1,756 ارسال در این موضوع قرار دارد

قبلا که پیچش  شل بود وسفت میکردن درست میشد وفرمان صدا نمیداد 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان این گیجی فرمون و یه نمه خلاصی هنوز باش درگیرم.

ببرم مکانیکی و زیر و بندسازی مطمئنم میگن مشکلی نیست. تو سرعت های بالا 110-20 به بالا خودش نشون میده.

اتفاقاً میخوام فرمون قرص و محکم باشه ولی یه خلاصی ریز خطرناکی پیدا میکنه. کاملاً محسوسه که تسلط رو فرمون کم میشه. چون چند ساله همین ماشین میرونم تفاوت نسبت به قدیم متوجه میشم.

با ماشینهای دیگه مثل سمند این عدم تعادل حس نمیکنی و اگه نیرویی به فرمون وارد نکنی ماشین مسیر مستقیم خودش میره.

اگه کسی تجربه ای داشته یا میدونه چطور میشه برطرفش کرد ممنون میشم.

خواهشاً راهکارهای یه تنطیم فرمون ببر و ... این چیزها رو نفرمایید. :hello:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، barton2500 گفته است :

ببرم مکانیکی و زیر و بندسازی مطمئنم میگن مشکلی نیست. تو سرعت های بالا 110-20 به بالا خودش نشون میده.

اتفاقاً میخوام فرمون قرص و محکم باشه ولی یه خلاصی ریز خطرناکی پیدا میکنه. کاملاً محسوسه که تسلط رو فرمون کم میشه. چون چند ساله همین ماشین میرونم تفاوت نسبت به قدیم متوجه میشم.

با ماشینهای دیگه مثل سمند این عدم تعادل حس نمیکنی و اگه نیرویی به فرمون وارد نکنی ماشین مسیر مستقیم خودش میره.

الان دقیقا چی رو بفرماییم؟

شما اگه لوازم جلوبندی و فرمونت همه سالم باشن به طبع نباید ایرادی پیش بیاد.

یا جعبه فرمون و متعلقاتش ایراد داره که باید هیدرولیک کار ببینه و نظر بده، یا جلوبندی که شامل چند تا قطعه مثل طبق و سیبک و موجگیر از پایین و کمک و توپی از بالا. اینا رم جلوبندی ساز باید ببینه ایراد دارن یا نه؟

اگر ایشالا ماشین ضربه هم نداشته که خب کار راحت تر میشه.

منتها اینا که گفتم باید کسی که تجربه داره و واقعا کارشو بلده چک کنه.

به نظر من هیچ کس مثل خودت نمی تونه ایراد رو بفهمه. خوب دقت کن ببین از کی اینجوری شد و اصلا چی شد که اینجوری شد. یعنی رو ماشین چه تغییراتی صورت گرفت که بعدش این مشکل بروز کرد.

ولی گیجی و خلاصی به نظرم می تونه از جعبه فرمون باشه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

الان دقیقا چی رو بفرماییم؟

شما اگه لوازم جلوبندی و فرمونت همه سالم باشن به طبع نباید ایرادی پیش بیاد.

یا جعبه فرمون و متعلقاتش ایراد داره که باید هیدرولیک کار ببینه و نظر بده، یا جلوبندی که شامل چند تا قطعه مثل طبق و سیبک و موجگیر از پایین و کمک و توپی از بالا. اینا رم جلوبندی ساز باید ببینه ایراد دارن یا نه؟

اگر ایشالا ماشین ضربه هم نداشته که خب کار راحت تر میشه.

منتها اینا که گفتم باید کسی که تجربه داره و واقعا کارشو بلده چک کنه.

به نظر من هیچ کس مثل خودت نمی تونه ایراد رو بفهمه. خوب دقت کن ببین از کی اینجوری شد و اصلا چی شد که اینجوری شد. یعنی رو ماشین چه تغییراتی صورت گرفت که بعدش این مشکل بروز کرد.

ولی گیجی و خلاصی به نظرم می تونه از جعبه فرمون باشه.

ضربه و تغییر خاصی رو ماشین پیش نیمده که بعد اون این مشکل پیش بیاد. به مرور دچار این حالت شده.

هیدرولیک کار میتونه درجا و بدون باز و بست کردن عملکرد جعیه فرمون چک کنه یا باید بشینن پشت فرمون ماشین در حال حرکت باشه؟

لینک به ارسال

دوستان یه همچین چیزی تو اینترنت پیدا کردم. برای 206 هم به همین شکل میتونه تعمیر بشه؟

دستور_العمل_تعمیر_جعبه_فرمان_تنظیم.jpg

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، barton2500 گفته است :

منم همین مشکلو دارم مخصوصا جاده هایی که آسفالت ضعیفی داره به حدی ماشین بازی میکنه که بیشتر از 100 نمیتونم برم.

از جلوبندی هم نیست از زمانی که این مشکلو داشتم قطعات جلوبندی دوبار تعویض شده که تاثیری هم نداشته.

قبلا تیونینگ تاک یه بحثی واسه تنظیم لقی فرمان خانواده 405 داشت که پاک شد متاسفانه. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، barton2500 گفته است :

دوستان یه همچین چیزی تو اینترنت پیدا کردم. برای 206 هم به همین شکل میتونه تعمیر بشه؟

سلام

بله داره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، amin6062 گفته است :

منم همین مشکلو دارم مخصوصا جاده هایی که آسفالت ضعیفی داره به حدی ماشین بازی میکنه که بیشتر از 100 نمیتونم برم.

از جلوبندی هم نیست از زمانی که این مشکلو داشتم قطعات جلوبندی دوبار تعویض شده که تاثیری هم نداشته.

قبلا تیونینگ تاک یه بحثی واسه تنظیم لقی فرمان خانواده 405 داشت که پاک شد متاسفانه. 

دقیقاً ! تو آسفالتهای ضعیف خیلی خودش نشون میده. تو اتوبان دیرتر ولی از سرعت های بالا این احساس خطر و خلاصی می فهمی.

ولی با 405 یا سمند همچین حسی نداری.

(توضیح: البته جعبه فرمون نشتی روغن یا صدای خاصی اصلاً نداره)

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، barton2500 گفته است :

دقیقاً ! تو آسفالتهای ضعیف خیلی خودش نشون میده. تو اتوبان دیرتر ولی از سرعت های بالا این احساس خطر و خلاصی می فهمی.

ولی با 405 یا سمند همچین حسی نداری.

(توضیح: البته جعبه فرمون نشتی روغن یا صدای خاصی اصلاً نداره)

کارکرد ماشینت چقدره؟ تیپ و مدل؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری