سهند

انتخاب طبق بهمراه تجربه دوستان

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

178 ارسال در این موضوع قرار دارد

خوب من اینجا (سبزوار) خیلی گشتم و مدلهای مختلفی از بوش رو دیدم

مدل ترک و ایرانی و اسپانیائی و بلبرینگ دار

بوشهای طبق تیپ 5 اصلی خودم که نوشته بود ایساکو ایتالیا رو هر چی نگاه کردم فرق خیلی خاصی نمیشد براش با نمونه های تیپ 2 متصور شد

شاید درصد خیلی کمی متفاوت باشن...عکس بوشهای تیپ 5 اصلی خودم رو بعد از خارج کردن اینجا گزاشتم تا دوستان بتونن مقایسه کنن

میبینید که این بوشها نمیچرخن و معمولی هستند بااینکه اصل تیپ 5 مدل 84 هستند

بوش عقبی مثل تیپ دو لبه دار نبود و تقریبا شکل بوش وسطی (بوش گرد) تیپ دو بود

ولی یه فرقی که داشت این بود که بوش وسطی محکمتر هست و لاستیکش کمتر بازی میکنه

برای همین من هر دو بوش رو با نمونه های جنس مرغوب ایرانی تیپ 2 تعویض کردم و توی این دو سه روزه هم خیلی خوب و نرم شده ماشین

طرفی هم که نیاز به تعویض کلی طبق داشت رو من با طبق تیپ دو امیرنیا که جنس سیبک خوبی داره تعویض کردم

و هر وقت بوشهاش خراب شد باز بوشهاش رو با جنس خوب ایرانی تعویض میکنم

کلا زیاد حساس نباشین...

2k5c1de99a55.jpg2k5c1de99a55.jpg"><a href=http://ir206.net/richedit/upload/2k5c1de99a55.jpg' alt='URL>'>

2kb5d5d6cac0.jpg2kb5d5d6cac0.jpg"><a href=http://ir206.net/richedit/upload/2kb5d5d6cac0.jpg' alt='URL>'>

سمت راستی بوش وسطی و سمت چپ بوش عقبی طبق تیپ 5 اصلی هستند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ماشین من از روی یک ریگ هم که رد بشه ضربشو میشه احساس کرد و دیگه همه داشبورد به صدا اومده آیا میتونه بخاطر طبق یا بوش هاش باشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام

ماشین من از روی یک ریگ هم که رد بشه ضربشو میشه احساس کرد و دیگه همه داشبورد به صدا اومده آیا میتونه بخاطر طبق یا بوش هاش باشه

اگه فقط صدا میده موج گیره که فقط وقتی نو میشه صداش میوفته و بعد از چند ماه کار کردن دوباره صدا میده

ولی اگه ضربه به اتاق منتقل میشه ایراد از کمکه بهتره زودتر به جلوبندی ساز مراجعه کنید

نشونه کمک خراب به جز اون ضربه شدید، روغنی شدن کمک و نرم شدن بالا و پایین رفتن ماشین وقتی که با دست ماشین رو فشار میدیم یا بالا میکشیم، در کل تو این وضعیت بازی ماشین زیاد میشه

لینک به ارسال

سلام

اگه فقط صدا میده موج گیره که فقط وقتی نو میشه صداش میوفته و بعد از چند ماه کار کردن دوباره صدا میده

ولی اگه ضربه به اتاق منتقل میشه ایراد از کمکه بهتره زودتر به جلوبندی ساز مراجعه کنید

نشونه کمک خراب به جز اون ضربه شدید، روغنی شدن کمک و نرم شدن بالا و پایین رفتن ماشین وقتی که با دست ماشین رو فشار میدیم یا بالا میکشیم، در کل تو این وضعیت بازی ماشین زیاد میشه

سلام

ضربه ضربه وای یعنی باید بگم حتی عاج لاستیکارو هم زیرم احساس میکنم وقتی از روی این میخایی که وسط خیابونا کار میزارن رد میشم تمام داشبورد صدا میده البته کمکهارو تازه عوض کردم با نمونه اصلی ولی اصلا فرقی نکرد میخوام ببرم بدم تمام جلوبندی رو عوض کنن دیگه مستاصل شدم

لینک به ارسال

سلام دوستان

من یه سوالی دارم که از اساتید می خوام که راهنماییم کنن

من تصمیم دارم که بوش طبق ها رو عوض کنم

ماشینم تیپ2 هستش

اگر هر 4 تابوش رو از نوع بوش وسط تیپ پنجی بندازم چه اتفاقی میفته؟

امروز که رفتم بوش بخرم لوازم فروش بهم گفت اگه هر 4تارو تیپ پنجی بندازی بهتره ودیرتر خراب میشه

لینک به ارسال

سلام

دوستان تا حالا کسی از طبق امیرنیا استفاده کرده؟

چطوره کیفیتش؟

لینک به ارسال

من برای تیپ پنج طبق امیرنیا تیپ دوئی انداختم..خیلی هم نرم و خوبه

یه 5-6 ماهی هست..امیرنیا به کیفیت سیبک معروفه..

طبق هم برای طول عمر و استحکام سیبکش اهمیت داره

لینک به ارسال

باسلام

تعویض بوش طبق تیپ5 با تیپ2یی باعث مقداری نرمتر شدن ماشین میشه , چون مقاومت بوش طبق توی بالا و پایین رفتن کمک کمتر میشه و کمک راحتر بازی میکنه و با توجه وه وزن بیشتر تیپ5 روی جلوبندی ,مقداری سریعتر بوشها خراب میشن

اما استفادخ از تیپ5ی برای تیپ2 باعث خشکتر شدن جلوبندی و صدا دادن بیشتر میشه که البته شاید بعد از مدتی مقداری نرم بشه , و قطعا عمر بیشتری خواهند داشت

درضمن تعویض بوش طبق بهتره هر دو سمت باهم باشه , چون تفاوت جنس و عمر و ... باعث میشه توی دست اندازهای موجی شکل , ماشین وقتی پایین میاد مقداری به یه سمت بکشه (و همچنین توی شتاب فرمون میکشه)

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام خدمت اساتید

توی این تاپیک من اولینم که بعد از پریدن سایت باید برم جلوبندی رو عوض کنم... ماجرا اینکه دیروز چرخا رو باز کردم دیدم بوش جلوی طبق هر دو طرف دچار پارگی شده ولی نه خیلی زیاد و ماشین هنوز سر وصدا نمیده و به سمتی نمیکشه ولی با توجه به کارکرد 70 هزارتایی این تیپ دو نازنین و بی توقع، به نظر وقتشه جلوبندی کامل عوض شد. میخاستم اساتید کمک کنن که چه جنسی بگیرم و قیمتها تقریبی چنده و اجرت این کار چقدر میشه... سوالاتم:

1- طبق تیپ دو چه جنسی؟ قیمت؟ اجرت مکانیک؟

2- رابط میل موج گیر چه جنسی؟ قیمت؟ اجرت؟

3- سیبک چپ و راست فرمون چه جنسی؟ قیمت؟ اجرت؟

با تشکر از توجه شما عزیزان

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه دی 19, 93 1:41 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

رفتم سه تا ایساکو قیمت گرفتم که به شرح زیر است:

طبق:

kia تیپ دویی 85 تومان

trw تیپ دویی 100 تومن و مدل دیگر 135 تومن

شرکتی هم 115 تومن

میل موج گیر:

ایساکویی 28 تومن

رودستون 22 تومن

یه مدل ایتالیایی هم 27 تومن

سیبک:

ایساکویی 18 تا 20 تومن

رودستون 16 تومن

کدوما بهترن؟ بخصوص طبق که گرونتره؟ لطفا نظر بدین

لینک به ارسال

x7uqgmvfrtkx9caqy7c3_t.pngLINK_TEXT><e>

ایا پس از طی 160 هزار کیلومتر نیاز به تعویض قطعه شماره 1 هست یا فقط شماره 4 که فکر کنم بهش میگیم میل موجگیر باید عوض شه.میل موجگیر های من بوشاش سالمه سالمه باید عوضش کنم؟ملاک خرابی میل موجگیر چیه؟>

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری