Meisam T

تاپیک جامع تسمه تایم پژو 206(مارک،زمان تعویض و...)

2,540 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 9 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

منم الان ۶۰ هزارتاست از کارکرد تسمه گذشته و نتونستم یه هرزگرد اورجینال پیدا کنم.کل‌ ملت و کاشانی و ...رو زیرو رو کردم گبرم نیومد که نیومد.

سفت کنش هم ارزونتره برو کاشانی

یه راه دیگه هم سرویس هرزگرد قبلی با گیریس مخصوص والوالین یا skf هست که خودم تو فکرشم.باید بریزم پایین ماشینو ببینم میشه یا نه.

بلبرینگ فروشها هم ندارن

Inna فیک هم داره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 دقیقه قبل، M_T گفته است :

Inna فیک هم داره؟

توی این مملکت همه چی فیک داره.با لیبل بخر

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، M_T گفته است :

Inna فیک هم داره؟

اره مثل اینکه ایدین خان یدونه ina خریده بود که فیک بوده و عکساش هم داخل تاپیک هست.ولی من تابحال جنسی ندیدم که لیبل ایساکو روش باشه و فیک باشه.بنابراین در مورد اصالت میشه به لیبل ایساکو اطمینان کرد

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام 52 هزارتا کمه لازم نیست هرزگردو سفتکن رو عوض کنید و خودتونو تو خرج بندازین البته پیش مکانیکی برید که تجربه داشته باشه و همون رو کار تست کنه اگه کوچکترین ارتعاشی موقع گردش داشت یا گیرو تکونو لقی عوض کنید سفتکن رو هم اصولا میگن هر دو بار که تسمه عوض میشه سفتکن و هرزگردم باید عوض شه که اونم کسی گوش نمیکرد و گاها تا چندین سال کار میکرد مثلا ماشین خودم مذل 89 البته تیپ 2 چند ماه پیش هرزگرد فابریکشو عوض کردم بازم سالم بود ولی من نمیخواستم ریسک کنم اون موقع یدکی ارزون بود قطعاتم کیفیت داشت

الان قطعات بی کیفیتن وحشتناک قطعات اورجینالو اصلی ام سخت گیر میاد گیرم بیاد وحشتناک گرونه من 9-10 ماه پیش تسمه خریدم 65 هزار تومن اورجینال ایساکویی برا تیپ پنجم 100 بود اگه اشتباه نکنم الان دیدم شما خرید کانتیننتال 325 هزار واقعا وحشتناکه یا هرزگردو سفتکن اصلی ام گیر بیاد با اجرت فکر کنم یه ملیون فقط خرج یه تسمه میشه که واقعا زیاده

در مورد تسمه من اورجینال یا همون پاور گریپ تو نایلن اورجینال با برچسب ایساکو سال ساخت جدید رو ترجیح میدم به هر تسمه ای در مورد کنتیننتال هم چیزی نمیدونم امیدوارم دوستان با تجربه تر نظر بدن

در مورد درپوش پلاستیکی والا ماشینهایی هستن 15 -16 سال دارن کار میکنن درپوش روغناشون که اورجینال بود هنوز داره کار میکنه اتفاقا پلاستیکی برتریهایی ام داره مثلا اینکه با بازو بسته کردن ها و سفتکردنها حتی دنده رو دنده بستنها خراب نمیکنه دنده های پایه فیلتر روغنو در هنگام سفت کردن راحتر ابندی میشه گرمارو کمتر انتقال میده ولی اینها در صورتیه که جنس پلاستیکش خوب باشه نه از این جنسهایی که جدیدا میزنن در اون صورت شاید فلزی گزینه بهتری باشه ولی اگه پلاستیکی اورجینال پیدا کردید در خریدش شک نکنید روشم زده پرفولکس یا purflux  اگه پیدا کردید بخرید مطمعن باشید بیشتر از عمر ماشینتون کار میکنه در صورتی که ضربه نخوره مثلا خدای نکرده تصادف یا تعمیرات و ...

ممنون بابت توضیحات خوب و جامع تون دوست عزیز.فعلا از همین درپوش فلزی که روش نوشته TU5 استفاده میکنم ، تا ببینم روی تبخیر روغن و کم کردن و ... تاثیر منفی داره تا عوضش کنم یا نه.

برای تسمه هم میگردم ، شاید پاورگریپ اورجینال رو تونستم تهیه کنم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

دوستان هرزگرد غیر inna‌ به چی میشه اطمینان کرد؟؟؟ inna هرزگردش که گیر نمیاد فقط سفت کنش رو گیر آوردم میگه ۲۶۸ تومن! خیلیه خدایی!!! توی خیابون اکباتان کوچه ناظم الاطبا که بلبرینگ فروشا هستن آیا میشه هرزگرد تایم جنس خوب گیر آورد؟ آخه حس میکنم اونا به نسبت مدل ماشین چیزی نمیفروشن.

سلام من یادمه چند ماه پیش تو خ ملت پر بود هرزگردو سفتکن اینا با برچسب ایساکو قیمتم سفتکن 70 بود هرزگردم حدود 50-55 یهو روز به روز گرونترو نایابتر شد الان واقعا زور داره این قیمتهارو بدیم ولی مجبوریم دیگه

دوستان در مورد هرزگردها و سفتکنهای قاره سبز هم گفتن کیفیت خوبی داره امین خان هم میگفت خوبه دوماد ما سفتکن تسمه دینام 3 بار خرید هر سه بار بیرون میزد اخر سر رفت اورجینال بخره طرف گفت اورجینال هم ببری من تضمین نمیدم اگه بیرون زد پس نمیگیرم ولی قاره سبز ببر اگه بیرون زد هزینه مکانیکتم میدم اونم خرید و خداییش درست شد 

در مورد بلبرینگ فروشها حالا خ قزوین یا ناظم الطبا یا هر جا دیگه اونها بیشتر بلبرینگ ساده دارن و به شماره میفروشن بیشتر برای گیربکسو بلبرینگ چرخو اینها کارامده نمونه ببری بخری چون شاید طرف ندونه مثلا بلبرینگ سر شفت گیربکس 206 چه شماره ایه ولی نمونه ببری بهت میده شاید مثلا بلبرینگ سر شفت گیربکس با بلبرینگ دینام تراکتور مشابه باشه یکی میخره برا تراکتور یکی برا 206 اونها مارکهای خوب و خارجی ام دارن

ولی در مورد هرزگردو سفتکن اونها بلبرینگهایی هستن که اطرافشون پلاستیک تزریق شده و و از حالت استاندارد در اومده تا کارایی ویژه و منحصر به فردی داشته باشه مثلا بلبرینگ وسط هرزگرد شماره خاصیه که شاید تو ناظم الطبا گیر بیاد ولی هرزگرد دورش پلاستیک تزریق شدئه و وسطش بوش گذاشتن تا اندازه شفت به خصوصی شه و به همین خاطر فکر نکنم بشه تو بلبرینگ فروشیها چیزی گیر اورد

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام من یادمه چند ماه پیش تو خ ملت پر بود هرزگردو سفتکن اینا با برچسب ایساکو قیمتم سفتکن 70 بود هرزگردم حدود 50-55 یهو روز به روز گرونترو نایابتر شد الان واقعا زور داره این قیمتهارو بدیم ولی مجبوریم دیگه

دوستان در مورد هرزگردها و سفتکنهای قاره سبز هم گفتن کیفیت خوبی داره امین خان هم میگفت خوبه دوماد ما سفتکن تسمه دینام 3 بار خرید هر سه بار بیرون میزد اخر سر رفت اورجینال بخره طرف گفت اورجینال هم ببری من تضمین نمیدم اگه بیرون زد پس نمیگیرم ولی قاره سبز ببر اگه بیرون زد هزینه مکانیکتم میدم اونم خرید و خداییش درست شد 

در مورد بلبرینگ فروشها حالا خ قزوین یا ناظم الطبا یا هر جا دیگه اونها بیشتر بلبرینگ ساده دارن و به شماره میفروشن بیشتر برای گیربکسو بلبرینگ چرخو اینها کارامده نمونه ببری بخری چون شاید طرف ندونه مثلا بلبرینگ سر شفت گیربکس 206 چه شماره ایه ولی نمونه ببری بهت میده شاید مثلا بلبرینگ سر شفت گیربکس با بلبرینگ دینام تراکتور مشابه باشه یکی میخره برا تراکتور یکی برا 206 اونها مارکهای خوب و خارجی ام دارن

ولی در مورد هرزگردو سفتکن اونها بلبرینگهایی هستن که اطرافشون پلاستیک تزریق شده و و از حالت استاندارد در اومده تا کارایی ویژه و منحصر به فردی داشته باشه مثلا بلبرینگ وسط هرزگرد شماره خاصیه که شاید تو ناظم الطبا گیر بیاد ولی هرزگرد دورش پلاستیک تزریق شدئه و وسطش بوش گذاشتن تا اندازه شفت به خصوصی شه و به همین خاطر فکر نکنم بشه تو بلبرینگ فروشیها چیزی گیر اورد

قاره سبز برای کدوم شرکته؟ سرچ میکنم سایت مادر نداره.....

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

ایدین جان ادرس بده بریم بخریم اگه تست شده و جواب داده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

ایدین جان ادرس بده بریم بخریم اگه تست شده و جواب داده

در 5 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

قاره سبز برای کدوم شرکته؟ سرچ میکنم سایت مادر نداره.....

20190310_222728.jpg

سلام والا من اولین بار این برندو از اقا امین شنیدم که گفت خوبه با خیال راحت بخرید

اقای علی طبا ام خریدن و چند ماهیه دارن استفاده میکنن بعد اونم از چندین نفر شنیدم پیشنهاد کرده بودن راستیتش خودم که استفاده نکردم اگرم استفاده کرده بودم با استفاده از یه قطعه نمیشه پیشنهاد کل اون برندو داد مخصوصا کالای ایرانی که شانسیه 

ولی هر جا دیدم ازش تعریف بوده همونطور که گفتم دوماد خودمون 3 تا سفتکن دینام گرفت هر سه تسمه بیرون میزد اخر سر رفت خ ملت دنبال اورجینال پیش فروشنده که رفت گوشی رو داد به من طرف فکر کرد من مکانیکشم :::P بعد گفت اورجینال دارم سیصدو خورده ای ولی هیچ تضمینی نمیدم انداختی رو کار دیگه پس نمیگیرم ولی یه مارکی جدید اومده عالیه بنداز اگه تسمه بیرون زد هزینه مکانیکیشم میدم خلاصه خرید دومادمون و واقعا هم گوش شیطون کر جواب داد مارکشم همین قاره سبز بود دیگه یه جورایی بهم ثابت شد مارک خوبیه فقط خدا کنه خوب بمونه و افت کیفیت پیدا نکنه بازم از علی طبا و اقا امین نظرخواهی کنید ایساکوییا و لوازم یدکیا اکثرا دارن 

صفحه 198 و 199 همین تایپیک هست عکسها و پیشنهاد دوستان

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/02/24, 22:23:53، majid2007 گفته است :

سلام دوستان ، میخواستم بدونم این تسمه تایم که به نظرتون مشکل تقلبی بودن و ... که نداره ؟ چون به ظاهر توی عکس که کدرهگیری اصالت کالا رو داره که بشه توی سایت وارد کننده اش چک کرد.

https://esam.ir/item/13848599/تسمه-تایم-134پژو-206-تیپ-5-و-6و207-موتور-tu5

و اینکه ماشین 206 تیپ 5 مدل 96 من ، تا الان باهاش 52000 تا رفتم و نهایتش دو سه هزارتای دیگه میخوام تسمه تایم رو عوض کنم و البته رانندگی با دور گاز بالا خیلی کم داشتم و به نظرتون تسمه سفت کن و غلتک  هرزگرد و ... هم نیاز به تعویض داره ؟ چون با این وضعیت گرون شدن قطعات و هزینه های تعمیر ، نمیخوام چند میلیون برام خرج تراشیده بشه.همین دیروز عصر ، درپوش فیلتر روغن فابریک کارخونه به فنا رفت و اینقدر بوی زیاد توی کابین ماشین پخش که من ِ سرماخورده هم بوش رو حس کردم و زدم گوشه ی جاده و دیدم که بله ، روغن دوربر درب پوش فیلتر ریخته و گیج فقط دو خط روغن رو نشون میداد.درب پوش آلمینیومی گرفتم و روغن و ... 320 تومن.نمیدونم چرا شرکت میاد درب پوش پلاستیکی برای ماشین گرم سوز و حرارت بالایی مثل 206 میذاره ؟

سلام آقا مجید این تسمه ای که گذاشتی تقلبی هست و کنتی اصل نیست.

اگر تسمه کنتی اصل میخوای این سایت داره  من خودم همین تسمه رو خریدم الان حدود 26هزارتا رفتم باهاش قبل لنداختن هم به مکانیک نشون دادم گفت آره اصلیه این

حواست باشه میخوای تایم بخری 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

من تسمه تايم ماشينما ٢روزه عوض كردم

الان احساس ميكنم شتاب ماشين كم شده و ديگه اون چالاكي قبل را نداره

البته ديسك و صفحه كلاج را هم با تسمه تايم تعويض كردم هردو برند اصلي كارتن كاهي

مي توننين كمكم كنيد چرا شتاب ماشين كم شده ايا احتمال داره تسمه تايم تنظيم نباشه؟ ! 

ماشين تيپ٥ ٩٣

١٠٢،٠٠٠ kn 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری