1,878 ارسال در این موضوع قرار دارد

ان شاالله اصله؟؟؟

IMG_5575.JPG

IMG_5576.JPG

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، ashkan3832 گفته است :

ان شاالله اصله؟؟؟

IMG_5575.JPG

IMG_5576.JPG

اونجوری که تو عکس میبینم متاسفانه خیر ... :sad:   امیدوارم خطای دید باشه

عکس لیبل لیزریش نداری ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، ashkan3832 گفته است :

ان شاالله اصله؟؟؟

IMG_5575.JPG

IMG_5576.JPG

نوشته هاش دقیقا مثل پاور گریپ های قدیمیه که لا لیبل میخریدیم. ولی متاسفانه در بازار فعلی حتی لیبل هم جعل کردن.فقط با ارسال اون کد روی لیبل میشه به جعلی نبودن پی برد که در قدیمی ها وجود نداره.خیلی سخت شده خرید قطعات خودرو بالاخص اورجینال

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

تسمه تایم شامل گارانتی هستش ؟

نمایندگی میگفت باید تو 40000 هزار عوض بشه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، ashkan3832 گفته است :

ان شاالله اصله؟؟؟

IMG_5575.JPG

IMG_5576.JPG

دوست عزیز به هیچ عنوان نمیتونم بهت بگم اصله یا نه چون خودم به شدت از تسمه تایم میترسم و یجورایی فوبیا بهش دارم ولی عکس تسمه فابریکی ماشین رو برات گرفتم تا ببینی.

۲۰۱۹۰۱۱۰_۲۲۵۶۱۲-830x467.jpg

۲۰۱۹۰۱۱۰_۲۲۵۵۳۵-830x467.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 دقیقه قبل، hamid-fateh گفته است :

دوست عزیز به هیچ عنوان نمیتونم بهت بگم اصله یا نه چون خودم به شدت از تسمه تایم میترسم و یجورایی فوبیا بهش دارم ولی عکس تسمه فابریکی ماشین رو برات گرفتم تا ببینی.

۲۰۱۹۰۱۱۰_۲۲۵۶۱۲-830x467.jpg

۲۰۱۹۰۱۱۰_۲۲۵۵۳۵-830x467.jpg

سلام اینو خودتون با چاقو کندید؟ اگه اشتباه نکنم رو رم که کنید نوشته های سبز پاک نشده و عمقی ادامه داشته؟ انگار چاپ نیست و تزریق رنگ بوده؟

اخه دوستانی رو دیدم تسمه خریده بودن و میکفتن با انگشت رو نوشته هاش میکشن پاک میشه خودمم چندبار رو ماشین بستم البته برا تیپ 2 بعد یه مدت نوشته ها محو شده ولی اینکه شما عکسشو گذاشتید بعد مصرف هم نوشته ها کاملا مشهوده و پاک نشده؟

البته موضوع دیگه ای که هست همه تو ایران بیشتر رو خود تسمه حساسن و همیشه سعی میکنن بهترین برندهارو بخرن ولی مهمتر از خود تسمه هرزگرد و سفتکن هست که زیاد بهش توجه نمیشه مثلا طرف هر 40 تا تسمه رو عوض کرده و لی 200 تا شده هنوز هرزگردو سفتکن رو عوض نکرده وقتی ام به مشکل میخوره و صدا میده میخواد عوضش کنه مثل تسمه روش حساس نیست 

ولی این رو در نظر نمیگیره بهترین تسمه دنیا ام که باشه سفتکن به مشکل بخوره و تسمه شل شه یا هرزگرد گریمپاژ کنه حادثه به وجود میاد حتی اگه تسمه یه هفته پیش عوض شده باشه

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام اینو خودتون با چاقو کندید؟ اگه اشتباه نکنم رو رم که کنید نوشته های سبز پاک نشده و عمقی ادامه داشته؟ انگار چاپ نیست و تزریق رنگ بوده؟

اخه دوستانی رو دیدم تسمه خریده بودن و میکفتن با انگشت رو نوشته هاش میکشن پاک میشه خودمم چندبار رو ماشین بستم البته برا تیپ 2 بعد یه مدت نوشته ها محو شده ولی اینکه شما عکسشو گذاشتید بعد مصرف هم نوشته ها کاملا مشهوده و پاک نشده؟

البته موضوع دیگه ای که هست همه تو ایران بیشتر رو خود تسمه حساسن و همیشه سعی میکنن بهترین برندهارو بخرن ولی مهمتر از خود تسمه هرزگرد و سفتکن هست که زیاد بهش توجه نمیشه مثلا طرف هر 40 تا تسمه رو عوض کرده و لی 200 تا شده هنوز هرزگردو سفتکن رو عوض نکرده وقتی ام به مشکل میخوره و صدا میده میخواد عوضش کنه مثل تسمه روش حساس نیست 

ولی این رو در نظر نمیگیره بهترین تسمه دنیا ام که باشه سفتکن به مشکل بخوره و تسمه شل شه یا هرزگرد گریمپاژ کنه حادثه به وجود میاد حتی اگه تسمه یه هفته پیش عوض شده باشه

بله حرف شما درسته بخاطر همین من پارسال از این کیت های کامل کارتن کاهی خریدم و همه رو عوض کردم.اون جای چاقو نیست ، برای باز کردن یه در پیچ با انبر قفلی اونجور شد.بله دو تا دارم با این مارک که اولی اینه و نوشته ها بعد ۶۰ تا هنوز هست ولی دومی بعد ۵۵ تا کمرنگتر شده بود.دایکو انداختم یه سال کارکرد و در سرما تق تق میکرد که تعویض کردم که اونم نوشته هاش رفته بود

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

آیدین جان اینم تزریق نیست و اگر پایینتر از همون جایی که حمید جان گفت جای انبر هست رو دقت کنی نوسته ها مقداری رفته

ولی بعد از 50-60 تا اگر نوشته ها مونده خیلی عالی بوده از این بابت که دست کم نشون میده آدم چه تسمه ای انداخته بوده

مشکلی هم که گفتی به خاطر هزینه هست ، الان کیت کامل تایم فکر کنم حدود 400 هست و هزینه بالایی هست واقعا

برای همین اکثرا مثل خود من به امید اینکه سفتکن و هرزگرد فعلا چیزیشون نیست فقت تسمه رو تعویض میکنن

ویرایش شده در توسط tukanet
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، tukanet گفته است :

آیدین جان اینم تزریق نیست و اگر پایینتر از همون جایی که حمید جان گفت جای انبر هست رو دقت کنی نوسته ها مقداری رفته

ولی بعد از 50-60 تا اگر نوشته ها مونده خیلی عالی بوده از این بابت که دست کم نشون میده آدم چه تسمه ای نداخته بوده

مشکلی هم که گفتی به خاطر هزینه هست ، الان کیت کامل تایم فکر کنم حدود 400 هست و هزینه بالایی هست واقعا

برای همین اکثرا مثل خود من به امید اینکه سفتکن و هرزگرد فعلا چیزیشون نیست فقت تسمه رو تعویض میکنن

بله کاملا درسته حرفتون باز خوبه ما و شما تیپ2 داریم و یه سفتکن فقط نیاز داریم علاوه بر تسمه

من شانسی که اوردم درست سر بزنگاه بالا رفتن قیمتها اقدام کردم تسمه اورجینال با لیبل ایساکو خریدم 70 تومن سفتکنم اول یه ina خریدم 75 تومن ina از یه مغازه که تو خ ملت معروفه و به شرط اصالت بهم داد

ولی خوب هر چقدرم که بخواد بالاتر بره هزینه ارزش داره مثلا برای تیپ 2 یه سفتکن اصلی ina 150-170 فکر نکنم بیشتر شه برا تیپ 5 هم سفتکن و هرزگردش 250 که به نظرم هر یک بار در میون یا نهایت دفعه سوم که تسمه رو عوض میکنیم حتی اگه سفتکن و هرزگرد سالم باشه باید عوض شه اونم با یه جنس اصلی و خوب 

وگرنه اگه ریسک کنیم و صبر کنیم صداش در بیاد بعد عوض کنیم ممکنه هزینه زیادی دستمون بده اکثر وقتها که من دیدم تسمه پاره شده یا بیرون زده مشکل از همین گریمپاژ هرزگرد یا ایراد تسمه سفتکن بوده خلاصه که هر چقدرم لوازم گرون شه از اون طرف تعمیراتو ضررهایی ام که به ادم میرسه پر خرجتره

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

بله کاملا درسته حرفتون باز خوبه ما و شما تیپ2 داریم و یه سفتکن فقط نیاز داریم علاوه بر تسمه

من شانسی که اوردم درست سر بزنگاه بالا رفتن قیمتها اقدام کردم تسمه اورجینال با لیبل ایساکو خریدم 70 تومن سفتکنم اول یه ina خریدم 75 تومن ina از یه مغازه که تو خ ملت معروفه و به شرط اصالت بهم داد

ولی خوب هر چقدرم که بخواد بالاتر بره هزینه ارزش داره مثلا برای تیپ 2 یه سفتکن اصلی ina 150-170 فکر نکنم بیشتر شه برا تیپ 5 هم سفتکن و هرزگردش 250 که به نظرم هر یک بار در میون یا نهایت دفعه سوم که تسمه رو عوض میکنیم حتی اگه سفتکن و هرزگرد سالم باشه باید عوض شه اونم با یه جنس اصلی و خوب 

وگرنه اگه ریسک کنیم و صبر کنیم صداش در بیاد بعد عوض کنیم ممکنه هزینه زیادی دستمون بده اکثر وقتها که من دیدم تسمه پاره شده یا بیرون زده مشکل از همین گریمپاژ هرزگرد یا ایراد تسمه سفتکن بوده خلاصه که هر چقدرم لوازم گرون شه از اون طرف تعمیراتو ضررهایی ام که به ادم میرسه پر خرجتره

منم هنوز اندر خم جمع کردن وسایل برای تعمیر موتور هستم و تقریبا همه چیز تموم شده فقط شمع و سنسور اکسیژن و تسمه ها مونده

یه تسمه تایم دایکو دارم فکر کنم دو سالی هست توی جعبه مونده ، 35 ت خریده بودمش به نظرت استفاده کنم یا برم دنبال جنس جدید؟

راستی باید سفت کن رو هم بخرم عوض کنم دیگه که به قول شما یه هفته بعدش کار دستمون نده ... همون ina جعبه سبز بگیرم؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری