1,826 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 16 ساعت قبل، a.m.r گفته است :

میشه یه عکس از سوراخی که میگن جای فیلتر روغن و برای تایمش هست بزارین؟ 

متاسفانه جای خیلی بدی هست امکان گرفتن عکس نیست

ولی در سایت آپارات نحوه باز وبست موتور رو توضیح داده واین گزینه هم وجود دارد

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 17 ساعت قبل، a.m.r گفته است :

سلام چجوری میشه میل لنگ رو سر تایم اورد؟ 

شمع یک یا چهار را باز کنید زمانی که پیستون به بالاترین حد خود رسید ومیل سوپاپها قفل هستند

تسمه رو جا بزنید

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hossein555 گفته است :

تسمه اصل قاعدتا باید بالای ۲۰۰ تومن باشه بازم پرس و جو کن اینجور چیزارو که حساسه شرکتی بگیری بهتره

این برای tu3 هست ، همین مدل tu5 رو میده 220 تومن 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

زمان ویرایش تمام شده بود .

تسمه قبلی رو پس دادم ، گفتم اورجینال میخوام ، داخل بسته بندی پژو سیتروئن گرفتم .

با نخ قرمز ، ساخت انگلستان ، سال ساخت 2018 ، با کیفیت نوشته های خیلی بهتر .

150 میگفت ، 145 حساب کرد .

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

درسته  دیجی کالا خدا رحمت کنه اعتبارش نزدیک 2 ساله خراب شده از زمانی فروشنده های دیگر امدن هر جنس |اشغال فیکی فروختن و الانم همچنان ادامه میده پرونده دیجی کالا برای افرادی  جنس شناس هستن بسته شد

یه زمانی خوده دیجی کالا جنس میاورد با اصالت ضمامن 7 روز   که اصالت کالا داشت الان هیچی ... فقط شده یه مارکت دلال برای فروش اجناس افراد دیگه

جالبه نظارت هم نمیشه خر تو خر هست هر قیمتی میذارن

امین خان خدا شاهده یه جعبه بکسهایی هست توی بازار کسی نمیاره از اینها که یه پیچ سفت کنی لبش له میشه دستفروشها یا مغازه دارهای بنداز برو میارن 90-80 بود الان تو بازار 130-140 میدن .

فروشنده دیجیکالا قیمتشو تا 440 هم برده بود بالا الان کرده 340 اخه یکی نیست به اون فروشنده بگه چجوری دلت میاد تو این گرونی یه جوونی با هزار امید 440 تومن جمع کنه یه اچاری بهش بدی که یه پیچم براش سفت نکنه لا اقل گرون میدید یه جنس خوب به طرف بدید

https://www.digikala.com/product/dkp-801466/مجموعه-24-عددی-آچار-و-سری-آچار-بکس-رویال-مدل-g-1044

البته بگم هنوز فروشنده های خوبم داره تو دیجیکالا یا اجناسی که فروشندش خود دیجیه گاها قیمتاش خوبه مثلا همین چند روز پیش یه فلش 64 گیگ ازش خریدم یه طرفش otg که به موبایل اندرید و تبلت میخوره یه طرفشم یو اس بی بیرون 160-170 بود من خریدم 115 مارک ساندیسک سه سالم گارانتی معتبر 

کلا منظورم اینه باید مواظب بود و با احتیاط خرید کرد از دیجیکالا وگرنه هم قیمت دو برابر بیرون من تو اجناسش دیدم هم فیکو بی کیفیتو تقلبی مثل اون جعبه بکس 

ولی گاها هم میشه ازش خرید خوب کرد 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، Ashkanatt گفته است :

زمان ویرایش تمام شده بود .

تسمه قبلی رو پس دادم ، گفتم اورجینال میخوام ، داخل بسته بندی پژو سیتروئن گرفتم .

با نخ قرمز ، ساخت انگلستان ، سال ساخت 2018 ، با کیفیت نوشته های خیلی بهتر .

150 میگفت ، 145 حساب کرد .

ایول اقا اشکان بهترین کارو کردید منم گفتم بسته بندی اورجینال میگرفتید خیلی بهتر بود ولی فکر کردم دیگه  امکان پس دادن نیست برچسب ایساکو ام داره دیگه؟ اخه من تو بازار دنبال تسمه بودم چند ماه پیش یه مدلم بود اورجینال بود ولی برچسب ایساکو نداشت 

البته همون قبلی ام به نظر من تقلبی نبود خیلیا دارن از همون تسمه استفاده میکنن روی اون تسمه قبلی ام سال ساخت بود؟

بازم میگم حواستون به سفتکن هم باشه درسته کمی گرون شده قطعات ولی تایم شوخی نداره اگه خیلی وقته داره کار میکنه به فکر تعویض باشید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

ایول اقا اشکان بهترین کارو کردید منم گفتم بسته بندی اورجینال میگرفتید خیلی بهتر بود ولی فکر کردم دیگه  امکان پس دادن نیست برچسب ایساکو ام داره دیگه؟ اخه من تو بازار دنبال تسمه بودم چند ماه پیش یه مدلم بود اورجینال بود ولی برچسب ایساکو نداشت 

البته همون قبلی ام به نظر من تقلبی نبود خیلیا دارن از همون تسمه استفاده میکنن روی اون تسمه قبلی ام سال ساخت بود؟

بازم میگم حواستون به سفتکن هم باشه درسته کمی گرون شده قطعات ولی تایم شوخی نداره اگه خیلی وقته داره کار میکنه به فکر تعویض باشید

خود فروشنده گفت اون هم اصل بود ، اما چون شما حساسی این جنس رو ببر که شب راحت بخوابی .

اون تاریخ ساخت نداشت ، فقط روی جعبه نوشته بود Gates Corporation 2015

نمیدونم منظورشون سری ساخت شرکت بوده یا چیز دیگر

اما حالتی که این تسمه جدید رو بهم داد جالب بود .

مثل اینکه از سر اجبار از یه گوشه دنج کشیدش بیرون ، احتکار کرده بود .

ویرایش شده در توسط Ashkanatt
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

امین خان خدا شاهده یه جعبه بکسهایی هست توی بازار کسی نمیاره از اینها که یه پیچ سفت کنی لبش له میشه دستفروشها یا مغازه دارهای بنداز برو میارن 90-80 بود الان تو بازار 130-140 میدن .

فروشنده دیجیکالا قیمتشو تا 440 هم برده بود بالا الان کرده 340 اخه یکی نیست به اون فروشنده بگه چجوری دلت میاد تو این گرونی یه جوونی با هزار امید 440 تومن جمع کنه یه اچاری بهش بدی که یه پیچم براش سفت نکنه لا اقل گرون میدید یه جنس خوب به طرف بدید

https://www.digikala.com/product/dkp-801466/مجموعه-24-عددی-آچار-و-سری-آچار-بکس-رویال-مدل-g-1044

البته بگم هنوز فروشنده های خوبم داره تو دیجیکالا یا اجناسی که فروشندش خود دیجیه گاها قیمتاش خوبه مثلا همین چند روز پیش یه فلش 64 گیگ ازش خریدم یه طرفش otg که به موبایل اندرید و تبلت میخوره یه طرفشم یو اس بی بیرون 160-170 بود من خریدم 115 مارک ساندیسک سه سالم گارانتی معتبر 

کلا منظورم اینه باید مواظب بود و با احتیاط خرید کرد از دیجیکالا وگرنه هم قیمت دو برابر بیرون من تو اجناسش دیدم هم فیکو بی کیفیتو تقلبی مثل اون جعبه بکس 

ولی گاها هم میشه ازش خرید خوب کرد 

دیجی کالا که خوبه تا سه روز قبل قیمت کوئل والو شرکت قیمتش بودی 230 تومان هی میخواستم بخرم بخرم نخریدم الان امشب چک کردم دیدم یهو شده 540 هزار قیمت شرکت حالا فکر کن ایساکو ها بالای 600 میدن

یه وعضی شده

شرکت تمامی جنس هاشو مجدد باز تو همین چند روز آپدیت کرده برده بالا [stop]  

امروز یکی از ماشین هامون گارانتی داشت برده بودیم سرویس اینا همه گارانتی شد رایگان اخر سر چند قطعه خورده ریز میخواستم گفتن نمیدیم برای فروش بیرون  باید حتما اینجا عوض کنی شرکت دیگه قطعه نمیده  برای بیرون  گفتم برای ماشین دیگه میخوام گارانتی نداره گفتن بیار اینجا تا این حد قطعی امده

طرف خر کردم نهایت دو تا صافی بنزین شرکتی خریدم آزاد   - لعنتی ها به قیمت صافی هم رحم نکردن همیشه شرکتی رو میخردم از نمایندگی 6 تومان  قیمت لیست خودشون شده 12 تومان

دیگه فکر کن ابزار اچار سایر قطعات که تو این اوضاع بماند دیجی کالا هم داره سر خودشو میخوره

اکثر تسمه هایی که گذاشته هیچ اعتمادی نیست بهش

ضد یخ پایه آلی میخواستم اونم نداشتن [stop]

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

دیجی کالا که خوبه تا سه روز قبل قیمت کوئل والو شرکت قیمتش بودی 230 تومان هی میخواستم بخرم بخرم نخریدم الان امشب چک کردم دیدم یهو شده 540 هزار قیمت شرکت حالا فکر کن ایساکو ها بالای 600 میدن

یه وعضی شده

شرکت تمامی جنس هاشو مجدد باز تو همین چند روز آپدیت کرده برده بالا [stop]  

امروز یکی از ماشین هامون گارانتی داشت برده بودیم سرویس اینا همه گارانتی شد رایگان اخر سر چند قطعه خورده ریز میخواستم گفتن نمیدیم برای فروش بیرون  باید حتما اینجا عوض کنی شرکت دیگه قطعه نمیده  برای بیرون  گفتم برای ماشین دیگه میخوام گارانتی نداره گفتن بیار اینجا تا این حد قطعی امده

طرف خر کردم نهایت دو تا صافی بنزین شرکتی خریدم آزاد   - لعنتی ها به قیمت صافی هم رحم نکردن همیشه شرکتی رو میخردم از نمایندگی 6 تومان  قیمت لیست خودشون شده 12 تومان

دیگه فکر کن ابزار اچار سایر قطعات که تو این اوضاع بماند دیجی کالا هم داره سر خودشو میخوره

اکثر تسمه هایی که گذاشته هیچ اعتمادی نیست بهش

ضد یخ پایه آلی میخواستم اونم نداشتن [stop]

فدای سرتون ولی منم جای شما دارم افسوس میخورم شما که از قیمت قطعات خبر داشتید حتی باید چنتا میخریدید  230 بوده نخریدید یهو شد 540 البته خودم به کرات اینجوری شدما تو همین دیجیکالا حتی یه بار ازشون یه جعبه بکس با قیمت تقریبا خوب حدود 70 تومن زیر قیمت بازار بعد بهم زنگ زدن گفتن متعصفانه اون شرکت موجود نداشته و درخواستمو لغو کردن البته من پولی ام نداده بودم گزینه پرداخت درب منزل رو زده بودم بعد با پشتیبانی و اینور اونور تماس گرفتم گفتن کاری نمیشه کرد قوانیین خریدمون رو هم بخونید نوشتیم فقط ما اون شرکتو یه جریمه میکنیم 

در کل میگم  بعیدم نبود بهتون ندن و بگن موجود نیست حتما جریمشون برای فروشنده جزیی بوده که یه دونه جعبه بکس رو به خاطر 70 تومن ارزونتر به ما ندادن بعد چند روز بعد همون شرکت اون جعبه بکس رو موجود کرد با قیمت 750 من 490 خریده بودم تو بازار 560 بود 

البته اقا امین اینم بگم چند ماه پیش که قیمتها یهو رفته بود بالا من حدود 7-8 تا دریل ماکیتا خریدم حدود 300  که تو بازار 450 بود فروشندشم خود دیجی کالا بود اون موقع من زیاد پول تو دستو بالم نبود ولی خیلی کالاها بود که تو بازار گرون شده بود ولی دیجیکالا هنوز گرون نکرده بود بعد یا برد بالا قیمتهارو یا نا موجود شد و یه فروشنده دیگه با قیمت 2-3 برابر موجود کرد 

در مورد قطعاتم که همینجور داره بدتر میشه فقط میتونم بگم خدا خودش رحم کنه تازه از چند روز بعد داره تحریمها نفتی شروع میشه تا حالا هر چی بوده بار روانی و اسم تحریمها باعثش بوده خود تحریمها چیکار میخواد کنه خدا داند

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 11 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

آیدین جان یکم اطلاعات راجع به سفت کن و هرزگرد میدی ؟

آیا این قطعات هم با خراب شدن همون خسارت خرابی تسمه رو میزنند ؟

من هیچ اطلاعی ندارم سفت کن و هرزگرد کی عوض شده و کارکرد ماشین هم بالاست .

همون جنس با بسته بندی پژو سیتروئن موجوده ؟

قیمتش چنده ؟

و اینکه من باید یک قطعه دیگه بخرم که هم شامل سفتکن میشه و هم هرزگرد ؟

ماشین من تیپ 2 هست .

ویرایش شده در توسط Ashkanatt
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری