مهدي

تاپیک جامع عدم روشن شدن 206 ( برق ،استارت و مباحث مربوطه)

1,005 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 ساعت قبل، amirtiam7777 گفته است :

سلام دوستان  :razz:

آقا یه سوال برقی داشتم نمیدونستم کجا بپرسمش

یه برق مثبت بعد از سوئیچ میخوام(تر جیحا پله اول سوئیچ)

از کجا بگیرم اینو؟؟؟

ممنون

سلام

بهترين و مطمئن ترين محل بعد از فيوز فندك هست كه شمارشو مي تونيد داخل دفترچه ماشين پيدا كنيد. كافيه فيوز را بيرون بكشيد و سيم تازكي در محل جازدن يكي از پايه هاي فيوز مورد نظر قرار داده (فكر كنم پايه پاييني ميشه بعد فيوز) و فيوز را جا بزنيد.

بهتر بودسؤال در تاپيك ادوات و نقشه هاي برقي مطرح مي‎شد..

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان عزیز

یه مشکلی برام حدود 2 ماهه پیش اومده واقعا خیلی اذیتم میکنه براتون توضیح میدم خواهش میکنم کمک کنید:

مدل 85 تیپ 2

حدود دو ماه پیش وقتبی ماشین سرد بود تو دنده 1 به اصطلاح کپ میکرد و دور موتور افت میکرد و حتی خاموش میشد.بعدش حتی بعضی وقتها که ماشین گرمه گرمه تو ترافیک یهو تا میخوام حرکت کنم خاموش میشه و جدیدا صبح ها حد اقل با 6 استارت روشن میشه.یعنی با استارت های اول سرع خاموش میشه و باید انقدر گاز بدم تا ماشین خاموش نشه.

در ضمن بوی بنزین خیلی تو اتاق میاد.وبا تعویض پمپ بنزین این مشکل حل نشد. واما قطعاتی که بابت این مشکل عوض کردم ولی درست نشد:1. کویل اصلی والو فرانسه.سنسور اکسیژن بوش.تعویض شمع اصلی فرانسه.تعویض 4 عدد سوزن انژکتور اصلی.بازدید دریچه گاز و تنظیم موتور و در نهایت تعویض پمپ بنزین.......

شما خودتون حساب بکنید ببینید چقدر هزینه متحمل شدم ولی هنوز درست نشده.در ضمن چراغ چک روشن نمیشه و نمیشه عیب یابیش کرد.تو این مدت فقط چراغ چک بمدت 10 دقیق روشن شد و خاموش شد.در ضمن ماشین رو 4 ساله دارم و تا زیر و بم ماشین رو میدونم.اها راستی بازدید سیم کشی و ecu هم دادم متخصص برق نگاه کرد ولی مشکلی نداشتو در ضمن دور موتورم کاملا منظم و نرمال هست.

ببخشید سرتونو درد اوردم فقط بدادم برسید که به خدا دارم دیوونه میشم

لینک به ارسال

سلام

استپر موتور سالمه؟ درست عمل میکنه؟

اگر با سرگاز ماشین رو روشن کنین مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mjav گفته است :

سلام

بهترين و مطمئن ترين محل بعد از فيوز فندك هست كه شمارشو مي تونيد داخل دفترچه ماشين پيدا كنيد. كافيه فيوز را بيرون بكشيد و سيم تازكي در محل جازدن يكي از پايه هاي فيوز مورد نظر قرار داده (فكر كنم پايه پاييني ميشه بعد فيوز) و فيوز را جا بزنيد.

بهتر بودسؤال در تاپيك ادوات و نقشه هاي برقي مطرح مي‎شد..

سلام

از همون فیوز f22 یه برق گرفتم و بردم سر پمپ صندوق عقب(sd) و یه کلیدم(زنگ اخباری)سر راش قرار دادم و مدام کلید میسوخت(وقت استفاده کردن از دکمه)

حالا اومدم یه فیوز سر راهش قرار دادم، حالا هی فیوز رو میسوزونه

تا فیوز 20A رو سوزوند ولی 30 رو انداختم نسوخت ولی حالا باز کلید میسوزه(خواستم بدونید که تا حه حد آمپر میکشه)

چرا اتصالی میکنه؟

حالا دوستان به نظرتون از کدوم فیوز بگیرم(بعد از سوئیچ) که دیگه اتصالی نکنه؟

لینک به ارسال

دوستان ماشین من بعضی وقتا با چنتا استارت روشن میشه بعضی وقتام با تک استارت روشن میشه دلیشه چیه ؟؟ پمپ تازس کویل شمع وایر تازس البته بعضی وقتا هم موقع استارت لرزش داره ماشین بعضی وقتام خیلی عادی و بدون لرزش هست لطفا راهنمایی کنین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری