سهند

انتخاب طبق بهمراه تجربه دوستان

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

178 ارسال در این موضوع قرار دارد

امروز 10 جا گشتم یا میگفتن با تیپ 2 یکیه یا همون تیپ دوئی میاوردن به اسم تیپ 5 اخر هم پیدا نکردم نمیدونم چه کنم فردا مسافرت میخام برم ولی بعضی دوستان منو ترسوندن چون سیبک غیر اصولی کوبیده شده ولی بوشها هنوز سالمن و طبق هم فابریک خود ماشینه

به نظر دوستان همون تیپ 2 بگیرم یه جا با بوش ایرانی تیپ 5 عوض میکنه 12 تومن هم میگیره همه هم مارک isp co رو میگفتن خوبه

راستی دوستان 2 جا بهم گفتن فقط طبق تیپ 6 هست که با بقیه فرق میکنه این جریانش چیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان امروز کلی برای بوش طبق تیپ 5 گشتم ولی جائی پیدا نکردم

اکثرا هم میگفتن با تیپ 2 یکی هست

کسی از دوستان عکسی از تفاوت اینها داره؟

بهزاد جان سلام

طبق تیپ پنج با تیپ دو فرق داره یه وقت گول این حرفها رو نخوری! از نظر خود طبق تفاوتی ندارن اما بوش طبق تیپ پنج بزرگتره

اگه عکس هم پیدا کردم حتما میذارم

در مورد عنوان تاپیک هم عرض کنم که من جلوبندیه ماشین رو عید باز کردم یکم به صدا افتاده بود و گاهی یه تق تقی میکرد! زمانی که داشتیم بازش میکردیم دیدیم تا حالا باز نشده و تمام جلو بندی از اول دست نخورده باقی مونده بود یعنی از سال 84 تا 92 با 120000 کارکرد دوام آورده بود

هرچی تلاش کردیم دوباره همه قطعات رو فرانسوی پیدا کنیم موفق نشدیم و به ناچار از همین شرکتیها بستیم

تو خود این سایت یکی از بچه ها طبق اصلی و فرانسویش رو برای فروش گذاشته(180000) البته انگار یه سمت رو بیشتر نداره یکم بگردین پیدا میکننین

لینک به ارسال

من یه سوال ذهنمو درگیر کرده بود حالا باشما در میان میزارم.روی طبق که چیزی نوشته نشده از کجا باید مارکشو فهمید؟؟اگه من برم استوک بخرم بگه اصلیه ولی طرح بهم بده باید از کجاش بفهمم"؟؟

لینک به ارسال

بچه ها طبق ایساکویی خوبه؟؟ من تازگی عوض کردم. نمیدونم چطور باشه...

لینک به ارسال

من یه سوال ذهنمو درگیر کرده بود حالا باشما در میان میزارم.روی طبق که چیزی نوشته نشده از کجا باید مارکشو فهمید؟؟اگه من برم استوک بخرم بگه اصلیه ولی طرح بهم بده باید از کجاش بفهمم"؟؟

محسن جان سلام

از بسته بندی-پارت نامبر-کیفیت ساخت- و نوشته ساخت فرانسه که روی طبق حک شده میشه تا حدودی به اصلی بودن جنس اعتماد کرد

اگر هم میخوای استوک بگیری باید در نظر داشته باشی که بدنه طبق خیلی مهم نیست! مهم جنس بوشها و لاستیک دور بوش طبق هستش, حالا اینکه از کجا بفهمیم که این بوشها اصلی هستن و مجدد پرس نشدن باز بر میگرده به کیفیت لاستیک بوش و جنس فولادی خود بوش و...! در آخر هم تا حدودی به ناچار باید به حرف فروشنده اعتماد کرد! مگر اینکه جنس 100% اصلی رو بارها از نزدیک با دقت دیده باشی و بتونی مقایسه کنی

لینک به ارسال

دوستان امروز کلی برای بوش طبق تیپ 5 گشتم ولی جائی پیدا نکردم

اکثرا هم میگفتن با تیپ 2 یکی هست

کسی از دوستان عکسی از تفاوت اینها داره؟

سمت چپی نمونه تیپ 2 ای یا بوش ثابت هست

17072013640.jpg17072013640.jpg"><a href=http://mkmsttu.persiangig.com/17072013640.jpg' alt='URL>'>

تشکر علی جان

با این حساب یعنی بوش وسطی تیپ 5 و 2 یکی هست و فقط بوش کوچیکه فرق داره ؟

یا اون وسطی هم فرق میکنه ؟

برای تیپ 5 اطلاع دارین ایرانی جنس خوب هم داره یا نه؟

لینک به ارسال

تاجایی که یادم میاد بوش های جلویی و عقبی تیپ 5 یکسان هستند بهزاد جان. امیرنیا و AKS مارک های خوبی هستن ولی اطلاع ندارم این دو شرکت بجز طبق ، بوش های آنهم بطور جداگانه تولید میکنند یا نه ... یه نکته در مورد طبق ایساکویی هم بگم بخاطر مسائلی مجبور شدم یک طرف ایساکویی بندازم و تو این یکسال دو بار گردگیر سیبک پاره شده، مطمئنا" پارگی گردگیر ها اگر زود تشخیص داده نشه باعث کاهش عمر قطعات میشه پس پیشنهاد میکنم هر چند وقت یکبار خودتون وضعیت جلوبندی چک کنید (از نظر وضعیت بوش ها و گردگیرها،سطح لنت و...)

لینک به ارسال

طبق استوک شاید انتخاب معقولی نباشه.به این دلیل که بوشها و همچنین سیبک که همه ارزش طبق به اونهاست مستهلک شدن و کلی تنش فیزیکی رو پاس کردن.بخش اصلی بوشها قسمت لاستیکی اونه که اگه تو انبار هم بدون استفاده بمونه خاصیتش رو از دست میده چه برسه به کارکرده ش.بخش دیگه و احتمالا مهمترین قسمت طبق سیبکه.که اونهم با هر حرکت مستهلک میشه و قابل تعمیر هم نیست!با این تعاریف احتمالا هزینه یه طبق استوک با یه طبق نوی شرکتی یه پا میره.پس طبق فقط نو... eek.gifeek.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/eek.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

محسن جان سلام

از بسته بندی-پارت نامبر-کیفیت ساخت- و نوشته ساخت فرانسه که روی طبق حک شده میشه تا حدودی به اصلی بودن جنس اعتماد کرد

اگر هم میخوای استوک بگیری باید در نظر داشته باشی که بدنه طبق خیلی مهم نیست! مهم جنس بوشها و لاستیک دور بوش طبق هستش' date=' حالا اینکه از کجا بفهمیم که این بوشها اصلی هستن و مجدد پرس نشدن باز بر میگرده به کیفیت لاستیک بوش و جنس فولادی خود بوش و...! در آخر هم تا حدودی به ناچار باید به حرف فروشنده اعتماد کرد! مگر اینکه جنس 100% اصلی رو بارها از نزدیک با دقت دیده باشی و بتونی مقایسه کنی[/quote']

ممنون.بوشاش چطوری باشه سفت شل؟قژ قژ کنه یا نه ؟؟؟ممنون میشم توضیح بدید

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم مارک خوب ایرانی بندازی.AKS رو امتحان کن به اندازه پولش کار میکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری