1,564 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان یک سوال:

من وقتی فرمون رو کامل به سمت چپ می چرخونم، موقع دور زدن یه صدای لق لق از چرخ سمت شاگرد میاد، مشکل از چیه؟

یکی از دوستام گفت چون قبلا توی فرمون گرفتن به ماشین فشار اومده، الان این صدا رو میده و جای نگرانی نداره. منم زیاد سر در نمیارم از سیستم فرمون، ممنون میشم راهنمایی کنید.

ماشینتون چقدر کار کرده

ضمن تائید فرمایشات mtr عزیز احتمال مشکل مشکل در 3 شاخ پلوس هست

اگر صدا با چرخش چرخ کاملا ریتمیک باشه یعنی تق تق تق و با افزایش سرعت تند تر بشه از پلوسه

اگر نه گاهی میاد میتونه از رابط موجگیر و سیبک فرمون هم باشه

سلام دوستان

این 206 وی 8 فرمانش همینطوری هست یا من احساس سفتی می کنم چون قبلا من ال 90 و سمند داشتم فرمانشون نرم بودند خیلی.

در کل فرمانش نسبت به ال 90 و سمند چطوری هست

کلا سری های جدید کمی سفت شدن البته V8 مدل 90 برج 6 دیدم فرمونش فوق العاده نرم بود در کل معلوم نیست رو چه حساب کتابیه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماشینتون چقدر کار کرده

ضمن تائید فرمایشات mtr عزیز احتمال مشکل مشکل در 3 شاخ پلوس هست

اگر صدا با چرخش چرخ کاملا ریتمیک باشه یعنی تق تق تق و با افزایش سرعت تند تر بشه از پلوسه

اگر نه گاهی میاد میتونه از رابط موجگیر و سیبک فرمون هم باشه

92 هزارتا.

حالت اول که فرمودین صحیحه. صدا ریتمیک هست و سرعت تق تق ها با افزایش سرعت بیشتر میشه.

این حالت فقط زمانی هست که فرمون رو کامل کاملا چرخونده باشم و چسبیده باشه به انتها و دیگه جا نداشته باشه. وقتی یه ذره از اون حالت در میاد، دیگه صدا نداره.

فقط هم وقتی صدا میده که فرمون به سمت چپ چرخیده باشه.

لینک به ارسال

مشکل کله پلوسه احتمالا فنرش در اومده و کمی کچل کرده

شما چند راه داری

راه اول تعویض کامل پلوس که حدود 120-140 تومن هزینه داره

راه دوم تعویض کله پلوس با نمونه نو یا استوک که تیپ 2 هست و چرخ دنده ABS هم نداره و راحت پیدا میشه

هزینه فکر میکنم زیر 40 بشه(مطمئن نیستم)

راه سوم بیخیال بشین و کمتر بهش فشار بیارین

ولی با انتخاب راه سوم یه مشکلی هست اگر کلیه پلوس وضعیتش خراب بشه و قلاف 3 شاخ رو بخوره بعدا مجبور میشن کل پلوس رو تعویض کنین چون گشاد میکنه و تو سرعت بالا ماشین میزنه

لینک به ارسال

سلام دوستان

امروز ماشین رو اول صبح که روشن کردم متوجه شدم فرمان به سمت چپ که می پیچم یه صدای میده مثل اینکه به قابی چیزی گیر میکنه بنظرتون مشکل از کجاست کجاها رو چک کنم. میترسم ببرم نمایندگی بخوان ابرو رو درست کنن بزنن چشمش هم کور کنند.

لینک به ارسال

salam.gif

سلام ؛ یک هفته است که 206 گرفتم هنوز هم برای سرویس اولیه به نمایندگی نبردم . از دیروز یک صدائی به هنگام فرمان گرفتن زیر پا یم حس می کنم علاس دی ت چی می تونه باشه ؟

لینک به ارسال

سلام مبارکت باشه104.gif اشکالی نداره صدای تق تق میده درسته وفقط در اول حرکت ازتلسکپی فرمانه خودت میتونی رفعش کنی نمیدونم کجا هست آموزشش25r30wi.gif خودم آموزشش روگذاشتمAha.gif الان خودم هم نمیدونم کجاست25r30wi.gif صبر کن برات میزارمasabi1.gif

بفرما داداش

http://ir206.net/topic-t1597.html

لینک به ارسال

1

سلام دوستان

امروز ماشین رو اول صبح که روشن کردم متوجه شدم فرمان به سمت چپ که می پیچم یه صدای میده مثل اینکه به قابی چیزی گیر میکنه بنظرتون مشکل از کجاست کجاها رو چک کنم. میترسم ببرم نمایندگی بخوان ابرو رو درست کنن بزنن چشمش هم کور کنند.

بردم نمایندگی مشکل حل شد! khande.gif

لینک به ارسال

سلام.

من وقتی فرمون رو درجا میچرخونم دور موتور بالا و پایین میشه و ماشین میلرزه.

مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

سلام . بردم نمایندذگی . نگاه کرد ! با عرض معذرت ؛ چند روز پیش کف پوش نصب کرده بودم . علت از برخورد با کف پوش بود.

لینک به ارسال

من یه تیپ ۴ مدل ۸۲ دارم که صبحا وقتی‌ روشنش می‌کنم هوا سرده فرمون بسیار سفته وقتیم به زور میپیچونمش که باز بشه روغن از فشنگی هیدرولیک می‌زنه بیرون جعبه فرمون هم عوض کردم ولی‌ باز این مشکلو دارم هروقت میزارم ۱۰ تا ۱۵ دقیقه درجا کار کنه فرمون باز می‌شه مثل روز اول نرم به نظرتون مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری