HDN

[سوال] آیا نصب محافظ ECU موجب بروز خطا و تداخل می شود؟

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

40 ارسال در این موضوع قرار دارد

از این سوالها برای ما در مغازمون زیاد اتفاق میوفته که بپرسن مثلا طرف میاد میگه از وقتی کولرو گاز زدی چراغ سقفم روشن نمیشه یا مثلا از وقتی دینام رو باز کردی سرویس کردی باد چرخ عقبم کم میشه خب این سوال هم پیش میاد که محافظ کامپیوتر تداخل بندازه توی کار کامپیوتر، اگه حسین آقا HDN رو دورادور نمیشناختم و علت مطرح کردن این سوال رو نمیدونستم شاخ در میاوردم اما همونطور که خودشون فرمودن طرح سوال جهت تبلور افکار عمومی هستش، تنها چیزی که مغناطیسش مشکل ایجاد میکنه ترانس زنونه و دیگر هیچ.

من بیش از ده تا محافظ ای سیو برای آشنا و غریبه و مشتری بستم هیچ مشکلی نداشته و نداره با خیال راحت ببندین که اگه بدزدن تازه شروع بدبختی هاست چون دسته فیش رو هم قیچی میکنن و میبرن

سلام.

من هم محافظ ای سی یو میخوام چگونه تهیه کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از این سوالها برای ما در مغازمون زیاد اتفاق میوفته که بپرسن مثلا طرف میاد میگه از وقتی کولرو گاز زدی چراغ سقفم روشن نمیشه یا مثلا از وقتی دینام رو باز کردی سرویس کردی باد چرخ عقبم کم میشه خب این سوال هم پیش میاد که محافظ کامپیوتر تداخل بندازه توی کار کامپیوتر، اگه حسین آقا HDN رو دورادور نمیشناختم و علت مطرح کردن این سوال رو نمیدونستم شاخ در میاوردم اما همونطور که خودشون فرمودن طرح سوال جهت تبلور افکار عمومی هستش، تنها چیزی که مغناطیسش مشکل ایجاد میکنه ترانس زنونه و دیگر هیچ.

من بیش از ده تا محافظ ای سیو برای آشنا و غریبه و مشتری بستم هیچ مشکلی نداشته و نداره با خیال راحت ببندین که اگه بدزدن تازه شروع بدبختی هاست چون دسته فیش رو هم قیچی میکنن و میبرن

سلام.

من هم محافظ ای سی یو میخوام چگونه تهیه کنم؟

دوست عزیز

لطفا قوانین انجمن را بخوانید و به بخش بازار مراجعه کنید( خواندن قوانین بازار فراموش نشود)

لینک به ارسال

یک سوال ایا ecu دزدیده شده روی خودرو دیگه قابل استفاده هست

لینک به ارسال

یک سوال ایا ecu دزدیده شده روی خودرو دیگه قابل استفاده هست

به همین صورت که بگیم سوکت ها رو نصب کنیم و ماشین روشن بشه ؛ خیر!

ولی در صورت باز شدن ECU و ریپروگرام کردن IC مربوطه؛ بله قابل نصبه....

لینک به ارسال

سلام

از دوستان کسی لطف کنه تصویری از یه قفل ecu خوب ارائه بده خیلی خوب میشه.

من هم تازه پژو sd صفر گرفتم ، از دزدی های ecu شنیدم شدیدا دنبال یه راه چاره و پیشگیری هستم.

ظاهرا رو پژو هم اگه دزدگیر ببندی هم سیستم رو مختل میکنه و هم گارانتی رو باطل

اینطوری که پیش میره باید همه جای ماشین رو غل و زنجیر کنیم. ecu ، قفل کاپوت، زاپاس ، فرمان، پدال و...

لینک به ارسال

یکی از دوستان تیپ 6 داشت،تازه خریده بود،اولا راضی بود،یکمی که گذشت هی میگفت مصرفم بالا میره،گاز نمیخوره ، تا جایی که مصرف به صدی 16 تا رسید :yakhoda: تعمیرگاه نموند نبره،جایگاه بنزینو عوض کرد ، هزارتا کار آخرش یهو یادش اومده بود بله محافظ بسته،میگفت آقا محافظو باز کردن همانا،زنده شدن ماشین همانا :::P خودش البته میگفت خیلی Eco داغ میکرد وقتی بسته بودمش ،همش خطا ....

خلاصه همه مشکلا زیر سر محافظ بود :grin: شما هم به تجربه دیگران گوش بدهید و استفاده نکنید :banghead:

لینک به ارسال

یکی از دوستان تیپ 6 داشت،تازه خریده بود،اولا راضی بود،یکمی که گذشت هی میگفت مصرفم بالا میره،گاز نمیخوره ، تا جایی که مصرف به صدی 16 تا رسید :yakhoda: تعمیرگاه نموند نبره،جایگاه بنزینو عوض کرد ، هزارتا کار آخرش یهو یادش اومده بود بله محافظ بسته،میگفت آقا محافظو باز کردن همانا،زنده شدن ماشین همانا :::P خودش البته میگفت خیلی Eco داغ میکرد وقتی بسته بودمش ،همش خطا ....

خلاصه همه مشکلا زیر سر محافظ بود :grin: شما هم به تجربه دیگران گوش بدهید و استفاده نکنید :banghead:

:salam:

من چند ساله بستم هم روی فرانسوی و هم ایرانی مشکلی باهاش نداشتم

لینک به ارسال

من چند ساله که چند تا ۲۰۶ داشتم و دارم و روی همگی قفل ECU فلزی نصب کردم!

تا به حال هم هیچ مشکلی نداشتم....

تیپ ۲ مدل ۸۳ به مدت ۴ سال

تیپ ۵ مدل ۸۳ حدودا ۳ سال

تیپ ۵ مدل ۹۰ تقریبا ۳ ماه

لینک به ارسال

باسلام منهم روماشینم حدودسه سالیه محافظ ecuبستم ومشکلی هم ندارم قفل کاپوت دیگه چیه اگر ممکنه ی عکسی ازش دوستان بزارن

باتشکر

لینک به ارسال

آیا نصب محافظ ECU موجب بروز خطا و تداخل می شود؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری