<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

311 ارسال در این موضوع قرار دارد

بچه ها سلام خسته نباشید من ماشین را فیلر گیری کردم مکانیک همه را برام 35 زد ایا مشکلی ایجاد می کنه صدای موتور ماشین کم شده اما هنوز یک کوچولو صدای قررر داره حالا به نظر شما باید چکار کنیم راستی چند روزیه اقای لمانز عزیز را ندیدم

لمانز جان سالمی کجایی پسر

اساتید محترم سایت لطفا نظرتون را درباره اینکه 35 گرفته شده بفرمایید و بگید ایا اگر دریچه هوا هم 35 باشه چه مشکلاتی ایجاد می کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر دوستان میشه لطفا بگین توی فیلر گیری که میگن سیلندر شماره 1 یا 2 یا 3 یا 4 منظور از کدوم طرفه؟یعنی روبرو موتور ماشین 206 تیپ 2 که وای ماستیم سیلندر یک 1 از کدوم طرف حسابه؟

لینک به ارسال

سلام

ماشین من تو حالت درجا خیلی بی صداست

ولی تو حین حرکت سوپاپش صدا میده

2 ماه پیش رفتم مکانیکی گفت سوپاپات شل هستش برداشت سفت کرد

مصرف سوخت هم بشدت بالاست مخصوصا تو اتوبان

لینک به ارسال

باسلام

بعد از سفت كردن فيلرها هنوز هم موتور موقع حركت صدا ميده؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

سال نو مبارک

من ماشینم 197000 کار کرده.صدای موتور موقع کارکرد درجا واقعا کمه ولی دور که میگیره صداش خیلی زیاد میشه.مصرف و شتاب هم عالیه.فقط تو ترافیک که دمای اب به 90 درجه میرسه شتاب افت نسبتا زیادی پیدا میکنه. بخاطر همین افت شتاب و صدای زیادش گفتم یه فیلرگیری بکنم بد نیست.ولی مکانیک کار بلد و حرفه ای سراغ ندارم چون شنیدم اینکار تخصص زیادی میخواد.ممنون میشم یه مقدار راهنماییم کنید که کجا برم و اینکه بعد از فیلرگیری چه چیزهایی باید نسبت به الانش تغییر کنه ؟

لینک به ارسال

تخصص؟! دوست عزیز اگر خودتون قائده قیچی کردن سوپاپ هارو بلد باشید براحتی میتونید فیلرگیری انجام بدین ...نکته خاصی نباید رعایت بشه فقط توصیه شرکت سازنده 20-40 ( بترتیب فیلر سوپاپ هوا و دود ) هست و باید این مقدار رعایت بشه + اینکه بهتره زمانیکه موتور کاملا" خنک شده انجام بشه ...به هیچ وجه به این حرفا که سرد و گرم گرفتن فرقی نمیکنه یا 20-40 واسه پیکان هست و تجربه من میگه فلان و... توجه نکنید

لینک به ارسال

سلام

من امروز ماشین و بعد 65000 کارکرد بردم برا تسمه تایم مکانیک گفت صدا سوپاپ زیاده یه فیلر بگیر (مصرف هم یه خورده بالا رفته) همون 20-40 برام زد ولی موتور من گرم بود بهش گفتم موتور گرمه نگیر گفت نه موتور تو خیلی گرم نیست الان خوبه !!

الان صدا سوپاپها کم شد مصزف و نمیدونم ؟؟ فقط یه سوال الان احساس میکنم لرزش موتور بیشتر شده قبلا وقتی تو ماشین بودم اصن در حالت درجا ماشین لرزش نداشت الان فکر میکنم میلرزه کسی سابقه اینو داره کمک کنه ؟؟

ممنون از همه

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان

آيا بايد حتما سالي يك بار موتور ماشينو فيلر گيري كرد؟

موقعي كه موتور گرم ميشه يه صداي تيك تيك خفيفي داره از چيه؟

ماشيني كه 50000 راه رفته چه سرويس هايي لازم داره ؟ فيلر گيري هم ميخواد؟

با تشكر

جواب سوال اول بستگي به ميزان مسافت پيموده شده دارد بهتر است بعد از هر 10000 كيلومتريك بار سوپاپها چك شود .

جواب سوال دوم . اگر اتومبيل شما كار كرده است مثلا در حدود 50000 كيلومتر اين مسيله عادي است و موردي ندارد .

جواب سوال سوم . بهتر است سوپاپها از نظر تنظيم بودن بررسي شوند . روغن گيربكس تعويض شود .تمام قطعات اچاركشي شود

ضد يخ رادياتور تعويض شود .اما اگر ماشين سالم است نياز به باز كردن موتور ان نيست .

لینک به ارسال

تخصص؟! دوست عزیز اگر خودتون قائده قیچی کردن سوپاپ هارو بلد باشید براحتی میتونید فیلرگیری انجام بدین ...نکته خاصی نباید رعایت بشه فقط توصیه شرکت سازنده 20-40 ( بترتیب فیلر سوپاپ هوا و دود ) هست و باید این مقدار رعایت بشه + اینکه بهتره زمانیکه موتور کاملا" خنک شده انجام بشه ...به هیچ وجه به این حرفا که سرد و گرم گرفتن فرقی نمیکنه یا 20-40 واسه پیکان هست و تجربه من میگه فلان و... توجه نکنید

سلام احتمال داره یکی از فیلرا انازش با بقیه فرق کنه

لینک به ارسال

سلام

اساتید راهنمایی لطفا ماشینمو فیلر گیری کردم بعد متوجه شدم دود آبی رنگ میکنه ممکنه با فیلر گیری انجوری شده باشه؟؟

اگه آره چه کاری میشه کرد؟

مرسی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری