hamid reza

معایب و محاسن 206 تیپ 5

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

65 ارسال در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام :

لطفا اساتید نظرشون رو بیان کنند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

معایب: تاخیر پدال گاز تو سری جدید تیپ 5

محاسن: شتاب خوب و کشش عالی-امکانات بسیار بالا با توجه به قیمت ماشین- ایمنی بالا برای راننده و سرنشین

لینک به ارسال

بهتره بنویسی معایب تیپ5 های جدید معایب: تاخیر پدال گاز با برنامه ecu حل میشه........

معایب:

از نظر کیفیت داخلی خیلی کم شده داشبرد و این چیزا ....کمک فنر ها ایرانی هستن ولی باز نرم هستن.....سوختشون با بنزین بی کیفیت ما نمیخونه و میره بالا .... به صدی 12 هم میرسه .....لاستیک یزد میندازن زیرش....کیفیت صندلی ها کم هست و بعد مدتی فرو میره...شتاب اولیه از بعضی مدل های تر و تمیزه 84 کمتره ..

محاسن:

شتاب و سرعت:

شتابش خیلی خوبه و تمام رقیبانش و هم قدرتاش رو کنار میزنه ...مثل l90 ./ جن2 /. ریو / و تمام ماشین های ایران خودرو حتی پارس ای ال ایکس جدید...زانتیا های جدید رو که میخوره ولی زانتیا های قدیمی فقط تا سرعت110 میفته ازشون جلو... سرعت هم من خودم تا 197 رفتم و دیگه نمیرفت...توی کفی با4 نفر سرنشین.((بدون کاتالیزور))

امکانات عالی هست. کنترل و هندلینگش عالی هست .

برای قدرت اینطور تستش کردم:

از نظر قدرت موتور و کشش توی سر بالایی من هیچ عیبی توش ندیدم!! بر خلاف بعضی حرف های دوستان!! حتی من با 4 نفر سرنشین و کولر روشن توی کلوت های شهداد کرمان رفتم و اینقدر قدرت زیاد بود که شیب تند و شن میرفت بالا میرفت بالا ولی بنزین به شدت میخورد اونجا بود که پارس و 405 نمیتونست بیاد و ماشین های کنار من یا اونته بود و یا مگان200 و... در روز 13 عید سال90...توی بد ترین جای شنی ماشین نمیتپید و فرو نمیرفت...البته طرز گاز دادن و گرفتن و ول کردن کلاج مهمه.

همونطوری دوستمون گفت ایمنی بالا.

لینک به ارسال

سلام اقا کیوان.تاخیر پدال گاز با ecu چگونه حل میشه؟ اگه میشه توضیح بدید

لینک به ارسال

siheil عزیز مشکل تاخیر پدال با برنامه ecu به راحتی حل میشه مشکل چنین جا هایی متوجه میشین:

یک دفعه گاز دادن سرعت کم توی دنده یک که یک مکث کوچیک داره / دوم در شروع شتاب گیری روی دنده 2 در دور موتور های قبل از 3500 تنبل هست...

یک تنظیم موتوری معروف توی شهرمون اسم یک سری مشتری هایی که تیپ5 جدید دارن مینوشت من هم که دیدم نوشتم و گفت با عوض کردن برنامه ecu این مشکل را کامل برامون حل میکنه و تستش هم میکنیم .....

خودش میگفت باید برنامش برامون برسه و اینکه مشتری های مثل شما زیاد هستن..

فقط همین را گفت که حدود یک ساعت طول میکشه و اینکه ecu پاک میشه و دوباره برنامه ریزی میشه.

گفت هفته اینده بیا ...من به محض اینکه این کار را کردم حتما اعلام میکنم چه جوری . چه برنامه ای نصب کرد و چه تغییراتی ایجاد کرد قیمتش چقدر شد و چقدر موثر بود ...الان هیچی نمیتونم بگم فعلا ..تا انجامش بدم دوست گلم.rose.gif

لینک به ارسال

salam.gif

سلام دوستان عزیز. من امروز این سایت عالی رو پیدا کردم. عرض کنم که بنده 4 سال پیش 206 تیپ 2 مدل 84 داشتم و بعدش بخاطر اینکه سیلندرش دچار مشکل شد(گفتن سوراخ شده think.gif) ردش کردم رفت و یه هیوندایی آوانته گرفتیم ماشین خیلی عالیی بود و بعد از یکسال بخاطر اینکه همسرم اصرار به داشتن شاسی بلند داشتند فروختیم و سانتافه 3500 خریدیم. الان هم ازش خیلی راضی هستیم ولی متاسفانه داخل شهر یکم اذیت میکنن و کلا جا پارک پیدا کردن و ... سخته.

میخوام دوباره یه 206 هم بگیرم که داخل شهر باشه و اگر مسافرت تکنفری هم پیش اومد(موردهای کاری) راحتتر بتونم استفاده کنم. دوستانم 206 تیپ 5 رو توصیه میکنند چون میگن تیپ 2 گیربکسش مشکل داره و ...

میخوام ببینم که نظر دوستان چی هست و پیشنهاد دیگری برای زیر 20 میلیون دارن یا نه؟wink.gif

ممنون میشم از جوابهاتون. rose.gif

لینک به ارسال
salam.gifدوست عزیز اگه بتونی یه تیپ 5 تمیز مدل 85 پیدا کنی (تمیز ) جونت راحته

لینک به ارسال
salam.gifدوست عزیز اگه بتونی یه تیپ 5 تمیز مدل 85 پیدا کنی (تمیز ) جونت راحته

سلام عزیز. یعنی بنظرتون صفر نگیرم؟ من خیلی از فنی ماشین سر در نمیارم و خیلی واسم سخته که دست دوم بگیرم اینم میدونم که تویه ماشینهایی که میان اینجا همیشه اون سالهای اول خوبن و رفته رفته از کیفیتشون کم میشه!

لینک به ارسال
salam.gif

سلام دوستان عزیز. من امروز این سایت عالی رو پیدا کردم. عرض کنم که بنده 4 سال پیش 206 تیپ 2 مدل 84 داشتم و بعدش بخاطر اینکه سیلندرش دچار مشکل شد(گفتن سوراخ شده think.gif) ردش کردم رفت و یه هیوندایی آوانته گرفتیم ماشین خیلی عالیی بود و بعد از یکسال بخاطر اینکه همسرم اصرار به داشتن شاسی بلند داشتند فروختیم و سانتافه 3500 خریدیم. الان هم ازش خیلی راضی هستیم ولی متاسفانه داخل شهر یکم اذیت میکنن و کلا جا پارک پیدا کردن و ... سخته.

میخوام دوباره یه 206 هم بگیرم که داخل شهر باشه و اگر مسافرت تکنفری هم پیش اومد(موردهای کاری) راحتتر بتونم استفاده کنم. دوستانم 206 تیپ 5 رو توصیه میکنند چون میگن تیپ 2 گیربکسش مشکل داره و ...

میخوام ببینم که نظر دوستان چی هست و پیشنهاد دیگری برای زیر 20 میلیون دارن یا نه؟wink.gif

ممنون میشم از جوابهاتون. rose.gif

دوست من خدمتتون عرض کنم که گیر بکس تیپ 2 و 5 یکیه.

برای زیر 20 تومن بهترین انتخاب 206 هست-

لینک به ارسال

207 هم انتخاب خوبیه محاسن تیپ5 شتاب و کشش خوب و ترمز عالی

معایب کیفیت ساخت پایین در مدلهای جدید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری