مهدي

تاپیک جامع عدم روشن شدن 206 ( برق ،استارت و مباحث مربوطه)

1,136 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام 

دیروز ماشین موقع حرکت یدفعه سرعتش اومد پایین و دور موتور بیشتر از ۳ نمیرفت (گاز نمیخورد)وبد کار میکرد بزور رسیدم خونه صبح هرچی استارت زدم روشن نشد مشکل از چی میتونه باشه باتشکر

ویرایش شده در توسط keyvan1985

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید

206 تیپ 3 مدل 83 با 300 کارکرد

چند وقتیه وقتی درحال حرکت هستم یک آن ماشین به تپه تپه میوفته انکار سوئیچو خاموش کردین و چراغ چکش روشن میشه در بعضی مواقع در همان حالت حرکت راه میوفته ولی بعضی مواقع نه،باید بزنی کنار استارت بزنی(استارت خوب میخوره) تا بعد از چند بار استارت ایندفعه روشن میشه ولی چراغ چکش روشن میمونه.

مشکل چی میتونه باشه

لینک به ارسال

درود

206 تیپ2 مدل 88 کاکرد 177

صبح با اولین استارت ماشین روشن میشه اما در ساعات بعد که جند ساعتی ماشین خاموش بوده برای تک استارت شدن باید هنگام استارت زدن گاز هم بدم در غیر اینصورت ماشین 2 یا سه بار باید استارت بزنم

اما همانطور که گفتم اول صبح تک استارت بدون فشار پدال گاز

مشکل از چی میتونه باشه

ممنون

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، PeakyBlinders گفته است :

درود

206 تیپ2 مدل 88 کاکرد 177

صبح با اولین استارت ماشین روشن میشه اما در ساعات بعد که جند ساعتی ماشین خاموش بوده برای تک استارت شدن باید هنگام استارت زدن گاز هم بدم در غیر اینصورت ماشین 2 یا سه بار باید استارت بزنم

اما همانطور که گفتم اول صبح تک استارت بدون فشار پدال گاز

مشکل از چی میتونه باشه

ممنون

سلام

این ایراد معمولا از پمپ بنزین میتونه باشه که با گرم شدن این مورد رو پیش میاره دقیق یادم نیست کدوم قطعه پمپ خراب میشه

لینک به ارسال

وقت بخیر دوستان،مشکلی برام یش اومد،هنگامی که ماشین روشن بود و چراغ سکن هام هم روشن بود داشتم به ضبط ور میرفتم که یه اتصالی تو دسته فیش پشت ضبط اتفاق افتاد و برف پاکن شروع به زدن کرد ولی ماشین همچنان روشن بود ولی برف پاکن قطع نمیشد حتی با دسته،ماشین رو خاموش کردم که ببینم کجاش اتصالی کرد که متوجه نشدم،اومدم روشن کنم دیدم ماشین استارت میخوره ولی روشن نمیشه ،فیدز بزرگها bm34رو چک کردم سالم بود،ولی اتفاقاتی که افتاده و تا الان متوجه شدم میگم که راهنمایی کنید سراغ کدوم قسمت برم،1.کل دسته ها از برف پاکن و دسته راهنما به کلی از کار افتاده حتی نور بالا پایین کار نمیکنه.2.وقتی سوئیچ رو باز میکنم چراغ کوچیکا و چراع پشت امپر روشن میشه و تا بستن سوئیچ روشن میمونه.3چراغ صفحه نمایش بالای ضبط قطع هست.4. ریموت ازکار افتاده.5.ماشین استارت میخوره روشن نمیشه.6.فلاشرهارو که میزنم صدایه بق بق توی کام 2000 که با فلاشر میزنه قطع شده،تا حالا اینارو متوجه شدم،ماشین رو حل دادم اوردم تو پارکینگ تا فردا،به نظرتون برم سراغ bm36یاbsiیاcom200 ماشین مدل 86 تیپ2 و فکر کنم زیمنس بود

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ایمان4950 گفته است :

وقت بخیر دوستان،مشکلی برام یش اومد،هنگامی که ماشین روشن بود و چراغ سکن هام هم روشن بود داشتم به ضبط ور میرفتم که یه اتصالی تو دسته فیش پشت ضبط اتفاق افتاد و برف پاکن شروع به زدن کرد ولی ماشین همچنان روشن بود ولی برف پاکن قطع نمیشد حتی با دسته،ماشین رو خاموش کردم که ببینم کجاش اتصالی کرد که متوجه نشدم،اومدم روشن کنم دیدم ماشین استارت میخوره ولی روشن نمیشه ،فیدز بزرگها bm34رو چک کردم سالم بود،ولی اتفاقاتی که افتاده و تا الان متوجه شدم میگم که راهنمایی کنید سراغ کدوم قسمت برم،1.کل دسته ها از برف پاکن و دسته راهنما به کلی از کار افتاده حتی نور بالا پایین کار نمیکنه.2.وقتی سوئیچ رو باز میکنم چراغ کوچیکا و چراع پشت امپر روشن میشه و تا بستن سوئیچ روشن میمونه.3چراغ صفحه نمایش بالای ضبط قطع هست.4. ریموت ازکار افتاده.5.ماشین استارت میخوره روشن نمیشه.6.فلاشرهارو که میزنم صدایه بق بق توی کام 2000 که با فلاشر میزنه قطع شده،تا حالا اینارو متوجه شدم،ماشین رو حل دادم اوردم تو پارکینگ تا فردا،به نظرتون برم سراغ bm36یاbsiیاcom200 ماشین مدل 86 تیپ2 و فکر کنم زیمنس بود

البته تو صفحه های قبلی خوندم از فیوزf4 bsiهست انشالله صبح چک کنم حل بشه،امید به خدا

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری