Dariush-Es

كمك وهم فكري و راهنمايي براي زيبا سازي پژو ٢٠٦+

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

99 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به همگي دوستان

من ي ٢٠٦+ به رنگ مشكي دارم فابريك فابريك تنها اپشنايي كه روش نصبه قفل اي سي يو نمد كاپوت قفل زاپاسه

حالا از دوستان و اساتيد راهنمايي ميخوام براي زيباسازي ماشين و تك كردنش

البته بيشتر نظرم رو تغيرات به صورت فابريك اپشن ظاهري و داخلي و تقويت موتور

ي سري كارا مد نظر دارم ميخوام باهاتون در ميون بزارم دوستان و اساتيد فن روش نظر بدن ايراد بدون هيچ حرفي بگن خوشحال ميشم.

كارايي كه مد نظر دارم البته هنوز روي كاغذه:

١ هشدار كمربند

٢ هشدار باز بودن صندوق عقب ( قفل پيدا نكردم هنوز)

٣ چراغ نقشه خواني ( اگه قاب با قيمت مناسب پيدا كنم با قاب ، كسي سراغ نداره؟)

٤ چراغ سقفي عقب

٥ چراغ داشبورد

٦ قفل الكترونيكي درب صندوق عقب

٧ كروز كنترل

٨ چراغ باز بودن درب تو جلو امپر ( تو سايت خوندم اما هنوز به نتيجه نرسيدم

٩ كفي صندوق اپكو

١٠ پاركابي چرم اپكو ( فلزي شو اصلا پيشنهاد نميكنم )

١١ گل پخش كن جلو ( اگه برا عقب قيمت مناسب پيدا كنم ميگيرم )

١٢ اگه چراغ پارك اس ام دي بندازم مشكلي برا برق پيش نمياد؟ ي سري بچه هاي سايت نوشته بودن انداختن و بعدش اون قسمت اينه اي داخل چراغشون اب شده!

١٣ زدن ارت اما از بابت گيربكس ميترسم چي كار كنم بنظر دوستان ارت سوار؟

١٤ نظرتون رو دزدگير ايزي كار چيه؟

اول نظرم تكستون بود اما ميترسم ي وقت قلابيش بخرم

تا اينجا به ذهنم ياري كرد ميدونم بازم هستم

دوستان هم بياين جمع شيم باهم همفكري كنيم بازم ميگم ليست بالا در حد نظر و پيش فاكتور كارا هيچ كدوم هنوز انجام نشدن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز اولا مبارک ماشینت دوما شما پولی که داری خرج داخل ماشینت کنی و ابشنهایی که دوست داری را انجام بدی خیلی باهاش بیشتر حال می کنی تا با بیرون ماشین بازم میله خودته

برای داخل هم می توانی از پرده های جانبی فابریک کنسول وسط کروز اورجینال چراغ نقشه خانی زیرپایی 206 + فابریک هشدار نبستن کمربند و غیره استفاده کنی برای بیرون هم ارت زدن برای ماشین شما زیاد خوب نیست اما تگه نزنی هم خیلی بالا هست پس فنر تیپ 4 بهت پیشنهاد می کنم رینگ هم که خوراکه و لاستیک پهن درجه یک و ابروی روی چراغ های جلو که جذاب می کنه ماشینت را فعلا همینا به ذهنم رسید باز هم که الان حضورذهن ندارم

لینک به ارسال

سلام عزیز

مبارک باشه . رینگ و لاستیک اسپرت یادت نره . البته نمیدونم ارتفاع ماشینت چطوره اما متناسب با رینگ و لاستیک تنظیمش کن .

لینک به ارسال

چند تا عکس از قیافه ماشین قرار بدید چون هر ماشینی یکجور اسپرت کردن خاصی بهش میاد ;)

لینک به ارسال

سلام

برای ارت زدن حواست به گیربکس باشد چون اگر در فشار باشد احتمال خرابی آن هست

لینک به ارسال

سلام

برای ارت زدن حواست به گیربکس باشد چون اگر در فشار باشد احتمال خرابی آن هست

مرسی از تذکرت Aramanic جان من هم ترسم از این قضیه تاپیک زیادی خوندم اما به جواب شسته رفته نرسیدم

خودم تو فکر فنر تیپ 4 بودم اما البته مطمئن نیستم میگن قاتل جلو بندیه

موندم چی کار کنم اخه خیلی ارتفاعش بالا

بیشتر قصدم از پایین اوردن مرکز صقل ماشینمه به خاطر حذف اون دو تا وزنه سربی

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه خرداد 31, 92 6:33 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

سلام عزیز

مبارک باشه . رینگ و لاستیک اسپرت یادت نره . البته نمیدونم ارتفاع ماشینت چطوره اما متناسب با رینگ و لاستیک تنظیمش کن .

سلام داداش

راستش دنبالش هستم اما قیمتا خیلی تندن

رفتم دنبال رینگ 15 فابریک 206+ که اینجا بهش میگن رینگ شهاب اما چه فایده میگن چینیه!

نظرت رو رینگ کالسکه ای چیه؟ بنظرم خیلی بهش میاد

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه خرداد 31, 92 6:34 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

چند تا عکس از قیافه ماشین قرار بدید چون هر ماشینی یکجور اسپرت کردن خاصی بهش میاد ;)

حسین جان شرمنده بلد نیستم عکس بزارم اگه میشه کمک کنی ممنونتم

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه خرداد 31, 92 6:38 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

دوست عزیز اولا مبارک ماشینت دوما شما پولی که داری خرج داخل ماشینت کنی و ابشنهایی که دوست داری را انجام بدی خیلی باهاش بیشتر حال می کنی تا با بیرون ماشین بازم میله خودته

برای داخل هم می توانی از پرده های جانبی فابریک کنسول وسط کروز اورجینال چراغ نقشه خانی زیرپایی 206 + فابریک هشدار نبستن کمربند و غیره استفاده کنی برای بیرون هم ارت زدن برای ماشین شما زیاد خوب نیست اما تگه نزنی هم خیلی بالا هست پس فنر تیپ 4 بهت پیشنهاد می کنم رینگ هم که خوراکه و لاستیک پهن درجه یک و ابروی روی چراغ های جلو که جذاب می کنه ماشینت را فعلا همینا به ذهنم رسید باز هم که الان حضورذهن ندارم

داداش سلام

ممنون

اول میشه ی توضیح راجع به کنسول بدی؟

من کلید شیشه بالا بر عقب رو چی کار کنم؟ نمی خوام کلید روش جاسازی کنم از اون شکل در بیارم

لینک به ارسال

بهتربن گزینه برای ارت زدن جلو فنر لول تیپ 4 هست البته اینی که گفتم یکی از کاربر عزیز سایت به نام آقا رضا گفته است که ایشان در این زمینه دارای اطلاعاتی فراوانی است و من هم قصد دارم هفته آینده یک فنر لول تیپ 4 خریداری کنم و روی ماشینم بندازم

لینک به ارسال

با اجازه صاحب عکس

ماشین من در این حد هستش دوستان فابریک هیج جاش دست نخورده

چون عکس با کیفیت نداشتم این گذاشتم در اولین فرصت عکسای خودم میزارم

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه خرداد 31, 92 6:59 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

با اجازه صاحب عکس

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه خرداد 31, 92 6:59 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

با اجازه صاحب عکس

لینک به ارسال

دوست عزیز

1:ارتفاع رو بیار لبه لاستیک.

2:زنون بنداز داخل مه شکن.

3:باله بنداز

4.درب باک رو مدلrc بنداز

5.از رینگ و لاستیک 16استفاده کن

اگه میخوای موتور تقویت کنی من کیت سوپراسپرینت دارم میخوام بفروشم که شامل اگزوز+هدرز+منبع وسط هست که افزایش توان و راندمان موتور(حدود10اسب بخار)که صدای اسپرت کاملا زیبایی داره

لینک به ارسال

شما اول برو تو کار داخلی ماشین . منظور LCD تایپ B و سیستم صوتی و ....

بعد برو سراغه موتوری و بیرون ماشین . اگه رینگ ماشینت همین تورنادو هاست خوبه نمیخواد عوضش کنی فقط یه ارتفاع معقول بزن که یه وقت گیربکست طوریش نشه

باله عقی + یه آنتن RC کلی رخ ماشینتو عوض میکنه .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری