alireza 206

یونیت ( قفل ) درب های 206 و مشکلات مربوطه (فقط یونیت)

160 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'> دوستان

Komak.gifKomak.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/Komak.gif' alt='URL>'>درهای ماشین من ایراد پیدا کرده نمیدونم چیکار کنم

تا یه مدت قبل در پشت سمت راست موقع باز شدن گیر میکنرد و باز نمیشد ولی حالا در جلو سمت شاگرد هم اینطوری شده یه بار تعمیرگاه ایرانخودرو بردم دست زد ولی تغییری بخصوصی نکرد ولی میگفت درست کردم الان طوری شده که باید قفل مرکزی رو یه بار باز وبسته کنم اونم به سختی باز میشه پشت هم که باید ازبیرون از بشه لطفا راهنمایی کنید.

سلام

قفل در ماشین شما دوتا پله داره پله اول که در حدود نیم سانت باز میمونه و پله دوم که در کاملا بسته میشه به نظرم در ماشین شما تو پله دوم آزاد نمیکنه،شما زبانه در ماشینو تو حالت باز با انگشت فشار بدید که دو پله بسته بشه و با دستگیره بازش کنید یعنی یه جورائی شبیه سازی بسته شدن در ، ببینید زبانه کامل باز میشه یا نه اگه باز نشد و گیر کرد ممکنه با روغنکاری قفل مشکلت حل بشه یعنی روغن بزن و چند باری هم زبانه رو با نگشت بزن بره تو و دوباره آزادش کن با دستگیره ، یه چیز دیگه هم هست اونم اینه که جای اتصالات مفتول های در باز کن گشاد شده که باید تو دری رو باز کنی اگه خواستی عکسشو میذارم برات ،اگه هم دیدی زبانه آزاد میشه بی هیچ مشکلی مشکل سر پایه روی ستونه که باید رگلاژ بشه رگلاژ در تو آموزشها هست اگه هم نتونستید بدید یه صافکار واست درو رگلاژ کنه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

درب سمت شاگرد و جلو من مشکل داره

گاهی اوقات وقتی درب رو قفل میکنی دیگه باز نمیشه با ریموت.... باید با دست از تو ماشین قفل رو با دست بالا بکشی و باز کن وقتی قفل رو هم میخوای بکشی بالا خیلی اون قفل که به سمت بالا میکشی سفت میشه مشکل کجاست ؟

ممنون میشم کمک کنید...

ضمن اینکه درب جلو رو یه بار دزد با پیچ کوشتی باز کرده و من قفل درب رو تعویض کردم...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام

گاهی اوقات وقتی درب رو قفل میکنی دیگه باز نمیشه با ریموت.... باید با دست از تو ماشین قفل رو با دست بالا بکشی و باز کن وقتی قفل رو هم میخوای بکشی بالا خیلی اون قفل که به سمت بالا میکشی سفت میشه مشکل کجاست ؟

ممنون میشم کمک کنید...

ضمن اینکه درب جلو رو یه بار دزد با پیچ کوشتی باز کرده و من قفل درب رو تعویض کردم...

با تعویض پمپ قفل ها 100% مشکلتون حل می شه

لینک به ارسال

باسلام

می خواستم بدونم میشه از پمپ پرایدی استفاده کرد ؟

مشکلی ایجاد نمیکنه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

خیر چنین چیزی ممکن نیست

ساختار قفل مرکزی پراید با 206 بلکل متفاوت است

لینک به ارسال

با سلام

ممنون میشم کمک کنید...

با تعویض پمپ قفل ها 100% مشکلتون حل می شه

دوست گرامی آیا برروی خودرو ی شما دزدگیر نصب شده است ؟

اگر پاسخ مثبت است احتمالاً داخل در سمت راننده یک پمپ معمولی ( دوسیم ) جهت فرمان به قفل مرکزی 206 قرار داده اند که باید حذف شود و طوری دیگر این فرمان اعمال گردد

لینک به ارسال

باسلام

می خواستم بدونم میشه از پمپ پرایدی استفاده کرد ؟

مشکلی ایجاد نمیکنه؟

از پمپ پرایدی هم میشه استفاده کرد اما با این فرق که :

درتون سوراخکاری میشه تا بتونن پمپ رو داخل در جاسازی کنن

دسته سیم فابریک قفل سیمهاش زخمی میشه تا دوتا سیم به پمپ پرایدی بکشن

میله بالابرنده اهرم قفل هم دستکاری و کج میشه تا به پمپ پرایدی نصب بشه و در کل یه چیزه من دراوردی میشه که اصلا فابریک نیست

همه این مراحلو من چن روز پیش که ماشین یکی از اقواممون رو برا تعمیر قفل درب عقبش برده بودم دیدم که تازه میخاس رو این ماشین هم اینکارو بکنه با هزینه 15000 تومن که بنده نذاشتم و 61000تومن ناقابل پوله یونیت کامل رو دادم و تعویضش کردم(هیچی فابریکی نمیشه امان از این تعمیرکارا...banghead.gifbanghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>)

قیمت بالاش هم بخاطر اینه که پمپ 206 مثل پراید جدا نیست و روی مجموعه قفل درب عقب سواره و اگر خراب بشه باید بصورت کامل قفل درب عقب عوض بشه

لینک به ارسال

سلام

درب جلو سمت راست وقتی باز میکنم پیغام بازربودن نمیده ،ولی اگ ضامن قفل کردن میزنم میره پایین دوباره بر میگرد بالا اون وقت نشانگر نشون میده .این ایرادش از کجاس

مدل ماشین ۹۲ تیپ ۵

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز

قبلا مبحثی در زمینه خطای باز بودن در هنگام حرکت، بوده که متاسفانه غیر فعال شده، بنابراین برای کمک گرفتن از راهنمایی شما عزیزان مجبور شدم یه مبحث جدیدی باز کنم

دوستان، خطای باز بودن در عقب سمت چپ ماشینم که تیپ ۲ مدل ۸۲ هستش هر از گاهی چه موقع حرکت در بعضی دست اندازهای کوچک مسیر، چه بهنگام استارت زدن ماشین اتفاق می افته، رفته تو اعصابم، از چندین دوست که ۲۰۶ های مدل پایین رو دارن هم پرسیدم دقیقا خطا در همین در را دارن. یکیشون رگلاژ در رو طوری گرفته که اصلا در رفته تو و منظره بدی به نمای ماشین داده تا این الارم رو نداشته باشه، اکثرا از این در بخاطر این اخطارها استفاده نمی کنن. منم از این در استفاده نمی کنم. ولی هر از گاهی این خطا ها شروع میشه . وقتی هم شروع شد تمامی نداره . با محکم تر بستن در یه دو سه خیابانی خطا دیگه نمیده ولی دوباره شروع میکنه. ربطشو نمیدونم ولی غالبا بعد از رانندگی تو هوای بارانی این اتفاق می افته. حتی چک کردم که نکنه از خیس شدن سیم ها یا قفل در باشه که خشک خشک بود. بعد از چند روز که اذیت میکنه، یه دفعه برای دو سه هفته خبری ازش نیست تا بارندگی بعدی( بازم میگم هیچ دلیل و رابطه منطقی بین بارندگی و الارم پیدا نکردم. حتی با شیلنگ روی ماشین کلا اب گرفتم . با سطل روش اب ریختم، روی درزهای در، با فشار اب پاشیدم . خبری از الارم نیست. همین که بارندگی مخصوصا با شدت کم و هوای سرد روز بعدش اتفاق می افته، مشکلات من تا سه چهار روز شروع میشه)

از دوستانی که تجربه این موارد رو دارند یا اطلاعاتی در رفع این مشکل دارند ممنون میشم مرا راهنمایی کنن

متشکرم

لینک به ارسال
اگه سیم کشی مشکل نداره، مکانیزم قفل درب رو تعویض کنی مشکل حل میشه!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری