Meisam T

تاپیک جامع تسمه تایم پژو 206(مارک،زمان تعویض و...)

2,190 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 ساعت قبل، ehsannami گفته است :

من اصلا اون مدل بسته بندی رو واقعیت استفاده نکردم ازش خبر ندارم.

میگم حتی سری اول من یادمه از مغازه خریدم تسمه رو همین بسته بندی چند ضلعی بود. ازش راضی بودم
گرد هم داره دیدم ولی برای پراید و ایناست. 

دیجی کالا هم که ناموجود کرده جنسش رو قیمتش معلوم نیست هنوز!

الان دیدم این مدل کارتنیش رو ساخت مکزیک هست رو دیدم دیجی کالا ور داشته زده 320 تومن!!! اوه

این اصلی هم نیست تازه!

https://www.digikala.com/product/dkp-685162/تسمه-تایم-کنتیننتال-مدل-ct1065-مناسب-برای-پژو-206-تیپ-5-و-موتور-tu5

شما دفعه اول نوشته بودید که این جعبه ای که  تیز هست گوشه هاش رو بخرید جنس تسمه بهتره از اون یکی جعبه ها هست...پس منظورتون از اون یکی جعبه ها چی بود؟ :-(

حالا بگذریم...باید با خود بارمان تماس بگیرم و ببینم این ۳۰۵ تومنی که یدک پارس گذاشته تا چه حد  قیمت درستیه! شاید خود بارمان بده ۲۵۰ یا ۲۶۰.

ویرایش شده در توسط Ali207

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

شما دفعه اول نوشته بودید که این جعبه ای که  تیز هست گوشه هاش رو بخرید جنس تسمه بهتره از اون یکی جعبه ها هست...پس منظورتون از اون یکی جعبه ها چی بود؟ :-(

حالا بگذریم...باید با خود بارمان تماس بگیرم و ببینم این ۳۰۵ تومنی که یدک پارس گذاشته تا چه حد  قیمت درستیه! شاید خود بارمان بده ۲۵۰ یا ۲۶۰.

میگم من قبلا هم خریدم جعبه گرد والا ندیده بودم اصلا تسمه ای که من 2 سال پیش هم تعویض کردم چند ضلعی بود

آره حتما یه تماس بگیرید ببینید قیمت تک فروشی چند میگن اینجا هم اطلاع بدین ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام دوستان

در در 1398/02/02, 14:46:34، PARSA1404 گفته است :

سلام.من تسمه تایم ماشینو اخرین بار رو کیلومتر134هزارعوض کردم وپاورگریپ اصل انداختم.الان کیلومتر ماشین165هزارتاست.به نظرتون الان عوض کنم یا بازم کار میکنه؟ممنون

سلام

نه دوست عزیز اگه پاور گریپ اصل انداختید فعلا لازم نیست عوض کنید تا ۶۰ هزار تا هم راحت کار میکنه

و اگه مثل من حساسیت سر ۵۰ هزارتا عوضش کنید،که البته بهترم هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

.

ویرایش شده در توسط Ali207

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، amirtiam7777 گفته است :

سلام دوستان

سلام

نه دوست عزیز اگه پاور گریپ اصل انداختید فعلا لازم نیست عوض کنید تا ۶۰ هزار تا هم راحت کار میکنه

و اگه مثل من حساسیت سر ۵۰ هزارتا عوضش کنید،که البته بهترم هست

سلام.بله پاورگریپ بود.به مکانیک هم گفتم  گفت فعلا لازم نیست.ممنون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

برای تعویض تایم فقط کیلومتر مهمه یا مدت کارکرد هم تاثیر داره؟

کارشناس ایرانخودرو میگفت 3 سال یا 80 تا هر کدوم زودتر رسید!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

من امروز باز کل بازار ابزارای تبریزو گشتم برا خرید جنسای لازمم. تسمه هارو هم تو چند تا مغازه نگاه کردم یه مغازه جنس هاتچینسون فرانسه رو نشونم داد که جدید اومده بود براش(ولی مطمئنم چین میزنه برامون)کیفیتش خوب بود و ابریشم روش جلب توجه کرد برام که شبیه تسمه های قدیمی بود نخاشم دیدم.تسمه دیناماشم نگاه کردم یاد تسمه های آمریکایی قدیمی انداختم تسمه دینامش انصافی خوب  بود ولی تا جایی که در حد چشم بررسی کردم از دایکو بهتر بود.دایکو ابریشم استفاده شدش کمه.یه مغازه هم یه کیت تسمه قدیمی پیدا کردم همون جایی که دیسک قدیمی ازش پیدا کردم کیتو بهم گفت یدونه دارم گفت خوراک خودته و 350 قیمت داد توشم پاور گریپ بود.ولی چون جنس قدیمی بود از تاریخ انقضای تسمش ترسوندم.به مغازه ای هم که ازش اپتی بلت قدیمی خریده بودم رفتم و گفتم برچسب تسمه رفته گفت این اپتی بلتا میرن حالا بماند که تسمه خوب نیابد برچسبش بره.ولی جنس ابریشم اپتی بلتم خوب بود ولی این رفتنش نشونم داد که تو دونگوزاآباد میزنن این تسمه رو.یادش بخیر قبل عید قیفی گیربکس خریدم 25 تومن الان رفتم خریدم 65 تومن استعلام گرفتم از سایت ایساکو دیدم زده 23 ولی باز اینا 65 میدن.قیمت قطعات افتضاح بود.جنسای مورد نظرو خریدم و زدم بیرون خدا به دادمون برسه.در کل برای تسمه هاتچینسونای جدید ک اومدن بازارو و نمیدونم کجا به اسم فرانسه میزنتشون خوب بود.به زور طرف راضی شد باز کن پلمپو و جنس تسمه رو ببینم.یه فیلتر روغنو و هوا سرکان خریدم از عمده فروش 40 تومن ازم گرفت یعنی راحت 2-3 برابر شده قیمت فیلتر.کانتینتالم جعبه باز پیدا نکردم تست کنم بیمه قبلی خوب بود ولی الانی شنیدم ضعیفه ولی منتظر آقا حمیدم نتیجه کانتی رو بگه بهمون.

ویرایش شده در توسط Seyyedali
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

درود

مشتری مکانیکیه واتر پمپ عوص کرد تسمه هاشم نو انداخت. قبلیاشو نبرد. مکانیکیه فروخت به من.

تسمه تایم 30.000 کارکرده کنتی.

دینام بدون تَرَک مارکش پاک شده بود.

جفتش 75 اجرت 100 با تعویض دسته موتور بالا.

خیلیم عالی. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، 2amir2 گفته است :

سلام

برای تعویض تایم فقط کیلومتر مهمه یا مدت کارکرد هم تاثیر داره؟

کارشناس ایرانخودرو میگفت 3 سال یا 80 تا هر کدوم زودتر رسید!

سلام

کارکرد

نوع رانندگی

نوع تسمه تایم

در 11 دقیقه قبل، imsi گفته است :

درود

مشتری مکانیکیه واتر پمپ عوص کرد تسمه هاشم نو انداخت. قبلیاشو نبرد. مکانیکیه فروخت به من.

تسمه تایم 30.000 کارکرده کنتی.

دینام بدون تَرَک مارکش پاک شده بود.

جفتش 75 اجرت 100 با تعویض دسته موتور بالا.

خیلیم عالی. 

به ریسکش نمی ارزه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، monazzah گفته است :

به ریسکش نمی ارزه 

وقتی ترک نداره ریسکی نداره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری