1,717 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، Ali207 گفته است :

دوستان من از موقعی که بلبرینگ چرخ عقب رو عوض کردم فرمونم میزنه به چپ! یعنی فرمون توی دستمه یهو به چپ بازی داره...وقتی هم ایستادم میخوام راه بیفتم یه کم فرمون رو میخوام بچرخونم یه صدای قر مانند میاد که البته قبلا هم بود.

البته فرمون رو میچرخونم پمپ هیدرولیکم صدا میده..میدونم مشکل داره ولی فعلا نمیشه عوض کرد گرونه!

آیا همه این مشکلات میتونه به هیدرولیک فرمون ربط داشته باشه؟ یا برم سراغ چیزای دیگه؟

برو میزون فرمون جای دیگه و اگر درست نشد یه جابجایی لاستیک کن

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. دوستان تنظیم فرمان کامپیوتری داخل تهران کجا سراغ دارید که مطمئن باشه؟

این جلوبندی ساز بعد ۳بار بازم نتوست فرمان ماشین من صاف تنظیم کنه و‌تو‌سرعت حدود ۱۰۰ خیلی نامحسوس فرمان لرزش داره

فکر هم کنم زاویه چرخ‌ها رو هم نتوسته خوب تنظیم کنه

لاستیک‌های جلو نو هست و تازه هم بالانس شده

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، ..amir گفته است :

این جلوبندی ساز بعد ۳بار بازم نتوست فرمان ماشین من صاف تنظیم کنه و‌تو‌سرعت حدود ۱۰۰ خیلی نامحسوس فرمان لرزش داره

سلام  تو خیابان دماوند دیده بودم ولی تو تاپیک معرفی و آدرس تعمیرگاه مورد اعتماد دوستان معرفی کرده بودن 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

مگه تنظیم فرمان کامپیوتری هم میشه؟  جالبه نمیدونستم..یعنی نیاز به باز و بست کردن هیچی نیست؟

در 6 ساعت قبل، ..amir گفته است :

زاویه چرخ رو با چی تنظیم میکنن؟ مگه موقع بالانس تنظیم نمیشه؟

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

وقت بخیر

نه زاویه باز و بسته بودن چرخ‌ها که با قرقری فرمان (اگه اسمش درست گفته باشم) هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 4 دقیقه قبل، ..amir گفته است :

وقت بخیر

نه زاویه باز و بسته بودن چرخ‌ها که با قرقری فرمان (اگه اسمش درست گفته باشم) هست

عزیز اگه مشکلت حل شد یه ندا بده ممنون میشم

خودم یه جا رو میشناسم...میرم اگه مشکل منم حل شد اینجا میگم

ویرایش شده در توسط Ali207

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

عزیز اگه مشکلت حل شد یه ندا بده ممنون میشم

خودم یه جا رو میشناسم...میرم اگه مشکل منم حل شد اینجا میگم

بنده فعلا در سفر هستم و متأسفانه اطلاع ندارم اینجا همچین چیزی هست یا خیر

شما مگه مشکلت چی هست؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

مگه تنظیم فرمان کامپیوتری هم میشه؟  جالبه نمیدونستم..یعنی نیاز به باز و بست کردن هیچی نیست؟

سلام والا میزون فرمون کامپیوتری من نشنیدم 

ولی نوعی میزان فرمون با دستگاه دیدم متداوله که دو تا دستگاه که با نور زاویه دقیق چرخون نشون میده به چرخ متصل میشه و روبرو ماشین یه صفحه مدرج بزرگه قابل تنظیمه که وقتی نور رو صقحه میفته میتونه ببینی چرخ در چه درجه ایه البته زیر هر چرخ یه صفحه گردون میفته و جک وزن ماشینوکم میکنه تا تا اپراتور بتونه به راحتی چرخهارو تو صفحه گردون بچرخونه و بعد در زاویه درست قرار بده بعد که فهمید هر چرخ چقدر انحراف داره از زیر پیچهای میزون فرمون شل میشه و سیبک و قرقری رو به میزان نیاز باز یا بسته میکنن تا چرخ در زاویه مناسب قرار بگیره و بعد مجدد پیج سفت میشه تا تنظیم به هم نخوره

0028_02.jpg

البته اونهایی که دستگاه ندارن ماشین میاد فقط رو صفحه گردون که چرخها جلو میفته توش بعد با میله ای که تنظیم داره و مثل انتن ماشین کوتاه بلند میشه فاصله جلوی لاستیک و عقب لاستیکو اندازه میکنن که باید مساوی باشه اگه مثلا چرخها اط قسمت جلو به هم نزدیک باشن و از قسمت عقب دور یعنی چرخها به سمت داخل انحراف دارن و اگه برعکس بود و عقب لاستیک نزدیک بود و جلوی لاستیک فاصله بیشتر یعنی چرخها به سمت خارج انحراف دارن البته این روش دقت دستگاهو نداره و حتی تاب داشتن لاستیک باعث میشه دقت کم شه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام والا میزون فرمون کامپیوتری من نشنیدم 

ولی نوعی میزان فرمون با دستگاه دیدم متداوله که دو تا دستگاه که با نور زاویه دقیق چرخون نشون میده به چرخ متصل میشه و روبرو ماشین یه صفحه مدرج بزرگه قابل تنظیمه که وقتی نور رو صقحه میفته میتونه ببینی چرخ در چه درجه ایه البته زیر هر چرخ یه صفحه گردون میفته و جک وزن ماشینوکم میکنه تا تا اپراتور بتونه به راحتی چرخهارو تو صفحه گردون بچرخونه و بعد در زاویه درست قرار بده بعد که فهمید هر چرخ چقدر انحراف داره از زیر پیچهای میزون فرمون شل میشه و سیبک و قرقری رو به میزان نیاز باز یا بسته میکنن تا چرخ در زاویه مناسب قرار بگیره و بعد مجدد پیج سفت میشه تا تنظیم به هم نخوره

0028_02.jpg

البته اونهایی که دستگاه ندارن ماشین میاد فقط رو صفحه گردون که چرخها جلو میفته توش بعد با میله ای که تنظیم داره و مثل انتن ماشین کوتاه بلند میشه فاصله جلوی لاستیک و عقب لاستیکو اندازه میکنن که باید مساوی باشه اگه مثلا چرخها اط قسمت جلو به هم نزدیک باشن و از قسمت عقب دور یعنی چرخها به سمت داخل انحراف دارن و اگه برعکس بود و عقب لاستیک نزدیک بود و جلوی لاستیک فاصله بیشتر یعنی چرخها به سمت خارج انحراف دارن البته این روش دقت دستگاهو نداره و حتی تاب داشتن لاستیک باعث میشه دقت کم شه

آقا آیدن تنظیم فرمان کامپیوتری خیلی عالیه دقیق درسته  خیلی جاها دارن .

imw6_img_20190115_122704_515.jpg

زوایه ها دقیق درست تنظیم میشن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

آقا آیدن تنظیم فرمان کامپیوتری خیلی عالیه دقیق درسته  خیلی جاها دارن .

imw6_img_20190115_122704_515.jpg

زوایه ها دقیق درست تنظیم میشن

چقدر جالبه البته قطعا اطلاعات به جای اینکه به روش قدیمی رو تابلو مدرج بیفته تو کامپیوتر نشان داده میشه بعد اپراتور میتونه بر اساس اطلاعات دقیقتر پیچهارو باز بسته کنه و زاویه چرخهارو صاف کنه 

به نظر من میزون فرمون از محمترین سرویسهای دوره ای ماشینه و خیلی میتونه از خرابیها و صدمات و خرجها جلو گیری کنه که متعصفانه خیلی از ماها جدی نمیگیریم

با میزون فرمون هم وضعیت جلوبندی هم زاویه چرخها هم بوش طبقها و هم شل بودن یا افتادن پیچها و گردگیرهای پلوس چک میشه  خیلی از این مشکلات مثلا پاره شدن گردگیر پلوس یا میزون نبودن چرخها هزینه های زیادی رو دست ادم میزاره 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری