1,771 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 ساعت قبل، daamoon گفته است :

یه منبع دیگه هم پیدا کردم کیت تسمه تایم هاچینسون رو داره با قیمت بیشتر از کیت پژوسیتروئن.

https://www.nilaka.com/کیت-تسمه-تایم-پژو-TU5-هاچینسون-(Hutchinson)-HUT-KH-281

بنده ام نظرم با اقا امین یکیه یه زمانی مردم این کیتهارو میخریدن که کمی صرفه جویی شه ولی با این قیمتها نمیصرفه الان تسمه تایم اورجینال تیپ 5پاور گریپ با برچسب ایساکو همه جا موجوده تاریخ ساختشونم جدیده اواخره 2017 یا حتی 2018  از بابت اصالتم مطمعنید چون برچسب ایساکو داره  با قیمت حدود 230 هزار همچنین سفتکن و هرزگرد ina با برچسب ایساکو برای tu5 موجوده من چند ماه پیش بازار بودم برای تیپ 2 دنبال هرزگرد اینا بودم با برچسب ایساکو پیدا نکردم ولی برای تیپ 5  فراوون بود با قیمت هر کدوم حدود 60-تومن قیمت جدید ندارم  میگن کم شده و سختر گیر میاد  ولی بگردید حتما پیدا میشه  حتی دو برابر هم شده باشه باز هم میشه هر دوش حدود 240 تومن حدودا که با تسمه میشه زیر 500 البته قیمتهام دقیق نیست شاید کمی کمتر یا بیشتر شه ولی چیزی که هست از بابت اصالت کیفیت و تاریخ ساخت خیالتون راحته و گزینه خیلی بهتریه از این کیتها اگه تهرانید برید خ ملت حتما گیر میارید ولی اگه شهرستانید من چنتا شماره از خ ملت و پاساژ کاشانی دارم  میدم اگه نداشتن هم بگید بهشون از همکاراشون تهیه میکنن و براتون ارسال میکنن فقط باز هم میگم هم تسمه اورجینال رو هم سفتکن و هرزگرد رو تاکید کنید برچسب ایساکو باشه 

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 20 ساعت قبل، daamoon گفته است :

دوستان بنده قصد خرید کیت تسمه تایم تیپ 5 رو دارم .در جستجویی که در گوگل کردم 3 منبع رو پیدا کردم که کیت اورجینال رو برای فروش داشتن.دو مورد قیمت هاشون نزدیک هم هستش یک مورد اختلافش زیاده با بقیه.کسی تجربه خرید از اینها رو داشته و اینکه اینها جنسشون قابل اعتماد هست یا که نه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

https://esam.ir/item/11642553/کیت-تسمه-تایم-اصلی-207-و-206-تیپ-پنج-و-شیش

https://www.206part.ir/product/تسمه-تایم-کیت-کامل-تیپ-5-و-6-و-207-اورجینال/

https://hidikala.com/index.php?route=product/product&product_id=1427

سلام وقت بخیر.مورد سوم کلا گرون فروشه.دومی و نمیدونم و اولی هم کمی بالاتر میده در واقع اجناس ایساکو و رو میاره گرونتر از ایساکو میده.

من خودم ایساکو گرفتم پاور گریپ.قطعا قیمت هاش بهتر و مطمئن ترهچند جا رو برید.تایم داخل مشما با لیبل ایساکو( HTD)

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mohammad1990 گفته است :

سلام وقت بخیر.مورد سوم کلا گرون فروشه.دومی و نمیدونم و اولی هم کمی بالاتر میده در واقع اجناس ایساکو و رو میاره گرونتر از ایساکو میده.

من خودم ایساکو گرفتم پاور گریپ.قطعا قیمت هاش بهتر و مطمئن ترهچند جا رو برید.تایم داخل مشما با لیبل ایساکو( HTD)

اول ایساکو ،دوم  اگه نبود من اولین فروشنده رو پیشنهاد می دم.اجناسش اصل و مطمئنه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام

دوستان نظرتون در مورد تسمه تایم  گودیر برا 206 تیپ 5 چیه؟؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، sasannns گفته است :

سلام

دوستان نظرتون در مورد تسمه تایم  گودیر برا 206 تیپ 5 چیه؟؟

سلام من استفاده نکردم این مارک و 

اما سعی کنید از ایساکو تهیه کنید.پاور گریپ ،کانتیننتال،هاچینسن،برند های خوبی هستند.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

الان دو مدل از بهترین تسمه هایی که گیر میاد کدوما هستن و قیمت چنده؟

رو چند هزارتا عوض کنیم؟

و از کجا بخریم بهتره؟

هرزگرد چطور؟

و اینکه سفت کن جدا از هرزگرده؟

ممنون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 52 دقیقه قبل، kaveh ahangar گفته است :

سلام دوستان

الان دو مدل از بهترین تسمه هایی که گیر میاد کدوما هستن و قیمت چنده؟

رو چند هزارتا عوض کنیم؟

و از کجا بخریم بهتره؟

هرزگرد چطور؟

و اینکه سفت کن جدا از هرزگرده؟

ممنون

سلام .

تسمه پاورگریپ و تسمه کانتیننتال .

ترجیحا تسمه پاورگریپ از ایساکو تهیه کنید .

من 2 مدل دیدم ، داخل پکیج قرمز رنگ ، روی جعبه زده ساخت بلژیک ، روی تسمه زده ساخت اروپا ، که خودم گرفته بودم و اعتماد نکردم و پس دادم .

مدل دیگر داخل پلاستیک پژو سیتروئن ، روی پلاستیک و تسمه نوشته ساخت انگلستان .

من لیبل دار ساخت 2015 رو دیدم 135 تومن ، خودم بدون لیبل ساخت 2018 خریدم 145 تومن ، راجع به فروشنده اطمینان حاصل کنید .

روی 40 هزار بازدید بشه و روی 50 هزار تعویض .

اگر تیپ 2 دارید سفت کن و هرزگرد باهم هست ، اگر تیپ 5 دارید یک هرزگرد اضافه هم باید تهیه کنید ، مارک اینا ، داخل صفحات قبل آیدین عزیز عکسش رو گذاشتن .

با هر 2 بار تعویض تسمه ، سایر متعلقات هم تعویض بشه .

ویرایش شده در توسط Ashkanatt
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Ashkanatt گفته است :

سلام .

تسمه پاورگریپ و تسمه کانتیننتال .

ترجیحا تسمه پاورگریپ از ایساکو تهیه کنید .

من 2 مدل دیدم ، داخل پکیج قرمز رنگ ، روی جعبه زده ساخت بلژیک ، روی تسمه زده ساخت اروپا ، که خودم گرفته بودم و اعتماد نکردم و پس دادم .

مدل دیگر داخل پلاستیک پژو سیتروئن ، روی پلاستیک و تسمه نوشته ساخت انگلستان .

من لیبل دار ساخت 2015 رو دیدم 135 تومن ، خودم بدون لیبل ساخت 2018 خریدم 145 تومن ، راجع به فروشنده اطمینان حاصل کنید .

روی 40 هزار بازدید بشه و روی 50 هزار تعویض .

اگر تیپ 2 دارید سفت کن و هرزگرد باهم هست ، اگر تیپ 5 دارید یک هرزگرد اضافه هم باید تهیه کنید ، مارک اینا ، داخل صفحات قبل آیدین عزیز عکسش رو گذاشتن .

با هر 2 بار تعویض تسمه ، سایر متعلقات هم تعویض بشه .

ممنون

تیپ ۳ دارم. مثل تیپ ۲ میشه دیگه آره؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، kaveh ahangar گفته است :

ممنون

تیپ ۳ دارم. مثل تیپ ۲ میشه دیگه آره؟

بله ، دقیقا

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/08/15, 14:20:30، daamoon گفته است :

دوستان بنده قصد خرید کیت تسمه تایم تیپ 5 رو دارم .در جستجویی که در گوگل کردم 3 منبع رو پیدا کردم که کیت اورجینال رو برای فروش داشتن.دو مورد قیمت هاشون نزدیک هم هستش یک مورد اختلافش زیاده با بقیه.کسی تجربه خرید از اینها رو داشته و اینکه اینها جنسشون قابل اعتماد هست یا که نه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

https://esam.ir/item/11642553/کیت-تسمه-تایم-اصلی-207-و-206-تیپ-پنج-و-شیش

https://www.206part.ir/product/تسمه-تایم-کیت-کامل-تیپ-5-و-6-و-207-اورجینال/

https://hidikala.com/index.php?route=product/product&product_id=1427

چن روز اخیر دو نفر از دوستان لطف کردند چن تا شماره تلفن برای خرید جداگانه قطعات کیت تسمه تایم بهم دادن .طی تماسی که داشتم قیمتی که برای تسمه سفت کن tu5 مارک ina  گرفتم حداقل  185  بود (چه هولوگرامدار چه فاقدش).هرزگرد ثابت هم کسی ina نداشت و جنسای شرکتی رو معرفی میکردن که حول و حوش 80 تا 90 بود(مارک یوپاکو 89 تومن) . طبق hidikala  قیمت هرزگرد ثابت 140 هستش که اگه 20 30 تومن هم گرون فروشیش رو در نظر بگیریم باز مارک ina  افزایش قیمت خیلی بالایی داره.الان اینطوری که دستم اومده اگه کیت بگیرم هم همون حدود در میاد.(با فرض قیمت تسمه تایم  پاورگریپ حدود 230 تومن).

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری