kevinzari

امدن بوی دود تو داخل ماشین

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

25 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت اساتید و کلیه دوستان

من مدتی هست که ماشینم مشکلی پیدا کرده اول اینکه ماشینم مدل 83 تیپ 2 هستش وماشینم هیچ روغن شوزی نداره و موتور خیلی خوب کار میکنه

مشکل اینجاست که وقتی با ماشین رانندگی میکنم دور بالا یا پایین بوی دود به داخل ماشین میاد و کلافم میکنه وقتی دریچه هوا رو هم میبندم باز همون بو داخل میاد و این بوی دود از جلوی ماشین می یاد تو روزای بارونی بیشتر هم میشه میخواسم کسانی که در این ضمینه تجربه دارن راهنماییم کنن

انم بگم به یه مکانیک گفتم گفتش کاتالیزرو هستش ؟!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من مدتی هست که ماشینم مشکلی پیدا کرده اول اینکه ماشینم مدل 83 تیپ 2 هستش وماشینم هیچ روغن شوزی نداره و موتور خیلی خوب کار میکنه

مشکل اینجاست که وقتی با ماشین رانندگی میکنم دور بالا یا پایین بوی دود به داخل ماشین میاد و کلافم میکنه وقتی دریچه هوا رو هم میبندم باز همون بو داخل میاد و این بوی دود از جلوی ماشین می یاد تو روزای بارونی بیشتر هم میشه میخواسم کسانی که در این ضمینه تجربه دارن راهنماییم کنن

با سلام

واشر گلویی اگزوز رو چک کنید

لینک به ارسال

با سلام

واشر گلویی اگزوز رو چک کنید

این کارو انجام میدم خبرشو میدم بهتون

لینک به ارسال

واشر گلویی خراب باشه صدا هم تغییر می کنه. از صداش هم می تونید چک کنید.

لوله ی بخار روغن رو چک کنید

لینک به ارسال

سلام.به نظر من هم متهم ردیف اول واشر گلوئیه.ولی واشر کلوئی 206 نسبت به 405 کلا کمتر و دیرتر خراب میشه...بعد از اون لوله های بخار روغن_سوراخ بودن و نشتی واشر کاتالیست و واشر منیفولد دود که امکانش خیلی پایینه_و نشتی از خود اگزوز...حالا من فکر میکنم اگه شما بفرمایید که دودش بوی چی میده شاید بهتر بتونیم کمکتون کنیم.

لینک به ارسال

با توجه به اینکه میگید که وقتی دریچه رو میبندی باز هم میاد؛ به نظرم نباید بو از داخل کاپوت باشه!! احتمالا بو از خود داخل داشبرد هست!

به نظرم اول مطمئن شو که اتصالی برق نباشه که در اثر حرارت یه چیزی در حال سوختن یا ذوب باشه....

لینک به ارسال

البته تشخیص بوی سوختن راحته یعنی اینکه بوی دود بوی اگزوز باشه یا در اثر سوختن قطعات داخلی باشه یا بوی سوختن روغن باشه

شما بهتره بگید بوی کدام یک از موارد ذکر شده را استشمام می کنید اینگون دوستان راحتتر می توانند راهنمایی کنند

لینک به ارسال

من بوی دود حس میکنم . در ضمن اگزوز من پشتش به خاطر زنگ زدگی ریخته . فقط در حالت ایستاده بوی دود میاد .

لینک به ارسال

من بوی دود حس میکنم . در ضمن اگزوز من پشتش به خاطر زنگ زدگی ریخته . فقط در حالت ایستاده بوی دود میاد .

در این حالت پنجره هاتون هم بازه یا اگر بسته هست بازم میاد ؟

یکی هم اینکه کاتالیستتون را هم حذف کرده اید ؟

لینک به ارسال

با رنگ قرمز جواب دادم

در این حالت پنجره هاتون هم بازه یا اگر بسته هست بازم میاد ؟

بله . موقعی که بوی دود میاد پنجره ها باز یا نیمه باز هستن .

یکی هم اینکه کاتالیستتون را هم حذف کرده اید ؟

بله . کاتالیزور مودیفای شده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری