keivantype5

تعویض موتور ماشین ها

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من چند تا سوال در مورد تغییر موتور ماشین ها دارم و قیمتشون...

در اول در مورد 206 هست ایا میشه موتور تیپ5 را روی تیپ2 گذاشت و یا بلعکس؟؟ در کل این کار شدنیست؟ خرج و مخارجش چقدره قیمت موتور تیپ2 چنده؟

خیلی از کسانی که تیپ2 جدید دارن از قدرتش راضی نیستن و میگن موتورش جواب این اتاق را نمیده اگر کسی نخواد ماشین و عوض کنه میشه موتورشو با تیپ5 عوض کنه همینطوز ترمز های عقب هم باید عوض شه!!!؟؟

سوال بعدیم اینه که میشه سر سیلندر یا موتور زانتیا1800 را روی 405 گذاشت؟ شتاب و سرعت فرق میکنه؟ گیربکش باید عوض شه قیمت موتور زانتیا 1800 چنده و کل موتور یا سرسیلندر ویا گیربکس را از کجا میشه خرید

یکی از دوستام 405 داره اول میخواست موتورشو با تیپ5 عوض کنه و گفتن که خرجش زیاد میشه و ای .سی .یو هم باید جدا بخریم . بی اس ای هم باید نصب شه سیم کشی هم به اتاق تغییر کنه و... دیدیم خرجش میره به 3 میلیون چون قیمت موتور تیپ5 گفتن دو میلیونو 800 میشه....ای سی یو هم 250 تومن و نمیصرفه....

رفتیم سراغ اینکه سرسیلندر رو با زانتیا عوض کنیم در کل میخواهم بدونم که سر سیلندر عوض شه توی شتاب اولیه تاثیر میزاره؟ راه رفتن ماشین مثل پارس ای.ال .ایکس میشه؟

//////

یک سوال دیگه هم دارم اینه که موتور ال نود 1600 با قدرت 105 اسب موتور تقریبا پر قدرت و کم مصرفی هست چرا این موتور را خیلی خودروسازی های داخل به بازی نمیگیرن و فقط روی ال نود و فکر کنم مگان میبندنش!!!

مگه چطورشه؟؟ از این موتور نمیشه روی ماشین های ایران خودرو استفاده کرد؟ مشکل خاصی داره؟

ایرانخودرو گفته به زودی دیگه موتور های پر مصرف و میزاره کنار مشخصا منظورش موتورxu7 و میگه دیگه روی ماشینهاش میخواد موتور tu5 و ef7 بگذاره!!!

موتور tu5 که ماشالله خیلی هم پر مصرف و خوش خوراکه ..موتور ef7 با اینکه 1700 و 16 سوپاپ داره نمیتونه مثل Xu7 حیکل بی خاصیت سمند را به حرکت در بیاره....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هر کاری میشه انجام داد ولی ممکنه خیلی خرجش سنگین بشه . چه کاریه موتور تیپ 2 با 5 عوض بشه میفروشیش یه تیپ 5 میخری هم خرجش کمتره هم امکاناتش بیشتره هم فابریکه بعدا مشکلی پیش نمیاد. در مورد سر سیلندر 100% شتاب و سرعت بیشتر میشه ولی خیلی چیزا باید تعقیر کنه ولی سر سیلندر عوض بشه بهتره تا موتور عوض بشه چون خیلی الافی داره و کلی خرج

لینک به ارسال

موارد فنی و دردسر ها زیاد تعویض موتور+هزینه اون به کنار، مشکلات قانونی و غیر قانونی تعویض هم به کنار!

اصلا ارزش نداره

تعویض سر سیلندر هم به همین سادگی نیست، موتور 16 سوپاپ xu7 فقط در سر سیلندر متفاوت نیست، پیستون ها، شاتون ها(سوراخ روغن) و موارد دیگر هم تفاوت دارند

لینک به ارسال

پس بهتره اگه یک ماشین با موتور دیگه میخواهیم همون از کارخونه بگیریم....مرسی از راهنماییتون

لینک به ارسال

سلام اگه یه rcذاشته باشی میشه اتاق مثلا تیپ 5 گذاشت روش به جای اینکه موتورشو با rc عوض کنی

درسرش فکر کنم کمتر باشه

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز

من 206 مدل 81 دارم با کارکرد 360000 موتورش خیلی اذیت می کنه پارسال تعمیر اساسی شده و امسال هم سرسیلندر عوض شده اما با این همه هزینه جون نداره و راه نمیره و فرضا تو دنده 4 یا پنج گازو یه ذره بدی یا تا ته فشار بدی هیچ فرقی به حالش نمی کنه و هیچ قدرت و شتابی نداره. صدای لق لق شدید هم داره در حالت در جا که خیلی رو اعصابه. امروز به یه استوک فروشی زنگ زدم قیمت موتور تیپ 2 ،نیم موتور پایینو 1،900 گفت که تمام متعلقات داخلی اعم از شاتون و پیستون و میل لنگ .... اینا رو داره و فقط سرسیلندر باید بیاد روش سوار بشه. بنظر شما اینکار کلا جدا از قیمت موتور چقدر خرج بر میداره و ایا واقعا ارزش این کارو داره یا نه؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز

من 206 مدل 81 دارم با کارکرد 360000 موتورش خیلی اذیت می کنه پارسال تعمیر اساسی شده و امسال هم سرسیلندر عوض شده اما با این همه هزینه جون نداره و راه نمیره و فرضا تو دنده 4 یا پنج گازو یه ذره بدی یا تا ته فشار بدی هیچ فرقی به حالش نمی کنه و هیچ قدرت و شتابی نداره. صدای لق لق شدید هم داره در حالت در جا که خیلی رو اعصابه. امروز به یه استوک فروشی زنگ زدم قیمت موتور تیپ 2 ،نیم موتور پایینو 1،900 گفت که تمام متعلقات داخلی اعم از شاتون و پیستون و میل لنگ .... اینا رو داره و فقط سرسیلندر باید بیاد روش سوار بشه. بنظر شما اینکار کلا جدا از قیمت موتور چقدر خرج بر میداره و ایا واقعا ارزش این کارو داره یا نه؟

درود

عزیز از کجا معلوم موتوری که دارید میخرید مشکلاتش کمتر از موتور ماشین خودتون باشه؟

بنظرم هزینه تلکی نکن ماشینو بفروش بره بهتره تا اینکه الان موتور عوض کنی فردا گریبکس و....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

لینک به ارسال

234014
با سلام خدمت دوستان عزیز

درود

عزیز از کجا معلوم موتوری که دارید میخرید مشکلاتش کمتر از موتور ماشین خودتون باشه؟

بنظرم هزینه تلکی نکن ماشینو بفروش بره بهتره تا اینکه الان موتور عوض کنی فردا گریبکس و....

مشکل اینه که برای فروشش هم مشکل دارم بنظرتون کجا میشه ماشینو راحت و به قیمتش فروخت؟

درود

والا من زیاد تو کار خریدو فروش نیستم نمیتونم نظر خاصی بدم ولی من باشم قیدشو میزنم ۲۰۶ همینجوری سرطان هست دیگه چه برسه موتوری که اصلا نمیدونی چی هستو بخوای بخری و سوار کنی روش تو پارکینگهای اطراف تهران خوب میشه ماشینو فروخت چیتگر؛ خاوران؛حکیمیه و نهایتا دیوار!

لینک به ارسال

سلام دوستان

تازگیا کسی موتور استوک رو ماشینش نصب کرده به صورت قانونی؟

میشه لطف کنید بگید الان وضعیتش چطوریه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری