narjes

از کار افتادن فن سیستم تهویه

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

24 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام وصبح بخیر خدمت تمام اعضای محترم سایت

آقا یه چندروزیه فن سیستم تهویه من کار نمی کنه cry.gifcry.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/cry.gif' alt='URL>'>یعنی بعضی موقعهما کارمی کنه بعضی موقع نه .الان که کلاًتعطیل شده .کمپرسور عمل می کنه ولی باد نمی زنه ومشخصه که اصلاًًموتور فن روشن نمیشه .چندروز پیش بردمش یکی ازاین نمایندگیهای ایران خودرو باسوکت زیر پای راننده وررفت اون موقع کار کرد ولی باز شبش روشن نشد.ازدوستان اگه کسی به این مورد برخورد کرده سپاسگزار می شم تجربه اش رو اینجا توتاپیک بذاره تا بدونیم چکار کنیم. hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من نمی دونم چه قدر فن سمند با 206 فرق میکنه اما مال سمند اینطوری شده بود که روی فن 2تا خازن روش بود که عوض کردند که درست شد

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز

كليد مسير دريچه ها رو چند بار بزن تا دريچه ها ريست بشه شايد مشكلت حل بشه!! گه گاهي اين مشكل براي من پيش ميمود!!

براي 206 چندين مدل فن هست ك بايد نصاب تشخيص بده و نصب كنه!! اميدوارم سوخته نباشه !!

لینک به ارسال

سلام دوستان تازگی ها همین مشکل برای من پیش اومده کمپرسور کار مکینه ولی فن کار نمیکنه هفته پیش همین مشکل پیش اومد بعد از 2 تا 3 روز فن دوباره راه افتاد ولی دوباره الان فن قطع شده و باد نمیده دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام فن بخاری ماشین من هم از کار افتاد، بردم فیوز عوض کردن و با چند ضربه به جعبه زیر فرمون روشن شد ولی فن بدجوری صدا می ده کسی می دونه ایرادش چیه؟ ماشینم اس دی وی 2 هستش.

لینک به ارسال

با سلام دوستان من فنه تهویم یه چند روز از کار افتاد دوباره فعال شد ولی بعد از 2 تا 3 روز دوباره قطع شد و دیگه وصل نشد کمپرسور هم روشن میشه فقط فن از کار افتاده راه حلتون چیه چیکار کنم به خدا این چند روز یخ زدم بی بخاری

(راستی مبحث جدید زدم چون توی تاپیک مربوطه کسی نبود)

لینک به ارسال

مشکل از کار افتادن فن برای منم پیش اومود(کمپرسور کار مکینه ولی فن کار نمیکنه ) الان هر ووقت دکمه auto رو میزنم یه نقطه جلوی عدد دما(14.)چشمک میزنه دوستانی که این مشکلو داشتن مشکلشون حل شد ایا

لینک به ارسال

سلام مشکل از سوکتی هست که زیر فرمپن هست منم این مشکل داشتم سوکتو یکسره کردم حل شد

لینک به ارسال

میشه در مورد جاش بیشتر توضیح بدین

لینک به ارسال

سلام دوستان خسته نباشین.کولر ماشینم روشن بود رو اتومات که قطع شد کولر روشنه اما هیچ بادی نمیزنه اول فک کردم خودش قطع کرده اما متوجه شدم که فن کار نمیکنه الان چند روزه اینجوریه.وقتی که کولر روشن میکنم یه صدایی میاد کولر روشن میشه اما هیچ باد نمیده نه سرد نه گرم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.حد اقل بدونم مشکل کجاست بعد ببرم پیش اوستا.چون اگه بفهمن بلد نیستم حسابی پوست ادم میکنن بامراما ممنون دوستان گل [helpme]

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.