soooski

کمک در مورد سقف کروک و تبدیل به 2 در

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

39 ارسال در این موضوع قرار دارد

واقعا توضیح کاملی بود اصلا به وینش فکر نکرده بودم یعنی ممکنه انقدر مامور محترم کارکشته باشه ؟

در کارکشته بودن این قشر محترم شک نکنین ،

به قدری مامور و گشت با ظواهر مختلف تو خیابونا هست که همشون دنبال اینن یه ضعفی از کسی بگیرن و ... ، البته در بیشتر موارد با حلال مشکلات حل و فصل میشه ،

ولی با این مورد اگه به پست این قشر محترم بخورین و یا خدائی نکرده کوچکترین تصادفی پیش بیاد عواقب بدی خواهید داشت ، ( وقتی با یه بر چسب دودی معمولی و یا منبع اگزوز نمیتونن کنار بیان و مثل قاتلا برخورد میکنن فکر کنین با تغییر وضعیت و عدم همخونی شماره تنه و ... چه برخوردی خواهند داشت )

قصد ندارم تو دلتونو خالی کنم و یا از ادامه کار منصرف بشین ، به نظر من رانندگی با استرس حالا به هر دلیلی اصلاً لذتی نداره ،

پیشنهاد میکنم از راه قانونی وارد بشین ، ممکنه سخت و پر هزینه و زمانبر باشه ، ولی در عوض آسودگی خاطر به همراه داره و هیچ بنی بشری نمیتونه حتی چپ نگاهتون بکنه ،

موفق باشین :hello:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا توضیح کاملی بود اصلا به وینش فکر نکرده بودم یعنی ممکنه انقدر مامور محترم کارکشته باشه ؟

در کارکشته بودن این قشر محترم شک نکنین ،

به قدری مامور و گشت با ظواهر مختلف تو خیابونا هست که همشون دنبال اینن یه ضعفی از کسی بگیرن و ... ، البته در بیشتر موارد با حلال مشکلات حل و فصل میشه ،

ولی با این مورد اگه به پست این قشر محترم بخورین و یا خدائی نکرده کوچکترین تصادفی پیش بیاد عواقب بدی خواهید داشت ، ( وقتی با یه بر چسب دودی معمولی و یا منبع اگزوز نمیتونن کنار بیان و مثل قاتلا برخورد میکنن فکر کنین با تغییر وضعیت و عدم همخونی شماره تنه و ... چه برخوردی خواهند داشت )

قصد ندارم تو دلتونو خالی کنم و یا از ادامه کار منصرف بشین ، به نظر من رانندگی با استرس حالا به هر دلیلی اصلاً لذتی نداره ،

پیشنهاد میکنم از راه قانونی وارد بشین ، ممکنه سخت و پر هزینه و زمانبر باشه ، ولی در عوض آسودگی خاطر به همراه داره و هیچ بنی بشری نمیتونه حتی چپ نگاهتون بکنه ،

موفق باشین :hello:

آره اتفاقا قانونیش ارزونتر در میاد ولی رسما هیچ راهی برای وارد کردن قانونیش نیست اگر شما راهی به نظرتون میرسه لطف میکنید راهنمایی کنید

لینک به ارسال

دوستان این 206 کروک های پلاک ملی دقیقا چجوری تونستن مجوز بگیرن؟!!!

کسی میدونه میشه واسش مجوز گرفت یا نه؟

اگه آشنایی چیزی هم کسی داشت خوشحال میشم پی وی یه خبری بده😀

لینک به ارسال
در در 1396/02/19, 15:55:03، alirezaadlkhah گفته است :

دوستان این 206 کروک های پلاک ملی دقیقا چجوری تونستن مجوز بگیرن؟!!!

کسی میدونه میشه واسش مجوز گرفت یا نه؟

اگه آشنایی چیزی هم کسی داشت خوشحال میشم پی وی یه خبری بده😀

سلام

مزایده ای ایرانخودرو هستن.

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، 206 گفته است :

سلام

مزایده ای ایرانخودرو هستن.

یکی دوتا 206 کروک پلاک منطقه ازاد اروند پیدا کردم

اینارو میشه پلاکشونو ملی کرد؟!!

هزینه و کارایی که باید انجام بدیم چطوریاست؟

لینک به ارسال
در در 1396/02/24, 10:58:43، alirezaadlkhah گفته است :

یکی دوتا 206 کروک پلاک منطقه ازاد اروند پیدا کردم

اینارو میشه پلاکشونو ملی کرد؟!!

هزینه و کارایی که باید انجام بدیم چطوریاست؟

سلام

با توجه به قوانین موجود نمیشه!

قبلا با شرایطی میشد ماشین منطقه رو پلاک ملی کرد که الان سخت گیرانه تر شده و با توجه به تعیین حداکثر عمر؛ به ۲۰۶ ها نمیخوره.... چون عمرشون خیلی بالا رفته....

لینک به ارسال

با سلام من تصمیم دارم دو در کنم  ۲۰۶ دارم  کسی هست که راهنمایی کنه یا جای رو بشناسه 

لینک به ارسال
در در 1399/04/26, 20:32:34، mehdi norozi گفته است :

با سلام من تصمیم دارم دو در کنم  ۲۰۶ دارم  کسی هست که راهنمایی کنه یا جای رو بشناسه 

سلام دوست گرامی اول از راهنمایی یا معرفی جایی برای این کار از عواقب و مشکلات قانونی این تغییر اطلاع دارین؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1399/04/26, 20:32:34، mehdi norozi گفته است :

سلام ماشینهایی که به شکل فابریک هستن دو در جلو بزرگتره  تا با تا شدن صندلی جلو راحت بشه عقب سوار شد ولی شما دو در عقبو کور کنید درهای جلو ام که کوچیکه حتی اگه صندلی جلورم تاشو کنید یا صندلی جلو فابریک تاشو پیدا کنید باز هم سوار شدن به عقب مکافاتیه من دوستی داشتم که حدود 10 سال پیش تو سورنا اینکارو کرده بود درهای جلورم خفاشی کرده بود  صندلیهاشم که تا ته میداد عقب و تاشو ام نبود عملا سوار شدن در عقب غیر ممکن بود مگر اینکه صندلیرو میکشید جلو و تا جایی که جا داشت خم میکرد در اون صورت یه ادم ریزه پیزه ترو فرض یا یه بچه میتونست عقب سوار شه  عملا ماشین تبدیل شده بود به یه ماشین دو نفره 

به اینها اضافه کنید مشکلات قانونی و بیمه و هنگام فروش و تعویض پلاکو  که اقا ارسلان اشاره کردن 

بعد چون کلا ستونها و درب باید جوشکاری و بتونه رنگ بشن  این یعنی اگه روزی قصد فروش داشته باشید چون نمیشه تعویض پلاک کرد باید مجدد کلی هزینه کنید به حالت عادی برگرده و کلی ام به دلیل رنگو جوشکاری و بتونه ستون دربها از قیمت ماشین کم میشه 

به نظرم اگه به جای اینکار سانروف نصب کنید بهتره من قبلا شنیده بودم ساپکو با مجوز راهور و کاملا قانونی اینکارو انجام میده 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری