khordad

آموزش رفع نشتی پمپ هیدرولیک فرمان

148 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، Majid Ghaderi گفته است :

سلام دوستان

برای رفع روغن ریزی از درب پمپ هیدرولیک چکار کنم؟

سه بار تا حالا درب پمپ هیدرولیک خریدم ، خسته شدم ، سطح روغن هم کم میکنم بازم روغن میده... !

تجربه تون برای رفع این مشکل چیه؟ ممنون

احتمالا جایی که درب قمقمه بسته میشه مشکل داره

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 11 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

فکر میکنم روغن گرون میگن . عکس بست ارسال کنید دوستان بهتر راهنمایی کنند. 

قیمت تو سایت خوده ایساکو هم نزدیک32700 هست .

1123.PNG

ویرایش شده در توسط sina-sarhadi
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، zilamo گفته است :

سلام

هر چی بست باشه میشه

فقط یه موردی که تجربه‌ی خودم هست اینه که بست رو زیاد محکم نکنید، اگر فقط یه ذره محکم بشه؛ نشتیش کلا از بین میره اما اگه زیاد محکم بشه احتمال نشتیش خیلی زیاد میشه.

خودم از این بست های معمولی که برا شلنگ گاز استفاده میشن؛ بستم و هیچ نشتی ندارم، چند سالی هست.

این بست مد نظر من هست . رو ماشین من بست شبیه به بست شیلنگ گاز هست خیلی هم سفت نیست ( خیلی زود با سفت کردن خود بست هم نابود میشه) و منم سفت تر نکردم چون میدونستم رابطه سفت کردن با نشتی برعکسه دقیقا همون چیزی که شما گفتی ولی ایراد در اینه بعد پنج سال تازه شروع کرده به نشتی و در حقیقت بعد از اینکه لوله برگشت رو با پارچه پاک کردم بیشتر نشت کرده. نشتی در حدی نیست که رو زمین بریزه ولی از نشانگر H  تا ADD  پایین رفته بود که اضافه کردم

pride-0462-500x500-product_popup.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، sina-sarhadi گفته است :

قیمت تو سایت خوده ایساکو هم نزدیک32700 هست .

1123.PNG

سلام ظاهرا افزایش قیمت داشته ۲۵ تومن بود 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 7 ساعت قبل، sina-sarhadi گفته است :

این بست مد نظر من هست . رو ماشین من بست شبیه به بست شیلنگ گاز هست خیلی هم سفت نیست ( خیلی زود با سفت کردن خود بست هم نابود میشه) و منم سفت تر نکردم چون میدونستم رابطه سفت کردن با نشتی برعکسه دقیقا همون چیزی که شما گفتی ولی ایراد در اینه بعد پنج سال تازه شروع کرده به نشتی و در حقیقت بعد از اینکه لوله برگشت رو با پارچه پاک کردم بیشتر نشت کرده. نشتی در حدی نیست که رو زمین بریزه ولی از نشانگر H  تا ADD  پایین رفته بود که اضافه کردم

pride-0462-500x500-product_popup.jpg

سلام

هم بست معمولی (شیلنگ گاز) و هم اینی که شما عکسشو گزاشتین قابل استفاده هستن.

فقط خیلی هم شل نبندین که احتمالا خدای نکرده از جاش دربیاد؛ چون شنیدم روغن هیدرولیک اتیش میگیره(خودم ندیدم ولی خوندم یه جایی که یادم هم نیس کجا)

ویرایش شده در توسط zilamo
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 2 ساعت قبل، zilamo گفته است :

سلام

هم بست معمولی (شیلنگ گاز) و هم اینی که شما عکسشو گزاشتین قابل استفاده هستن.

فقط خیلی هم شل نبندین که احتمالا خدای نکرده از جاش دربیاد؛ چون شنیدم روغن هیدرولیک اتیش میگیره(خودم ندیدم ولی خوندم یه جایی که یادم هم نیس کجا)

یه ایرادی رو در بست شلنگ گاز جدیدا پیدا کردم اونم اینه نشتی دقیقا از سمت قسمت پیچش اتفاق میوفته ( با آزمایش روی شلنگ آب با فشار 4 بار ) حالا راه حلش این بود دوتا بست رو قرینه هم وصل کنیم تا نشتی هم رو خنثی کنه ( روی شلنگ آب تست کردم و جواب گرفتم تقریبا) ولی شیلنگ برگشت روغن هیدرولیک فشاری نداره به اونصورت . از زمانی که این بست رو دیدم روی پراید نظرم رفت روی تست این بست که تستش کنم منتهی امروز رفتم فروشگاه های سایپا یدک نداشتن (بخاطر سایز خاصش) دو مدل از این بست روی پراید نصب شده یکی بزرگه که رو رادیاتوره یکی هم کوچیکتره که روی آب گرم منیفولد وصل شده که این دومی سایزش به کار ما میخوره و به احتمال زیاد جواب میده. علت شل شدن پیچ این بست ها هم به احتمال زیاد لرزش موتوره بخاطر همین شرکت پژو از یه نوع بست خاص یکبار مصرف استفاده کرده بود که پیچی هم نبود و تا زمانی که بازش نمیکردی نشت نمیکرد. در مورد آتیش سوزی هم باید گفت نشت روغن از سمت لوله فشار قوی بر روی اگزوز بریزه به احتمال قوی آتیش میگیره و این لوله برگشت روغن روی اگزوز نمیریزه حتی رو دینام هم نمیریزه فقط میریزه روی شیلنگ های کمپرسور و روی سینی بخاطر همین زیاد خطرناک نیست . ولی همیشه ذهنه آدمو درگیر میکنه که بالاخره یه جوری ردیفش کنیم که تا مدت ها نشت نکنه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 4 ساعت قبل، sina-sarhadi گفته است :

یه ایرادی رو در بست شلنگ گاز جدیدا پیدا کردم اونم اینه نشتی دقیقا از سمت قسمت پیچش اتفاق میوفته ( با آزمایش روی شلنگ آب با فشار 4 بار ) حالا راه حلش این بود دوتا بست رو قرینه هم وصل کنیم تا نشتی هم رو خنثی کنه ( روی شلنگ آب تست کردم و جواب گرفتم تقریبا) ولی شیلنگ برگشت روغن هیدرولیک فشاری نداره به اونصورت . از زمانی که این بست رو دیدم روی پراید نظرم رفت روی تست این بست که تستش کنم منتهی امروز رفتم فروشگاه های سایپا یدک نداشتن (بخاطر سایز خاصش) دو مدل از این بست روی پراید نصب شده یکی بزرگه که رو رادیاتوره یکی هم کوچیکتره که روی آب گرم منیفولد وصل شده که این دومی سایزش به کار ما میخوره و به احتمال زیاد جواب میده. علت شل شدن پیچ این بست ها هم به احتمال زیاد لرزش موتوره بخاطر همین شرکت پژو از یه نوع بست خاص یکبار مصرف استفاده کرده بود که پیچی هم نبود و تا زمانی که بازش نمیکردی نشت نمیکرد. در مورد آتیش سوزی هم باید گفت نشت روغن از سمت لوله فشار قوی بر روی اگزوز بریزه به احتمال قوی آتیش میگیره و این لوله برگشت روغن روی اگزوز نمیریزه حتی رو دینام هم نمیریزه فقط میریزه روی شیلنگ های کمپرسور و روی سینی بخاطر همین زیاد خطرناک نیست . ولی همیشه ذهنه آدمو درگیر میکنه که بالاخره یه جوری ردیفش کنیم که تا مدت ها نشت نکنه.

بنده اسفند۹۴ بست معمولی بستم، تا حالا هم نشتی نداشته‌. مدارکشم موجوده

عکس همین الان.

20191130_224423.jpg

ویرایش شده در توسط zilamo
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 9 ساعت قبل، zilamo گفته است :

بنده اسفند۹۴ بست معمولی بستم، تا حالا هم نشتی نداشته‌. مدارکشم موجوده

عکس همین الان.

20191130_224423.jpg

منم اشاره کردم بعد پنج سال نشت داده البته این نوع بست هم جوابگو هست منتهی ایراداتی هم داره ولی اگر اصلی باشه رزوه هاش زود خراب نشه با یه بار بستن یا جای پیچش به مرور خراب نشه . آره جوابگو هست. مشکلی هست اینه که این اخیرا هرچی از این نوع بست خریدم حتی برای شیلنگ گاز هم استفاده کردم با یه بار بستن خراب شد. وگرنه جنس خوبش بله حق با شماست دوام خوبی داره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری