ebrahimi

شیر کنیستر و مباحث مربوطه

205 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوست عزیز دریچه گازتون برقیه یا سیمی؟اگه سیمیه یه نگاهم به استپر بندازین.

دریچه گاز سیمی هست مدل 84 تیپ 3

یادم رفت بهتون بگم وقتی وقتی رابط وسط منیفولد وصل میشه ماشین بد خاموش میشه یا اصطلاحا بک میزنه یکی بهم گفت به ماشینتدرست هوا نمیرسه هواکش رو هم عوض کردیم نشد

ممکنه از استپر باشه استپر درست کار میکنه و تاره عوض شده

این مشکل خیلی وقت داشته که درست راه نمیرفت یکدفعه متوجه شدن که اگه لوله وسط منیفولد رو بکشم ماشین درست کار میکنه وقتی وسط میشه ماشین حالت 3 پیدا میکنه

در ضمن فشار منیفولد هم بین 400 تا 550 هستش و بالاست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لوله کنیستر رو هم در بیاری ماشین صدای فس میده منم مشکلم عین شما بود با شستن شیر کنیستر مشکل حل شد شما انگشتت رو بزاری رو همون ورودی هوا جای لوله هوا که نرسه سریع خاموش میشه این مربوط به اینه که یه مشکلی باید بین کنیستر و لوله های مربوط باشه.

شما دریچه گازتون سیمی هستش سوکت مربوط به استپر موتورو دربیار ببین ماشین چجوری میشه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

لوله کنیستر رو هم در بیاری ماشین صدای فس میده منم مشکلم عین شما بود با شستن شیر کنیستر مشکل حل شد شما انگشتت رو بزاری رو همون ورودی هوا جای لوله هوا که نرسه سریع خاموش میشه این مربوط به اینه که یه مشکلی باید بین کنیستر و لوله های مربوط باشه.

شما دریچه گازتون سیمی هستش سوکت مربوط به استپر موتورو دربیار ببین ماشین چجوری میشه؟

ممنون از راهنماییتون ولی شیر کنیستر قطعه یعنی هیچ شلنگی بهش وصل نشه ایا بدون شیر برقی کنیستر هم میشه کنیستر رو مستقیم به منیفولد وصل کرد؟

اگه بخوام وصل کنم چه طوری میشه وصل کرد کدوم ورودی و کدوم خروجی است

لینک به ارسال

بچه ها سلام با توجه به گفته های این فایل اموزشی که دوستمون در بالا قرار دادند با توجه به اینکه ماشین من مدل 84 است ایا لازم به تعویض کنیستر ان می باشد

اگر اینطوریه دوستان می دونند چقدر هزینه دارد کجا ای قطعه را می فروشد اصلی یا غیر اصلی دارد؟

کلا کسی در این رابطه تجربه ایی دارد

ممنون می شوم اگر ما را راهنمایی فرمایید.

دوستان کسی نیست جواب ما را بدهKomak.gifKomak.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/Komak.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

بچه ها سلام با توجه به گفته های این فایل اموزشی که دوستمون در بالا قرار دادند با توجه به اینکه ماشین من مدل 84 است ایا لازم به تعویض کنیستر ان می باشد

اگر اینطوریه دوستان می دونند چقدر هزینه دارد کجا ای قطعه را می فروشد اصلی یا غیر اصلی دارد؟

دوستان کسی نیست جواب ما را بدهKomak.gifKomak.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/Komak.gif' alt='URL>'>

سلام خود نیستر من گرفتم 17000 تومان و قیمت شیر برقی رو نمیدونم که چنده

لینک به ارسال

دوستان کسی نیست جواب ما را بدهKomak.gifKomak.gifhttp://ir206.net/images/smilies/Komak.gif' alt='URL>'>

سلام خود نیستر من گرفتم 17000 تومان و قیمت شیر برقی رو نمیدونم که چنده

salam.gifsalam.gifhttp://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>دوست عزیز نشانه های خرابی های کنیستر شما چی بود که عوضش کردید

میشه یکم توضیح بدید

لینک به ارسال

دوستان لطف كنن عكس از كنيستر بزارن.

ماشين من پارس tu5 هستش از روي محل نصب روي 206 نميتونم پيداش كنم.

لینک به ارسال

سلام /

دوستان چرا من نميتونم پيوست هاي پست هاي شما رو ببينم . ميگه

[TABLE][TR][TD]

شما اجازه خواندن اين انجمن را نداريد.[/TD]

[/TR][/TABLE]

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوست گرامی لطف کنید در این مورد کاملتر توضیح دهید : آیا دیاگ زدید یا نه؟ اگه دیاگ زدید خطا چی داشته؟ دریچه گاز برقیه یا ساده؟ ضمنآ سوکت شیر برقی رو جدا کنید وبه جای شیر برقی یه مقاومت 220 اهم (شبیه ساز شیربرقی) به سوکت وصل کرده و امتحان کنید

لینک به ارسال

سلام

این کنیستر همچین قطعه مهمی نیست که نگرانش باشید

ماشین بنده از ناحیه گلگیر جلو سمت شاگرد مورد لطف قرار گرفته و کنیستر ان هم شکسته و اورجینال خریداری شده 15 تومن ولی وقت نکردم بندازم و کلا الان کنیستر بنده خورد شده ولی هیچ مشکلی نداره

منظورم این بود قطعه مهم و فنی مهمی محسوب نمیشه که نگران ان باشید لا اقل برای بنده و تجربه ای که از شکستن کنیستر داشتم بدین شکل هست که اساتید هستند و اصلاح کنن این تجربه بنده رو

hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری