1,878 ارسال در این موضوع قرار دارد

من دوسال پیش تسمه تایمو عوض کردم خودم دایکو بستم تا الان ۴۵ تا کار کرده مشکلی هم نداشته ایشالا مشکلی هم پیش نیاد.

بنطرم همون دایکو رو استفاده کن جنس قابل قبول و مطمئنیه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 59 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

من دوسال پیش تسمه تایمو عوض کردم خودم دایکو بستم تا الان ۴۵ تا کار کرده مشکلی هم نداشته ایشالا مشکلی هم پیش نیاد.

بنطرم همون دایکو رو استفاده کن جنس قابل قبول و مطمئنیه

یوسف جان راستش از جای نا مطمئنی خریدمش برای همینم تا الان استفاده نکردم

اون موقع 38 خریدم برای همین فکر میکردم تقلبی باشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، tukanet گفته است :

منم هنوز اندر خم جمع کردن وسایل برای تعمیر موتور هستم و تقریبا همه چیز تموم شده فقط شمع و سنسور اکسیژن و تسمه ها مونده

یه تسمه تایم دایکو دارم فکر کنم دو سالی هست توی جعبه مونده ، 35 ت خریده بودمش به نظرت استفاده کنم یا برم دنبال جنس جدید؟

راستی باید سفت کن رو هم بخرم عوض کنم دیگه که به قول شما یه هفته بعدش کار دستمون نده ... همون ina جعبه سبز بگیرم؟

سلام اگه زیاد با ماشین راه میری مثلا تو 2 سال 50 هزارتارو میری و میخوای مجدد عوض کنی بنداز ولی اگه مثل من کم سوار میشی و مثلا 50 هزارتارو 5 سال طول میکشه تا پر کنی و میخواد تسمه 4-5 سال رو ماشینت بمونه یه اورجینال با لیبل ایساکو تاریخ جدید بگیر حدود 120-تومنه تسمه سفتکنهای اینا ام برای تیپ 2 لیبل ایساکو نداره و باید از جای مطمعن بخری من اول یکی خریدم نبستم شک کردم به اصالتش رفتم یکی دیگه خریدم 

اقا امینم میگه جدیدا ایساکو تسمه سفتکنهایی داده بیرون با برند قاره سبز میگه خیلی خوب در اومده و رو خط تولید هم همونو میبندن اونم بد نیست به نظرم بندازی

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام اگه زیاد با ماشین راه میری مثلا تو 2 سال 50 هزارتارو میری و میخوای مجدد عوض کنی بنداز ولی اگه مثل من کم سوار میشی و مثلا 50 هزارتارو 5 سال طول میکشه تا پر کنی و میخواد تسمه 4-5 سال رو ماشینت بمونه یه اورجینال با لیبل ایساکو تاریخ جدید بگیر حدود 120-تومنه تسمه سفتکنهای اینا ام برای تیپ 2 لیبل ایساکو نداره و باید از جای مطمعن بخری من اول یکی خریدم نبستم شک کردم به اصالتش رفتم یکی دیگه خریدم 

اقا امینم میگه جدیدا ایساکو تسمه سفتکنهایی داده بیرون با برند قاره سبز میگه خیلی خوب در اومده و رو خط تولید هم همونو میبندن اونم بد نیست به نظرم بندازی

آیدین جان منم زیاد از ماشین کار نمیکشم و شاید طی 5 سال به همون 50 هزار تا به زور برسه

پس تسمه ها و سفت کن رو هم از امین عزیز پرسو جو میکنم ببینم چی موجود داره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، tukanet گفته است :

یوسف جان راستش از جای نا مطمئنی خریدمش برای همینم تا الان استفاده نکردم

اون موقع 38 خریدم برای همین فکر میکردم تقلبی باشه

خب این دایکو رو منم ۴۳ تومن خریدم اون موقع و داخل پک ایساکو بود و پلمپ اگع پلمپه و ایساکوییه و باز هم نشده استفاده کن.من رو ۳ تا از ماشینامون بستم یکیش تا الان ۸۰ هزارتا کارکرده!ومشکلی هم نداره.

خلاصه من از دایکو راضیم و به نظرم ایساکو جنس خوبی وارد کرده اون موقع

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان عزیز، هر تسمه تایمی که با برند گتس پاورگریپ میخرید رو میتونید اصل بودنش رو از این لینک که برای خود شرکت گتس هست بررسی کنید که اورجینال هست یا نه. 

https://www.gatestechzone.com/en/product-info/counterfeit-protection/verification/verification-general

در همون صفحه 3 راه برای بررسی اصالت محصول معرفی شده که جهت اطمینان روش سوم رو حتما بررسی کنید، چون ممکنه شماره 14 رقمی تکراری باشه و روی 100 تا جعبه زده باشن ولی روش سومی که توضیح داده امکان کپی کردنش خیلی سخت هست.

اگر جایی رو متوجه نشدید و نیاز به ترجمه بود، بگید ترجمه کنم.

OPTION 1: VERIFY THE 14-DIGIT ALPHANUMERIC CODE OF YOUR PACKAGING
anti-counterfeit_361x323_verification_ge
Type in the 14-digit code from your packaging in the field here below to find out if your product is an authentic Gates product:

OPTION 2: USE YOUR SMARTPHONE OR A BARCODE SCANNER

You can easily use your smartphone to check whether you have bought a genuine Gates timing belt. As of July 2015 all our timing belt boxes will have a QR code on their label.

Download the free TecIdentify app or Neoreader app. Once you have installed the app, simply scan the QR code on the timing belt packaging and get one of following responses:

OPTION 3: CHECK THE PRIOSPOT LABEL

The tesa PrioSpot®  label incorporates different security features and is very difficult to forge. Checking it is very simple. Just follow below steps.

CHECK THAT EACH PACKAGE HAS A UNIQUE CODE

The tesa®  PrioSpot®  on each product is unique which means that every code exists only once.

CHECK UNDER DIRECT LIGHT

The security code and the Gates logo shimmer in rainbow colours in direct light. Under direct light a moving digit is visible, repeating the last digit of the security code. By changing the angle of the PrioSpot®  label in direct light the last digit will move up and down

CHECK WITH A MAGNIFYING GLASS

With a magnifying glass check that a 10-digit code appears under the Gates logo. The last four digits of this 10-digit code correspond to the security code and also the last four digits of the alphanumeric code.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام مجدد عزیزان

این دوتا تسمه رو تو ماشین پدرم که پارس tu5 هست  پیدا کردم قبلا براش خریده بودم ولی نمیدونستم کجا گذاشتمش تا چند وقت پیش تو صندوق عقب ماشین پیداش کردم

یه مدت دیگه باید تسمه تایم ماشین خودم (206 Tu5) رو عوض کنم 

میخواستم ببینم میخوره این دو تسمه به 206 خودم 

ضمن اینکه این تسمه ها رو فکر کنم حدود 1سال و نیم یا 2 سال پیش گرفتم قابل استفاده هست اصلا به نظرتون؟؟؟

IMG_20190113_084415.jpg

IMG_20190113_072226.jpg

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، SadeghKhan گفته است :

سلام مجدد عزیزان

این دوتا تسمه رو تو ماشین پدرم که پارس tu5 هست  پیدا کردم قبلا براش خریده بودم ولی نمیدونستم کجا گذاشتمش تا چند وقت پیش تو صندوق عقب ماشین پیداش کردم

یه مدت دیگه باید تسمه تایم ماشین خودم (206 Tu5) رو عوض کنم 

میخواستم ببینم میخوره این دو تسمه به 206 خودم 

ضمن اینکه این تسمه ها رو فکر کنم حدود 1سال و نیم یا 2 سال پیش گرفتم قابل استفاده هست اصلا به نظرتون؟؟؟

IMG_20190113_084415.jpg

IMG_20190113_072226.jpg

بالایی که تسمه دینامه و نمیخوره ولی پایینی تایم هست و برای تیپ 5 هست.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری