1,479 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 58 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

من از اینا خریدم همون موقع که تسمه رو انداختیم جا و موتورو روشن کردیم خیلی تاب داشت و رو فولی ها جلو عقب میشد.رفتم دایکو ایتالیایی بسته ایساکو خریدم بدون کوچکترین ایرادی کار کرد.الانم ۱۵ هزار رفته

به نظرم مطمئن ترینه دایکو

سلام

تسمه رو چند خریدید؟ چون دیروز از لوازم یدکی قیمت گرفتم تسمه تایم 104 دندونه ایساکویی 37 تومان بود و گرفتم ... حالا کامل شک کردم که اصلا ایسایی هست یا تقلبی !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 ساعت قبل، ramin_gm گفته است :

سلام به همه عزیزان

از بچه های قدیم سایت یه تسمه تایم پاور گریپ خریدم ولی به چند دلیل میترسم اصلی نباشه! اول اینکه نایلون بسته بندی رو پاره کرده بودن و یه قطعه دیگه ای که سفارش داده بودم رو انداخته بودن توی نایلونش! دوم اینکه 75 تومن خریدم! سوم اینکه نوشته های روی تسمه با کشیدن ناخن به راحتی پاک میشه! چهارم اینکه نخ تسمه مسی رنگه!  و در آخر تا جایی که شنیدم روی دندانه های تسمه باید یه برجستگی وجود داشته باشه ولی اینی که خریدم اون برجستگی رو نداره

چندتا عکس ازش میذارم لطفا راهنمایی کنین که اگه اصلی نیست برم عوضش کنم! ممنون

12.jpg

نقل قول

منم از این تسمه انداخته بودم خیلی صدای بد داشت - فوری تعویضش کردم - مثله اون دوستمون که گفتن - تسمه بدون لیبل ایساکو اصلا نخر معلوم نیست اصلیه یا نه !

از هر جایی خریدی ببر پس بده

از ایساکو بخر ( ایساکو های معتبر بری تایم های شرکتی از 40 تومان حدود 87 تومان موجود دارن با شماره فنی های مختلف که برند های متفاوتی هستن )

به زودی لیست شماره فنی تمامی تسمه تایم های موجود شرکت را با اسم شرکت و شماره فنی میذارم

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1395/11/28, 11:47:36، mehdiops گفته است :

تسمه تایم من یه لایه زده بیرون اون بخشی که کنار جعبه هیدرولیکه

مشکل پیش میاد؟

برای برگردوندن به حالت قبلش از کجا باید شل کنمش؟

یکمی غلتک سفت کن رو با آچار ۱۳ بده بالا؛ بعد جا به جا کن.... مشکلی پیش نمیاد

تاپیک مربوطه:

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، tukanet گفته است :

سلام

تسمه رو چند خریدید؟ چون دیروز از لوازم یدکی قیمت گرفتم تسمه تایم 104 دندونه ایساکویی 37 تومان بود و گرفتم ... حالا کامل شک کردم که اصلا ایسایی هست یا تقلبی !

یادم نیست قیمتشو چون چندتا قطعه بود که خریدم.

اما شدیدا توصیه میکنم در مورد تسمه تایم بر خلاف بقیه موارد فقط به ایساکو اعتماد کنید.مخصوصا دایکو

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من توو مرحله بستن موتورم...چون سرسیلندر استوک اروپایی خریدم..چرخدنده سر میل سوپاپ این سرسیلندر که خریدم 42 دندانه هست..مال خودم 32 دندانه بود

و اینکه میخام واتر پمپ نو هم بخرم که اونم احتمالا  تعداد دنده هاش فرق خواهد کرد اجتمالا چون(هنوز نشمردم تعداد دندونه هاشو..و میدونم چند مدل هست که دندونه هاشون فرق داره تعدادش..و شاید مثه مدل مال خودم گیرم نیاد)

حالا میخام بدونم با تسمه تایم 104 دندانه

اگه از چرخدنده میل سوپاپ 42 دندانه استفاده کنم تایم تغییر میکنه و باید کار خاصی انجام بدم (یا همون پین گذاری توو سوراخ سرسیلندر و چرخدنه...و پین گذاری تووی سوراخ فلایویل همون تایمه..و اون 3دندونه بیشتر بودن چرخدنده جدید باعث چه تغییری میشه)؟؟؟؟؟

همین تغییر تایم رو هم واسه واتر پمپ سوال دارم..که اگه دنده های واترپمپ جدید دنده هاش کمتر یا بیشتر از فابریک موتور ماشینم باشه باعث میشه تایم تغییر کنه یا تاثیری رو تایم نداره؟

و من باید با همین روال عادی پین گذاری تووی سوراح فلایویل .و پین گذاری تووی سوراخ سرسیلندر تایم انجام بدم

و اینکه کلا این تغییر تعداد دندونه ها باعث چه چیزهایی میشن؟:razz::razz::razz:

و در ضمن ماشین تیپ 2

ویرایش شده در توسط yashar-206

لینک به ارسال

چون سه تا دندونه بیشتره آیا تسمه تایم تیپ 2 که به جای 104 دندونه 107 دندونه باشه توو بازار هست؟ و اینجوری 107 دندونه بندازم تایم میشه؟کس تجربه داره

لینک به ارسال

دوستان در مورد هرزگرد تسمه تایمی موقعی که تسمه رو عوض کردم هرزگرد رو هم عوض کردم که اونی که جدید بود قطر بیرونیش برابر قطر هرزگرد قبلی بود اما قطر اون بلبرینگ داخلش یکم بزرگتر بود.

میخواستم بدونم از لحاظ منطقی تاثیری تو تایم موتور که نباید داشته باشه قطر اون بلبرینگ داخلی؟

لینک به ارسال

تسمه تایم خوب بهم معرفی کنید.

قیمتش چقدره؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Daash Iman گفته است :

قیمتش چقدره؟

بهتون تسمه تایم خود ایساکو رو پیشنهاد میکنم . مارک دایکو ساخت ایتالیا با کیفیت بسیار خوب

تسمه های موجود در بازار که از همه مارک و مدلی پیدا میشند ممکنه در چین و به اسم کانتیننتال و بوش و ...تولید شده باشه و ریسک بسیار بالایی داره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Daash Iman گفته است :

قیمتش چقدره؟

تسمه خوب شرکتی بخر

دایکو جنسش  خشک هست  ممکنه بعد از نصب صدای غر بشنوی  ( توصیه نمیکنم )

شما کد ایساکویی به شماره فنی 2070301014    بخر داخلش تسمه کانتینتال گذاشته شرکت آلمانی تسمه خیلی خوبیه نرم تا 100 تا هم راحت کار میکنه ماشین های صفر هم الان شرکت همین شماره فنی روشون میبنده

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری