bbs_sam

لرزش ماشین در حین حرکت ( دلایل و... )

135 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشيد ماشين من تازگي ها تو سرعت 90 تا 100 ميلرزه بيشترين لرزشم تو قسمت گاز ماشينه (يعني پام كه رو گازه به شدت ميلرزه ) به نظرتون ايراد از چيه البته اينو بگم كه بعد از 100 تا ديگه لرزش از بين ميره ممنون اگه راهنمايي كنيد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان خسته نباشيد ماشين من تازگي ها تو سرعت 90 تا 100 ميلرزه بيشترين لرزشم تو قسمت گاز ماشينه (يعني پام كه رو گازه به شدت ميلرزه ) به نظرتون ايراد از چيه البته اينو بگم كه بعد از 100 تا ديگه لرزش از بين ميره ممنون اگه راهنمايي كنيد

سلام دوست عزیز.اگه احساس میکنی که فقط چرخای جلو میلرزن یا میزنن باید رینگای چرخای جلو رو بالانس کنی یا شایدم تاب رینگارو بگیری.ولی اگر کل جلوی ماشین شدید تکون میخوره باید سر پلوسهای سمت گیربکس رو بازدید کنین.که در صورت خرابی این قطعه یا باید جوشکاری و تراشکاری بشن که عمرش کمتره و یا باید کلا عوض بشن.

لینک به ارسال

علاوه بر مواردی که محمد عزیز فرمودند

لرزش در سرعت 90 تا 100 میتونه عدم بالانس چرخ عقب باشه (برای چرخ های جلو خودشو تو سرعت 50 تا 60 نشون میده)

لینک به ارسال

تو اون سرعت فرمان هم میلرزه؟

لینک به ارسال

سلام دوست من

مشعلی یکی از پلوس های شما(احتمالا سمت راننده که بیشتر شایع هست)گشاد شده

لینک به ارسال

در درجه اول بالانس چرخ جلو و بعد مشعلی پلوس

لینک به ارسال

منم دقیقا همین مشکل رو تازگیا دارم دقیقا سرعت از 100 هم که رد میشه لرزش از بین میره ، پس اولین اقدام چی باید باشه ؟ دوستان موارد متعددی رو گفتن یکم گیج شدم !! ممنون

لینک به ارسال

همانطور که نیما خان گفتن در درجه اول بالانس ،اگر حل نشد باید پلوس و سایر اجزا که میتونن عامل ایجاد لرزش باشن بررسی بشن

لینک به ارسال

با توجه به اینکه گفتین موقعی که پاتون رو گازه میتونه از مپ سنسور و یا شمع ها باشه،

اگه تو سرعت بالا لرزش فرمونم دارید همونطوریکه اساتید فرمودن بهتره بالانسه درجا رو ماشین رو بدین براتون انجام بدن خیلی تاثیر داره؛

لینک به ارسال
کاش در مورد مدل ماشین میزان کارکرد و همینطور وضعیت لاستیکهای جلو یه توضیحی میدادید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری