1,295 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

امین جان عرض کردم گشتم سفت کن و هرزگرد اورجینال پیدا نکردم اجبارا کیت خریدم اونم فقط برای هرزگرد و سفت کنش و دیگه هزینه تسمه نکردم. فعلا در این چند روز وقتی گاز میدم در دور بالا صدای سوت به گوش میرسه حالا نمیدونم مربوط به کیت تایمم هست یا قبلا بوده و من حساس نبودم. البته بلبرینگ کمپرسورم زوزه داره که فعلا حوصله درست کردنش رو ندارم. در مورد سفت کن اورجینالش آلمانه و اینها هم آلمانه ولی هرزگردشون فرانسه هست که من هرزگرد ina روی ماشینم که از صفری دست خودم بوده و اتفاقا موتورم بیشتر قطعات اورجینال هست حتی سرسیلندر، ساخت فرانسه زده.

امین جان شما ایساکویی هستی و دستت باز ولی خبر از بازار قطعه هم داری. افتضاحه. شما وقتی گفتی ترموستات اورجینال شرکت وارد کرده هیچ کدوم ایساکوهای قم خبر نداشتن و من به یکیشون کدی که شما دادی بهش گفتم زد توی سیستمش و تعجب کرده بود که وارد کرده.

کاش حوصله و وقتش رو داشتید و توی بخش بازار تاپیک میزدید و قطعاتی که دوستان در موردش مشکل دارند رو برای دوستان تهیه و ارسال میکردید.

لطف داری اقا

والا وقتش نیست وگرنه انجام میدادم .

الان مجدد نگاه کردم دیدم شرکت هم سفت کن ina  هم هرزگرد جفتشو موجود داره قابل تامین هست . برو ایساکو یا نمایندگی آشنات بگو زمانی که خرید میکنن اینا هم خرید کنن یک هفته ایی میارن

شرکت برند های پارت آریا - قاره سبز - پیک افزار غرب هم اینا ایرانی ها هست موجود داره .

تنها برند پژو قابل تامین نیست .

برند ina  که موجود هست قیمتش 

سفت کن 71

و

هرزگرد 49 تومان

تسمه رایکا آلتون هم 62 هزار

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستانامروز از سایت Hidikala تسمه تایم خریدم

مکانیک میگفت فیکه !!

این مدل http://hidikala.com/index.php?route=product/product&product_id=531

تیپ 2 مدل 90 تاحالا عوض نکردم 47000 کارکرد

نظر شما چیه ؟؟

ویرایش شده در توسط asgharjoon

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، asgharjoon گفته است :

سلام دوستانامروز از سایت Hidikala تسمه تایم خریدم

مکانیک میگفت فیکه !!

این مدل http://hidikala.com/index.php?route=product/product&product_id=531

تیپ 2 مدل 90 تاحالا عوض نکردم 47000 کارکرد

نظر شما چیه ؟؟

سلام اینجوری واقعا سخته قضاوت کرد ولی از طرفی روی حرف مکانیک ها هم نمیشه اطمینان کرد کلا کلیشه ای هستند و اگه جعبه یک محصول عوض بشه میگن فیک هست!!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام اینجوری واقعا سخته قضاوت کرد ولی از طرفی روی حرف مکانیک ها هم نمیشه اطمینان کرد کلا کلیشه ای هستند و اگه جعبه یک محصول عوض بشه میگن فیک هست!!

بله . چون تو اون منطقه فروشگاها اون مدل رو نداشتند احتمالا بخاطر همین گفت .. از طرف دیگری هم بنده اولین بار بود از اون سایت خرید میکردم در حالی که قطعه مهمی هست و میتونه اسیب جدی بزنه کمی نگران شدم ولی در کل من به دلیل عجله وصل کردم ولی همچنان نگران هستم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/07/17, 16:40:30، H_R_M گفته است :

سلام.

بنده چندروز قبل تسمه تایم و تسمه دینام ماشینم و عوض کردم . بعداز اون یه صدای ژژژژژژژ مانندی موقع گاز دادن افتاده تو ماشین . بردم پیش تعمیرکار  . گفت تسمه سفت کن تایم و زیاد سفت کردم و صدا ماله اونه و یه کم شلش کرد ولی صدا همچنان پابرجاست . ضمن اینکه صدای لرزش سینی زیر ماشین هم بهش اضافه شده . با اینکه پیچهاش خیلی محکم هست 

فکرکنم اصلا کسی این پست و ندید 

لینک به ارسال

در 1 ساعت قبل، H_R_M گفته است :

فکرکنم اصلا کسی این پست و ندید 

باید صدای بلبرینگا باشه... باید یکی یکی بلبرینگا رو با شنیدن صداش با استفاده از شلنگ یا باز کردنش و چک کردن چرخشش چک کنی تا مشخص بشه از کدومه

تسمه دینام هم اگه خیلی سفت یا شل باشه صدا میده

میخوای تسمه دینام رو باز کن و گاز بده ببین بازم صدا داره یا نه.. اگه صدا داشت که از مجموعه تسمه تایم میشه و اگه صدا نداد از مجموعه تسمه دینام..

ضمن اینکه چشمی همه چیز مثل قاب تسمه تایم رو چک کن ببین موقع باز و بست درست بسته شده و به تسمه دینام گیر نکنه

ویرایش شده در توسط _behzad_
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

در 2 ساعت قبل، _behzad_ گفته است :

باید صدای بلبرینگا باشه... باید یکی یکی بلبرینگا رو با شنیدن صداش با استفاده از شلنگ یا باز کردنش و چک کردن چرخشش چک کنی تا مشخص بشه از کدومه

تسمه دینام هم اگه خیلی سفت یا شل باشه صدا میده

میخوای تسمه دینام رو باز کن و گاز بده ببین بازم صدا داره یا نه.. اگه صدا داشت که از مجموعه تسمه تایم میشه و اگه صدا نداد از مجموعه تسمه دینام..

ضمن اینکه چشمی همه چیز مثل قاب تسمه تایم رو چک کن ببین موقع باز و بست درست بسته شده و به تسمه دینام گیر نکنه

مخلص آقا بهزاد

همه این کارا رو کردم . از تسمه دینام نیست . از مجموعه تایمه . تعمیرکار میگه بزار چند وقت کار کنه خوب میشه . میگه ماله تسمه سفت کنه تایمه که چون تسمه و سفت بسته یه کم صدا میده . ولی الان یکماهه کارکرده و تغییری نکرده . در ظاهر هیچ مشکلی نیست و قاب درست بسته شده . درهرصورت میخوام بدونم این صدا ضرری داره یا نه ؟

ویرایش شده در توسط H_R_M
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

حميد جان موقع تعويض تسمه تايم غلطك ها رو هم تعويض كردين؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، ZÆR گفته است :

سلام

حميد جان موقع تعويض تسمه تايم غلطك ها رو هم تعويض كردين؟

سلام زائر جان . نه فقط تسمه سفت کن و تسمه رو عوض کردیم . چون رو تسمه قبلی صدا نمیداد عوض نکردم

فکرکنم یه دونه بیشتر  نداره . درسته ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، H_R_M گفته است :

سلام زائر جان . نه فقط تسمه سفت کن و تسمه رو عوض کردیم . چون رو تسمه قبلی صدا نمیداد عوض نکردم

فکرکنم یه دونه بیشتر  نداره . درسته ؟

نه دو تا داره، يكى غلطك سفت كن و اون يكى غلطك هرزگرد

يكى رو موتور TU3 داره

والا من خودم با هر بار تعويض تسمه تايم غلطك ها رو هم عوض ميكنم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری