Dariush-Es

كمك وهم فكري و راهنمايي براي زيبا سازي پژو ٢٠٦+

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

99 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوست عزیز

1:ارتفاع رو بیار لبه لاستیک.

2:زنون بنداز داخل مه شکن.

3:باله بنداز

4.درب باک رو مدلrc بنداز

5.از رینگ و لاستیک 16استفاده کن

اگه میخوای موتور تقویت کنی من کیت سوپراسپرینت دارم میخوام بفروشم که شامل اگزوز+هدرز+منبع وسط هست که افزایش توان و راندمان موتور(حدود10اسب بخار)که صدای اسپرت کاملا زیبایی داره

حسين جان ميشه راهنماييم كني

در مورد ارت خيلي دلم ميخواد اما گيربكس ميترسم

در مورد زنون اين كه ميگن مه شكنم بايد با مال ال ٩٠ عوض كنم درسته ؟ ميگن رو مال خود ٢٠٧ نميشه زنون بست

با بال خيلي موافقم اما بال اصل نيست مال اپكو ام بايد سوراخ كاري كنم بنظرت اصل گير مياد؟

درب باك حتما مرسي از پيشنهادت اما كل درب عوض ميشه؟ سوئيچ عوض ميشه؟

رينگ چه مدلي به نظرت بياد بهش؟

داداش شرمنده اذييت ميكنم

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه خرداد 31, 92 9:14 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

دوست عزیز

1:ارتفاع رو بیار لبه لاستیک.

2:زنون بنداز داخل مه شکن.

3:باله بنداز

4.درب باک رو مدلrc بنداز

5.از رینگ و لاستیک 16استفاده کن

اگه میخوای موتور تقویت کنی من کیت سوپراسپرینت دارم میخوام بفروشم که شامل اگزوز+هدرز+منبع وسط هست که افزایش توان و راندمان موتور(حدود10اسب بخار)که صدای اسپرت کاملا زیبایی داره

حسين جان ميشه راهنماييم كني

در مورد ارت خيلي دلم ميخواد اما گيربكس ميترسم

در مورد زنون اين كه ميگن مه شكنم بايد با مال ال ٩٠ عوض كنم درسته ؟ ميگن رو مال خود ٢٠٧ نميشه زنون بست

با بال خيلي موافقم اما بال اصل نيست مال اپكو ام بايد سوراخ كاري كنم بنظرت اصل گير مياد؟

درب باك حتما مرسي از پيشنهادت اما كل درب عوض ميشه؟ سوئيچ عوض ميشه؟

رينگ چه مدلي به نظرت بياد بهش؟

داداش شرمنده اذييت ميكنم

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه خرداد 31, 92 9:17 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

بهتربن گزینه برای ارت زدن جلو فنر لول تیپ 4 هست البته اینی که گفتم یکی از کاربر عزیز سایت به نام آقا رضا گفته است که ایشان در این زمینه دارای اطلاعاتی فراوانی است و من هم قصد دارم هفته آینده یک فنر لول تیپ 4 خریداری کنم و روی ماشینم بندازم

Armanic خان ي زحمت هر وقت گرفتي لطفا من رو هم بي خبر نزار اقا ممنون ميشم

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه خرداد 31, 92 9:31 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

شما اول برو تو کار داخلی ماشین . منظور LCD تایپ B و سیستم صوتی و ....

بعد برو سراغه موتوری و بیرون ماشین . اگه رینگ ماشینت همین تورنادو هاست خوبه نمیخواد عوضش کنی فقط یه ارتفاع معقول بزن که یه وقت گیربکست طوریش نشه

باله عقی + یه آنتن RC کلی رخ ماشینتو عوض میکنه .

مرتضي جان ممنون

از ال سي دي تيپ بي خوشم مياد از اطلاعاتش اما گرافيك دوست ندارم بنظرم به داشبورد ٢٠٧ نمياد اگه سي رو ميشد روش بست اين كار ميكردم

رينگ هاي ماشين تورنادو هست اما نميدونم چرا قالپاق پيچا داخل سوراخ رينگ ميرن ٢٠٧ قبليم اين طوري نبود هم سطح رينگ بودن

البته اولي صفر بود اين از دست خريدم نميدونم چرا اين جورينthink.gifthink.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/think.gif' alt='URL>'>

بال و فابريك گير نمياد مال اپكو ام بايد سوراخ كرد موندم چي كار كنم

انتن ار سي عاشقشم اما چطوري نصبش كنم؟ سقف بايد سوراخ كنم؟ بعد سوراخ جلو چي كار كنم؟

بنظرت برا ارت چي كار كنم به گيربكس فشار نياد؟ فنر تيپ ٤ لوازمي كردن كمك گازي نميدونم

هركسي از تجربه خودش ميگه گيج شدم

ببخشيد مزاحمت ميشم

از سخت گيريام ناراحت نشو ي كم وسواسي ام رو ماشينم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از دوستانه فروشنده باله داره که بدون پیچ و مهره کردن نصب میشه ولی با چسب نصب میشه و مشکلی بوجود نمیاره

زنون ربطی نداره و بهش وصل میشه نیازی به عوض کردن نداری

فنرای ماشینو با سایز2عوض کن مشکلی برای گیر بکس بوجود نمیاره(رفیق خودم 207داره عکس زیر ارتفاعه ماشینشه)

درب باک rcّبگیر بصورت کامل عوض میشه(داخل عکس زیر مدلش هست

رینگ این شکلی بنداز یا شبیه به این:

13892124037987891430.jpg13892124037987891430.jpg"><a href=http://www.8pic.ir/images/13892124037987891430.jpg' alt='URL>'>

15253117893581950317.jpg15253117893581950317.jpg"><a href=http://www.8pic.ir/images/15253117893581950317.jpg' alt='URL>'>

لینک به ارسال

یکی از دوستانه فروشنده باله داره که بدون پیچ و مهره کردن نصب میشه ولی با چسب نصب میشه و مشکلی بوجود نمیاره

زنون ربطی نداره و بهش وصل میشه نیازی به عوض کردن نداری

فنرای ماشینو با سایز2عوض کن مشکلی برای گیر بکس بوجود نمیاره(رفیق خودم 207داره عکس زیر ارتفاعه ماشینشه)

درب باک rcّبگیر بصورت کامل عوض میشه(داخل عکس زیر مدلش هست

رینگ این شکلی بنداز یا شبیه به این:

13892124037987891430.jpg13892124037987891430.jpg"><a href=http://www.8pic.ir/images/13892124037987891430.jpg' alt='URL>'>

15253117893581950317.jpg15253117893581950317.jpg"><a href=http://www.8pic.ir/images/15253117893581950317.jpg' alt='URL>'>[/quote

حسين جان دستت درست

مرسي از بابت عكسا

ميتوني مشخصات اين رينگ بهم بدي؟ خيلي شيفتشون شدم برم دنبالش قيمت بگيرم

ميشه منظورت از فنر سايز ٢ بگي؟

لینک به ارسال

مشخصات رینگو نمیدونم اما بگرد شبیه اینو پیدا کن(تا حدودی این مدل رینگ مد شده)

فنر سایز 28داریم تا34 که 28پایین ترین ارتفاع رو داره اما فک کنم 24هم بشه پیدا کرد.شما برو جلوبندی سازی بگو ارتفاع ماشینو میخوام بیارم به لاستیک چه فنری با چه سایزی بگیرم؟

برای ارتفاع دادن باید استرس بار خریداری کنی چون واقعا لازمه.کوبش به اتاق رو میگیره و مانع خراب شدن جلوبندی میشه همینطور تعادل ماشینو بیشتر برقرار میکنه.جناب مهرادوند یا جناب206yasiتاپیک دارند برای استرس بار و همینطور برای درب باکrcو همینطور فنر

لینک به ارسال

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>دوست من شنیدی میگن آشپز که دوتا بشه، آش یا شور میشه یا بی نمک؟

شما الان آشپزت شده سی تا.

یه زمانی شما میای راجع به ارت زدن مشورت میخوای، ده تا نظر رو میشنوی و بهترینش رو انتخاب می کنی. حالا شما اومدی راجع به بیست مورد مختلف از دوستان نظرخواهی می کنی که هر کدومش واسه خودش داستانیه و یه مبحث جداگانه داره.

به نظر من یه کم از عجلت دست بردار و به ترتیب اولویتی که برات دارن، کارهای ماشینت رو یکی یکی و اصولی انجام بده. مثلا اول برو تو تاپیک رینگ و لاستیک و ارتفاع، اطلاعات کافی کسب کن. بعد رینگ و لاستیک دلخواهت رو بنداز و ارتفاع ماشینت رو ردیف کن. سپس برو تو کار چراغای داشبورد و سقفی.

همینجوری یکی یکی و با حوصله یه چیز توپ از آب دربیار.

نظر این حقیر اینه که با این روشی که شما در پیش گرفتی راه به جایی نمی بری. یا آخرش خسته و پشیمون میشی، یا کارت خیلی خیلی سخت میشه.

بازم خود دانی. ماشینتم مبارکت باشه.

لینک به ارسال

دوست عزیز خودم نصب کردم برات عکسشو می زارم تا کامل متوجه بشی اما در کل خوده اپکو کاملشو داره همراه با کلید

لینک به ارسال

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>دوست من شنیدی میگن آشپز که دوتا بشه، آش یا شور میشه یا بی نمک؟

شما الان آشپزت شده سی تا.

یه زمانی شما میای راجع به ارت زدن مشورت میخوای، ده تا نظر رو میشنوی و بهترینش رو انتخاب می کنی. حالا شما اومدی راجع به بیست مورد مختلف از دوستان نظرخواهی می کنی که هر کدومش واسه خودش داستانیه و یه مبحث جداگانه داره.

به نظر من یه کم از عجلت دست بردار و به ترتیب اولویتی که برات دارن، کارهای ماشینت رو یکی یکی و اصولی انجام بده. مثلا اول برو تو تاپیک رینگ و لاستیک و ارتفاع، اطلاعات کافی کسب کن. بعد رینگ و لاستیک دلخواهت رو بنداز و ارتفاع ماشینت رو ردیف کن. سپس برو تو کار چراغای داشبورد و سقفی.

همینجوری یکی یکی و با حوصله یه چیز توپ از آب دربیار.

نظر این حقیر اینه که با این روشی که شما در پیش گرفتی راه به جایی نمی بری. یا آخرش خسته و پشیمون میشی، یا کارت خیلی خیلی سخت میشه.

بازم خود دانی. ماشینتم مبارکت باشه.

داداش درود بر شما

كاملا حرف شما درسته

بيشتر هدفم از ايجاد تاپيك جلوگيري از پراكندگي براي انجام كارا عجله اي ندارم و طبق گفته شما عجله ام نمي كنم

پروژه اول و سنگينم گذاشتم رينگ و لاستيك تا از شر اين رينگ ايراني خلاص شم

لینک به ارسال

یه تصویر از بال عقب ندارید ؟؟

نحوه بستنش ؟؟؟

ارادتمند

لینک به ارسال

دوست عزیز خودم نصب کردم برات عکسشو می زارم تا کامل متوجه بشی اما در کل خوده اپکو کاملشو داره همراه با کلید

ممنون دوست عزيز

ايشالا جبران كنم اين زحمتت رو

لینک به ارسال

بچه ها ارتفاع زدن چه ربطی به گیربکس داره ؟

دوست عزیز اولا مبارک ماشین جدیدت اینشالاه چرخش واست بچرخه

اگه دوست داشتی پروژه ی ما بزن ماشین منم 207 هستش

من خیلی 207 مشکی دوست دارم حیف وقتی میخواستم بخرم نبود .

اولا اگه بودجه محدود داری فعلا بیخیال رینگ شو . یه ارتفاع 2 انگشتی هم بزن شدیدا لازمه اگه فنر لول نمیخریبده واسه خودتو 1.5 دور ببرنyaftam.gifyaftam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/yaftam.gif' alt='URL>'>

دوما پیشنهاد میدم زنون نندازی ماشینت مشکیه با همین چراغای خودش زیبا تره بازم اگه میخوا بندازی حتما باید مه شکناتو با مدل L90 عوض بکنی برای اینکه متوجه تفاوت هاشون بشی برو اینجا : لینکthumbsup2.gifthumbsup2.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/thumbsup2.gif' alt='URL>'>

سوما حتما ابرویی چراغ نصب کن هم رخ ماشینتو عوض میکنه هم باعث میشه چراغات مات نشن . ( چراغای 207 کیفیت خوبی ندارن )

چیزایی که پیشنهاد میکنم البته بعد از کارای بالا انجام بده : باله - کوئیک شیفتر - سیستم صوتی - نصب نئون واسه جراغ های جلو - استرس بار

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری