یه بار که با ریموت بازو بسته میکنم قفل میکنه و همیشه از رو زبونه که کامل تو رفته یا بیرونه میفهمم درب قفل شده یا نه و اگه قفل نکرده بود مجداد بازو بسته میکنم ولی باید حتما دستی هم از دستگیره چک شه که ادم خیالش راحت باشه قفله که یهو دربو باز نکنن دزدان محترم به سادگی

جناب آیدین جان؛ ۲۰۷ زبونه دستی قفل نداره....

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، !Mehdi گفته است :

سلام

ممکنه با باز کردن و سرویس حل بشه... ممکن هم هست از میله های رابط دستگیره یا قفل باشه...

در 16 دقیقه قبل، !Mehdi گفته است :

سلام

سلام بله حق با شماست پوزش میخوام حواسم نبود ماشینشون 207  پس ضرورتن باید رودریو باز کنه و اینکه همیشه بعد قفل کردن درب از بیرون چک کنه که حتما درب قفل شده باشه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری