206

[ انتقاد و پرسش و پاسخ در رابطه با انجمن بازار ]

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

26 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

با توجه به گستردگی و فعالیت های انجمن بازار و همچنین به منظور همکاری و مشارکت کاربران عزیز برای بهبود عملکرد این بخش از سایت، یک تاپیک مجزا به منظور درج انتقادات و پیشنهادات برای این بخش در نظر گرفته شد.

امیدوارم دوستان مثل همیشه راهنمای ما باشند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . من چندتا پیشنهاد داشتم امیدوارم که به درد بخور باشن :

بهتره اون تاپیک که راجع بهش صحبت کردیم حذف بشه و بخش بازار انجمن به حالت قبلش برگرده اما با یه سری تغییرات .

به نظر من بهتره بخش خرید و فروش با هم ادغام بشن و زیر مجموعه اون دقیقا همین بخش هایی که هست باشه . یعنی ما یه انجمن داریم به اسم بازار که زیر مجموعه اون این موارد هست :

1 - خرید و فروش لوازم آپشن و اضافه 206

2 - خرید و فروش موتور ، گیربکس . انتقال قدرت و اگزوز

3 - خرید و فروش سیستم تعلق ، فنر بندی ، ترمز و فرمان

4 - خرید و فروش بدنه و قطعات بیرونی و داخلی (غیر الکتریک)

5 - خرید و فروش رینگ و لاستیک

6 - خرید و فروش قطعات الکترونیک و برقی

7 - خرید و فروش سیستم های صوتی و تصویری

8 - خدمات

حالا اگه امکان داشته باشه جلوی هرکدوم یه توضیح در موردشون داده بشه ! مثلا جلوی خدمات نوشته بشه که خدماتی شامل دیاگ و رفع کپ و چیپ تیونینگ و آپدیت ECU و گیربکس و ...

بخش بعدی روابط عمومی بازار هستش . توی این بخش میشه تاپیک هایی با عناوین پیشنهادات و انتقادات در مورد بازارچه ، معرفی مدیران این بخش ، لیست فروشندگان منع شده از فروش ، قوانین ، تغییرات انجمن بازار زد .

به زیر شاخه هم زیرش ایجاد بشه با عنوان رسیدگی به شکایت خریدار یا رسیدگی به مسائل فروشنده ها که توی این بخش کاربرایی که از هم شکایت دارن توی این بخش مطرح کنن و مدیران بخش بازار به این شکایات رسیدگی کنن .

حتی اگه phpBB این قابلیت رو داشته باشه میشه برای فروشنده ها هم امتیاز تعریف کرد . یعنی یه بخش طراحی بشه که اگه مثلا من از فلان فروشنده خرید کردم و راضی بودم برم بهش یه امتیاز مثبت بدم . این مسئله باعث میشه فروشنده های معتبر شناخته بشن و کاربرا با خیال راحت تری بتونن خرید کنن ...

فعلا همینا به ذهنم رسید . ممنون میشم نظراتتون رو بگین !

لینک به ارسال

اصلا امکان ادغام کردن خرید و فروش امکان پذیر نیست !

همینطوری هم خیلی پراکندگی وجود داره و ما سعی بر کم کردن شاخه ها داریم.

برنامه هایی برای آینده ی بازار دارم که با مشورت گروه مدیریت در حال اجراست و فعلا منتظر بخش اجرایی اولش هستم.

در مورد Trader هم دنبال کاراش هستم.

لینک به ارسال

محمدجان این رویه ای که در پیش دارین اصلا مناسب نیست ! کسی با پراکندگی موفق نیست . این چیزی که من گفتم پراکندگی ای رو به وجود نمیاره !

توی بخش خرید و فروش طرف مینویسه خریدار براکت 4 شیاره خب این مشخصه تاپیک خرید هست . یکیم مینویسه فروش فرمان RC و ...

اگه بخواین همه چیزو فشرده کنین نتیجش چیزی جز هرج و مرج نیست . نمونش همون تاپیک ...

این چیزی که من گفتم توی اکثر بازارها داره اجرا میشه و نتیجش رو هم میتونین برین ببینین ... ;)

لینک به ارسال

سلام

شايد حرف من قبول نداشته باشيد يا بگيد تقصر خريداره

فقط ميخوام بگم چرا بايد گاهي اختلاف قيمت ها تو لوازم اين قدر عجيب باشه

نمي خوام نون كسي اجر كنم اما وجدان نداره يعني جنسي رو با ي قيمت عجيب اونم عير اصلي بروشه!

كاش مدير انجمن بيشتر رو موضوع قيمت دقت ميكردن مثل گذاشتن عكس

درسته قيمت برا كسي كه عجله داره يا سريع ي وسيله رو لازم داره گرون تره اما قرار هم نيست ي پكيج چراغ ٢٥ تومني فروخته شه ٦٠ تومن اونم غير اصلي!! يا چيزا ديگه

فقط خواستم بگم هيچ وقت سريع خربد نكنيد و اين فكر از كلتون بيرون كنيد تموم ميشه ي وقط

لینک به ارسال

شرمنده ها ولی چرا جلوی ادامه فعالیت بعضی فروشنده های قسمت بازار که هم گرون میفروشن هم دیر جنس رو میدن و خریدارها رو اذیت میکنن نمیگیرید؟؟؟

اینجوری انجمن هم بدنام نمیشه اگه سفت و سخت و جدی برخورد قاطع داشته باشید...

یکم سخت گیری واسه جم کردن کاذب فروشی بعضی فروشنده ها هم بد نیست

------------ ادغام شده در تاریخ سه شنبه مرداد 28, 92 1:39 am ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

منظورم اینه جوری بشه طرف جرات نکنه جنس 300تومنی رو600قیمت بذاره و بترسه بگه بفهمن در تایپیکم رو میبندن و جرات نکنه چنین کاری بکنه

داریم همچین چیزی الان؟؟؟

ممنون rose.gifrose.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/rose.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

حق با شماست و متاسفانه از این دست مسائل در بازار داریم ولی باز هم متاسفانه کاری از دست ما بر نمیاد و هیچ کدوم از مدیران ما بازاری نیستند و مسئول قیمت گیری ، تعیین اصالت جنس و... نیستند

تنها کاری که از دست ما بر می آمد قرار دادن تاپیکی برای پیگیری شکایات دوستان بوده و بیشتر از این برای جلوگیری از دلالی کاری از ما ساخته نیست مگر اینکه گزارشی داشته باشیم و یا موردی که با مدرک و سند کاملا معتبر ارائه بشه

ضمن احترام برای فروشندگان واقعی و منصف

لینک به ارسال

با سلام خدمت مدیران عزیز من خیلی با فروم ها کار کردم ولی هر چی می خوام یک بحث جدید در این انجمن در قسمت بدنه ایجاد کنید قسمتی نداره.ممنون میشم راهنمایی کنید.

آیا چون عضو جدید هستم نمی تونم بحث جدید باز کنم.دکمه ایجاد بحث جدید کجای انجمن هست.ممنونم.

لینک به ارسال

با سلام خدمت مدیران عزیز من خیلی با فروم ها کار کردم ولی هر چی می خوام یک بحث جدید در این انجمن در قسمت بدنه ایجاد کنید قسمتی نداره.ممنون میشم راهنمایی کنید.

آیا چون عضو جدید هستم نمی تونم بحث جدید باز کنم.دکمه ایجاد بحث جدید کجای انجمن هست.ممنونم.

دوست عزیز مطابق قوانین

چهار پست اول کاربران جدید توسط مدیران بررسی شده و در صورت تایید محتوا نمایش داده میشود لذا تا تایید پستهای اول صبور باشید. لازم به ذکر است پس از تایید چهار پست اول استفاده از تمامی امکانات انجمن و ارسال پست به صورت آزاد برای کاربر فعال خواهد شد

لذا امکان ایجاد تاپیک برای اعضای جدید در تمام انجمن ها وجود ندارد اما در مورد قسمت بازار، بدلیل ایجاد تاپیک های جامع چه کاربران جدید چه سایر کاربران برای فروش اجناس مازاد بر نیاز خود تنها باید از تاپیک های جامع هر بخش استفاده کنند بهمین خاطر امکان ایجاد تاپیک در بخش فروش برای تمام اعضا غیر فعال شده . اگر قصد عرضه کالاهای مختلف بصورت عمده دارید باید به یکی از مدیران ( ترجیحا" مدیر بازار ، کیوان عزیز ) pm داده تا پس از بررسی درخواست شما و محتوای تاپیکی که قصد ایجاد آنرا دارید برای شما تاپیک فروش ایجاد شود

اگر هم قصد فروش عمده ندارید و تنها چند کالای مازاد بر نیازتون قصد دارید آگهی کنید به تاپیک زیر در قسمت "بدنه و قطعات بیرونی و داخلی (غیر الکتریک)" مراجعه کنید ، پس از ارسال پست در اسرع وقت پست شما تائید و قابل مشاهده برای تمام اعضا خواهد بود

تاپیک جامع فروش قطعات بدنه و داخل اتاق (غیر الکتریک)

لینک به ارسال

salam.gifsalam.gifhttp://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>

تاپیک های بازار خیلی خوب شده بود و هیچگونه پراکندگی نداشت چرا دوباره به همون تاپیک قدیمی و درهم (سد اسمالی) برگشت که از سپر توش میشه آگهی کرد تا ضبط و باند و روغن و لاستیک؟ به نظر من تاپیکی که تا این لحظه در هفت بخش خرید و فروش داشتیم عالی بود این تاپیک درهم دردسرش خیلی زیاده (البته حتما مدیران هینجوری صلاح دیدن باشه خب حتما به نفع انجمنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری