!Mehdi

سنسور دمای کابین سیستم تهویه اتوماتیک

35 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 9 ساعت قبل، کامران شیخی گفته است :

سلام سنسور داخل کابین ماشین من هیچی نشون نمیده مشکلش چیه لطفا زود جواب بدید

سلام

خوش آمدید دوست عزیز

یک بار سرباطری رو بکشید

اگر درست نشد، سنسور " احتمالا " قطع شده

اگر خراب باشه، عموما دمای غیر واقعی نشون میده. در صورتی که سیم و سوکت درست بود مشکل از خود سنسوره

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام. بعد از مدتها غیبت با یه مشکل عجیب اومدم!

بعد از تعویض رادیاتور بخاری کولر ماشین دچار مشکل شده و بعضی وقت ها روشن نمیشه.و بعضی وقت ها بدون مشکل کار میکنه! 

وقتی از رو پنل گزینه ac رو میزنم کمپرسور درگیر نمیشه و فقط باد میزنه، ممیز دما هم چشمک میزنه. دیاگ زدم و خطای کم بودن فشار سنسور رو نشون داد. حالا منظورش از سنسور همون سنسور دمای داخل کابین یا چیز دیگه ست؟

لینک به ارسال

سلام دوستان . من ماشینمو یه هفته س تحویل گرفتم . مدل ۹۸ اس دی v8 . از این‌سنسور دما بدجور صدای وییییییززززز میاد . یعنی دیوونه کننده س و خیلی صداش بلنده . بردم نمایندگی الکی‌گفتن همینطوری میشه عیبی نداره . بعد چون من ماشینم ضبط نداره در آوردم سنسورو صداش قطع شد . بعد ب خیالات افتادم و دوباره ب سختی وصلش کردم . الان میخوام بدونم چطوری صدای اینو قطع کنم ؟ دیوونم کرده . و اینکه بود و نبودش فرقی میکنه ؟ اصلا ب چ دردی میخوره این سنسور . خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

لینک به ارسال

سلام.اساتید

ماشین من مدل ۸۳ تیپ ۵ هست.چند روز میش کمپرسور خراب کرد .و من درستش کردم.الان مشکل سرما ندارم. ولی کولر اصلا آف نمیکنه.من سنسور اوپراتور هم گذاشتم تو آب یخ.باز هم آف نکرد.

به این نتیجه رسیدم که همین مشکل بود که باعث خرابی کمپرسور شده بود.تنظیمات بی اس هم چک کردم درست بود.

آیا کسی تجربه این مشکل را داره?

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، vahidamirinezhad گفته است :

سلام.اساتید

ماشین من مدل ۸۳ تیپ ۵ هست.چند روز میش کمپرسور خراب کرد .و من درستش کردم.الان مشکل سرما ندارم. ولی کولر اصلا آف نمیکنه.من سنسور اوپراتور هم گذاشتم تو آب یخ.باز هم آف نکرد.

به این نتیجه رسیدم که همین مشکل بود که باعث خرابی کمپرسور شده بود.تنظیمات بی اس هم چک کردم درست بود.

آیا کسی تجربه این مشکل را داره?

سلام

من مدل های قدیمی رو نمی دونم ولی در جدید ها ، سنسور اواپراتور دستور درگیر شدن کمپرسور رو می ده

برای من دستور درگیر شدن کمپرسور رو نمی داد یعنی وقتی هوا گرم می شد کمپرسور درگیر نمی شد که با تعویض سنسور رفع شد

الان برای شما یعنی دستور قطع شدن رو نمی ده ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری