atashban

باد لاستیک! نیتروژن یا باد

355 ارسال در این موضوع قرار دارد

راستی یادم رفت بگم سرفنت نمیخواد عوض بشه ولی جایی که میبرید نیترو بزنید باد لاستیک رو کاملا خالی کنید به توری که لاستیک مچاله بشه بعد نیتروژن بزنید.موفق باشی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

دوست عزیز درسته گاز نیتروژن هم قابلیت اشتعال داره ولی به حدی پایینه که در این موارد اصلا به حساب نمیاد , به گاز نیتروژن گاز خنده هم می گن چون سبب خنده هم می شه و همین طور تو پزشکی برای بی دردی هم ازش استفاده می شه ( در اتاق عمل ) , کلا به نظرم گاز خوبیه rose.gifwink.gif

salam.gifممنون زاز اطلاعاتی که دادین

ولی گاز خنده فرق داره ،به مونوکسید دی نیتروژن یا نیتروز اکساید که با نماد N2O نشونش میدن و بهش میگن گاز خنده25r30wi.gif

و گاز نیتروژن رو با نماد N happy.gif

اگر گاز نیتروژن خنده آور بود الان باید همه از خنده میمردیمraghs.gifچون 78% جو زمین از این گاز تشکیل شده

eek.gif

لینک به ارسال
سلام

دوست عزیز درسته گاز نیتروژن هم قابلیت اشتعال داره ولی به حدی پایینه که در این موارد اصلا به حساب نمیاد , به گاز نیتروژن گاز خنده هم می گن چون سبب خنده هم می شه و همین طور تو پزشکی برای بی دردی هم ازش استفاده می شه ( در اتاق عمل ) , کلا به نظرم گاز خوبیه rose.gifwink.gif

salam.gifممنون زاز اطلاعاتی که دادین

ولی گاز خنده فرق داره ،به مونوکسید دی نیتروژن یا نیتروز اکساید که با نماد N2O نشونش میدن و بهش میگن گاز خنده25r30wi.gif

و گاز نیتروژن رو با نماد N happy.gif

اگر گاز نیتروژن خنده آور بود الان باید همه از خنده میمردیمraghs.gifچون 78% جو زمین از این گاز تشکیل شده

eek.gif

سلام

کاملا حرفتون درسته و گاز خنده N2O هستش که در پزشکی هم استفاده میشه , البته می گن گاز خنده ولی اینقدر ها هم خنده آور نیست یه ذره شاداب و سر خوش می کنه اونم یه مقدار زیاد که استنشاق بشه

عذر می خوام اشتباها مطلبی گفته شد rose.gifrose.gif

لینک به ارسال

salam.gif

خواهش میکنم آقا ناصر hi.gif

اصلا احتیاجی به عذرخواهی نیست،بلاخره اومدیم اینجا که از تجربیات و تخصص همدیگه استفاده کنیم و به معلومات خودمون اضافه کنیمeek.gif

rose.gifrose.gifrose.gif

لینک به ارسال

سلام

امروز نیترو زدم

نمیدونم توهم دارم یا نه واقعا بهتر شده

تو اسفالت خراب کوچه ها کم صدا تر شده!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

نه واقعیته باور کن .

دیشب با یکی از دوستان بودم می گفت رفته تنظیم باد ( نیتروژن) بعد تقریبا چهار ماه و نیم و دیده نیازی نیست اصلا و کاملا مناسبه و هیچ تغییری نکرده

لینک به ارسال

خدا پدر ادیسون رو بیامورزه که نیتروژن رو اختراع کردم . منم تو اولین یا شایدم دومین فرصت میرم به جمع نیتروژنیا بپیوندم

لینک به ارسال

سلام

دوستان عزیز جایی رو سمت سعادت اباد و شهرک غرب سراغ دارین که دم و دستگاهش خوب باشه برای نیتروژن؟؟

لینک به ارسال
salam.gifكسي از گازنيتروژن براي باد لاستيكاش استفاده كرده مزايا ومعايبش چيه؟

لینک به ارسال
salam.gifكسي از گازنيتروژن براي باد لاستيكاش استفاده كرده مزايا ومعايبش چيه؟

salam.gifاقا هیچ تاثیری نداره تو نرمی ماشین هیچ تاثیری ندیدم واسه ماشین دوستم این کارو کردم نیتروزن زدم هیچ فرقی نکرد فقط پول اضافی میگیرن البته نظر شخصی من هست شاید جایی که من رفتم باد خالی زده سر منو کلاه گذاشته hi.gif

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری