far-gh

نصب چراغ زیر در های جلو

115 ارسال در این موضوع قرار دارد

مرسی

نظرتون در باره نصب فلاشر برای موقعی که درها باز میشه چی هست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اتفاقا همین ایده رو هم داشتم

خیلی جالب میشه مخصوصا که اگه درای ماشین خفاشی باشن که دیگه محشر میشه

فلاشر رو هم خریدم 15 تومن ولی چون درای ماشین خفاشی نبود بی خیالش شدم

در کل با نصب فلاشر یه چیزی تو مایه های هواپیما میشه درای ماشین وقتی که باز میشن

لینک به ارسال
اتفاقا همین ایده رو هم داشتم

خیلی جالب میشه مخصوصا که اگه درای ماشین خفاشی باشن که دیگه محشر میشه

فلاشر رو هم خریدم 15 تومن ولی چون درای ماشین خفاشی نبود بی خیالش شدم

در کل با نصب فلاشر یه چیزی تو مایه های هواپیما میشه درای ماشین وقتی که باز میشن

سلام نه فرزاد جان

من منظورم این هست که درهای ماشین رو با استفاده از سوئیچ لادری که اتفاقا جاش هم روی ماشین هست به فلاشرهای ماشین نصب کنیم که وقتی در باز میشه فلاشرها شروع به زدن کنه نمیدونم منظورما متوجه شدید .

باید از زیر دکمه فلاشر داشبورد رنگ سیمها رو پیدا کردو قبل از اون برای وصل شدن فلاشرها یه سوئیچ کار گذاشت

نظرتون چیه ؟

لینک به ارسال

eek.gifآهاااااااااااااا

من چیزه دیگه فهمیده بودم ببخشید

این چیزی که گفتید سلیقه ایه ولی من خیلی حال نمیکنم باهاش یکم به نظرم جواده حال نمیده مثل این ماشینایی میشه که بردن بیرون دزدگیر بستن

یا مثلا وقتایی که ماشینو میخاید بشورید دراشو باز میذارید تا خشک بشه دائما فلاشر میزنه که فک نمیکنم واسه باطری خوب باشه

happy.gifhappy.gif

لینک به ارسال

میشه زحمت بکشین بگین دقیقا از کدوم سیم پشت چراغ سقفی بگیرم؟

اگه عکس بزارین که عالی میشه.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

من نصب چراغ كنار در رو بر روي هر چهار در ماشين انجام دادم و هر كدام به صورت مجزا روشن و خاموش مي شن و ارتباطي با چراغ سقف و يا درهاي ديگه ماشين ندارند. من ابتدا با استفاده از سيم بلندگو براي هر چهار در از زير BSI برق مثبت رو گرفتم (براي هر در يك سيم مجزا) و از زير موكت ماشين و در مسير سيم كشي فابريك برق رو به داخل در رسوندم. سپس براي درهاي عقب از سوكت قفل درون درها سيم مورد نظر رو كه اتصال بدنه رو بواسطه باز شدن در انجام مي ده به روش آزمون و خطا پيدا كردم و با نصب چراغ داشبورد 206 بر روي رودريها (برشها بايد خيلي با دقت انجام شود) چراغ كنار درهاي عقب نصب و راه اندازي شد و براي درهاي جلو از ميكرو سوئيچ چراغ سقفي 405 كه دقيقا فابريك سوراخ موجود بر روي بدنه ماشين هست استفاده كردم (براي هر در جلو يك ميرو سوئيچ مجزا) و چراغ كنار درهاي جلو نيز به اين طريق راه اندازي شد. ضمنا پيشنهاد مي كنم كه حتما سر راه برق مثبت خروجي از زير BSI به سمت درها از فيوز استفاده كنيد.

با روشي كه ذكر كردم هر 4 در ماشين بدون فشار اضافي به سيم كشي فابريك يا چراغ سقفي به چراغ كنار يا زير در (بر اساس سليقه افراد) مجهز مي شن.

لینک به ارسال
میشه زحمت بکشین بگین دقیقا از کدوم سیم پشت چراغ سقفی بگیرم؟

اگه عکس بزارین که عالی میشه.

دوست عزیزم

پشت چراغ سقفی سه رشته سیم وجود داره بارنگهای زرد- سبزو زرد- آبی که یه کم نازکتر از بقیه است

که شما با دو تاش کار دارید: آبی و سبز و زرد

لینک به ارسال
با سلام خدمت دوستان

من نصب چراغ كنار در رو بر روي هر چهار در ماشين انجام دادم و هر كدام به صورت مجزا روشن و خاموش مي شن و ارتباطي با چراغ سقف و يا درهاي ديگه ماشين ندارند. من ابتدا با استفاده از سيم بلندگو براي هر چهار در از زير BSI برق مثبت رو گرفتم (براي هر در يك سيم مجزا) و از زير موكت ماشين و در مسير سيم كشي فابريك برق رو به داخل در رسوندم. سپس براي درهاي عقب از سوكت قفل درون درها سيم مورد نظر رو كه اتصال بدنه رو بواسطه باز شدن در انجام مي ده به روش آزمون و خطا پيدا كردم و با نصب چراغ داشبورد 206 بر روي رودريها (برشها بايد خيلي با دقت انجام شود) چراغ كنار درهاي عقب نصب و راه اندازي شد و براي درهاي جلو از ميكرو سوئيچ چراغ سقفي 405 كه دقيقا فابريك سوراخ موجود بر روي بدنه ماشين هست استفاده كردم (براي هر در جلو يك ميرو سوئيچ مجزا) و چراغ كنار درهاي جلو نيز به اين طريق راه اندازي شد. ضمنا پيشنهاد مي كنم كه حتما سر راه برق مثبت خروجي از زير BSI به سمت درها از فيوز استفاده كنيد.

با روشي كه ذكر كردم هر 4 در ماشين بدون فشار اضافي به سيم كشي فابريك يا چراغ سقفي به چراغ كنار يا زير در (بر اساس سليقه افراد) مجهز مي شن.

با تشکر از شما دوست خوبم

اگه امکانش براتون باشه که از چراغ درای عقب عکس قرار بدید (منظورم جایی هست که رو دری رو بریدین ) خیلی ممنون میشم ازتون

تا هم دوستان دیگه استفاده کنن هم من برای درای عقب که هنوز فرصت نکردم انجامش بدم

لینک به ارسال

حتما در اولين فرصت عكس مي گيرم و براي استفاده شما و ديگر دوستان قرار مي دم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری