atashban

باد لاستیک! نیتروژن یا باد

355 ارسال در این موضوع قرار دارد

منم چند روز پیش نیتروژن زدم خیلی نرم تر شده. خیلی از دست انداز های که اذیتیم میکردو دیگه حتی حس نمیکنم. طرف با وکیو 4 چرخ رو خالی کرد بدم با دستگاه N2 generator بادش کرد ولی فشار رو نفهمیدم چند ست کرد. هر چقدرم اصرار کردم که دوبار گیچ بزن مرد....... نکرد. 15 تو من پول گرفت.

کسی میدونه فشار چرخ عقب و جلو واسه اس دی وی 8 چند باید باشه (واسه نیتروژن)

خب به احتمال خیلی قوی چون با وکیوم باد چرخ ها رو خالی کرده 15 تومن گرفته چون همه جا 6 تا 10 هزار تومن می گیرن و همین جوری سوزنی رو بر می دارن تا باد چرخ خالی بشه

میزان فشار چرخ ها هم تو صفحه اول دوستان صحبت کردن حسابی حتما مطالعه کن دوست عزیز

206 : حدود 1 Psi کمتر از هوای معمولی که استاندارد خودرو شماست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

salam.gif

من تو اراك به مركز خدمات لاستيك مراجعه كردم با يك دستگاه كل باد لاستيك مكيد بعد نيتروژن زد در ضمن 1 سال هم گازو گارانتي كرد و برگه داد از لحاظ علمي فول بود الان 2 ساله كه من مشتري اون هستم تمام دستگاهاش ديجيتالي با انصافه از من 6 تومن گرفت در ضمن گفت فردا هم بيا تا تست بزنم اما من هنوز نرفتم

اگه كسي اراكي بگه تا آدرس بدم

لینک به ارسال

salam.gif

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

برای من یه سوال پیش اومد think.gif

با توجه به اینکه گاز نیتروژن قابلیت اشتعال دارد،آیا امکان استفاده برای رینگ هایی که دارای سنسور TPMS هستن وجود دارد؟

خودرو دچار حادثه نمیشود؟ YaKhoda.gif

با تشکر فراوان hi.gif

لینک به ارسال

سلام,

فکر میکنم منظور شما گاز هیدروژن باشه که قابل اشتعال هست و تا جایی که میدونم نیتروژن قابل اشتعال نیست و اگر هم باشه سنسور های مذکور فقط فشار رو اندازه گیری میکنند و باعث اشتعال نمیشن.

لینک به ارسال
salam.gif

من تو اراك به مركز خدمات لاستيك مراجعه كردم با يك دستگاه كل باد لاستيك مكيد بعد نيتروژن زد در ضمن 1 سال هم گازو گارانتي كرد و برگه داد از لحاظ علمي فول بود الان 2 ساله كه من مشتري اون هستم تمام دستگاهاش ديجيتالي با انصافه از من 6 تومن گرفت در ضمن گفت فردا هم بيا تا تست بزنم اما من هنوز نرفتم

اگه كسي اراكي بگه تا آدرس بدم

آقا مسعود مشه آدرسشو بهم بدی؟ doa.gif

لینک به ارسال

اراك انتهاي خيابان هپكو-بعد از مسجد الزهرا-سمت راست خدمات لاستيك555

لینک به ارسال
اراك انتهاي خيابان هپكو-بعد از مسجد الزهرا-سمت راست خدمات لاستيك555

ممنون

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز درسته گاز نیتروژن هم قابلیت اشتعال داره ولی به حدی پایینه که در این موارد اصلا به حساب نمیاد , به گاز نیتروژن گاز خنده هم می گن چون سبب خنده هم می شه و همین طور تو پزشکی برای بی دردی هم ازش استفاده می شه ( در اتاق عمل ) , کلا به نظرم گاز خوبیه rose.gifwink.gif

لینک به ارسال

سلام

من تازه V8 خریدم و روش خیلی حساسم

درمورد نیتروژن هم خیلی تعریف شنیدم.

البته پدرم میگه که بدرد ماشین های ایرانی نمیخوره.چون همینجوری ماشین سبک هست دی که نیترو بزنی میشه مثل بالن.

حالا سوال من اینه که با لاستیک اشغال بارز که ایران خودرو زیر ماشینم انداخته اصلا صلاح هست که نیتروژن بزنم؟

درجه اون واسه جلو و عقب چنده؟

ایا باید سر فنت ها عوض بشن یا نه؟

خیلی ممنون میشم زود جواب بدید.

دمتونم گرم

لینک به ارسال

سلام

من تازه V8 خریدم و روش خیلی حساسم

درمورد نیتروژن هم خیلی تعریف شنیدم.

البته پدرم میگه که بدرد ماشین های ایرانی نمیخوره.چون همینجوری ماشین سبک هست دی که نیترو بزنی میشه مثل بالن.

حالا سوال من اینه که با لاستیک اشغال بارز که ایران خودرو زیر ماشینم انداخته اصلا صلاح هست که نیتروژن بزنم؟

درجه اون واسه جلو و عقب چنده؟

ایا باید سر فنت ها عوض بشن یا نه؟

خیلی ممنون میشم زود جواب بدید.

دمتونم گرم

سلام دوست عزیز حتما این کارو بکن خیلی تو نرم بودن تاثیر داره درجه هم 30 بزن بسه واسه عقب و جلو نه ماشین هیچ فرقی تو سبکی یا سنگینی نداره خیلی خوبه نیتروژن من که تاثیرش رو دیدم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری