1,563 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقت بخیر

من دیروز سوار ال نود یکی از همکارام شدم که ماشینو براش پارک کنم به طرز محسوسی فرمونش نرم تر از ماشین من که تیپ 5  مدل نود بود.طوری که راحت با یه انگشت هم میشد فرمون رو چرخوند.

فرمون من سفت نیست ولی فرمون اون خیلی دیگه نرم بود.

من همین دو ماه پیش روغن هیدرولیک توتال هم ریختم هرچند تغییری اصلا متوجه نشدم و صرفا برای اینکه سرویس انچجام داده باشم، تعویضش کردم.

ممنون میشم نظرتون رو بگید.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر دوستان

من چند روز آینده جعبه فرمان و پمپ هیدرولیک و ...میخام درست کنم

لطف کنید تجربه،طرح،...پیشنهاد دارید بگید،

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، saeid206h گفته است :

درود بر دوستان

[helpme]

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، alex_pk گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر

من دیروز سوار ال نود یکی از همکارام شدم که ماشینو براش پارک کنم به طرز محسوسی فرمونش نرم تر از ماشین من که تیپ 5  مدل نود بود.طوری که راحت با یه انگشت هم میشد فرمون رو چرخوند.

فرمون من سفت نیست ولی فرمون اون خیلی دیگه نرم بود.

من همین دو ماه پیش روغن هیدرولیک توتال هم ریختم هرچند تغییری اصلا متوجه نشدم و صرفا برای اینکه سرویس انچجام داده باشم، تعویضش کردم.

ممنون میشم نظرتون رو بگید.

نمی دونم قضیش چیه بعضیا نرمن بعضی نه. ماشین داداشم مدل 86 فرمون خیلی نرمتری از مال من که 87 هست داره. از اول هم همینطور بوده. جعبه فرمون و پمپ هیدرولیکشون هم یکین.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، saeid206h گفته است :

درود بر دوستان

سلام

اگر مدل ۹۰ هست و کم کارکرد اصلا دست نزنید به جعبه فرمان من رفتم پیش جلوبند گفت جعبه فرمان عوض کن نرمتر میشه مال خودم zf المان بود و این یکی هم که گرفتم zf از آقای امانی خلاصه نصب کردیم هیچ تفاوتی نداشت فقط ۱ تومن خرج الکی کردم و جعبه فرمان خودم هم موند تو انباری خونه پمپ هیدرولیک هم از نوع برزیلی هست که ایران‌خودرو انداخته بود و فشار گرفت گفت عالیه خلاصه بیخودی رفتیم تو خرج

برای نرمی فرمان شیر فرمان هرینگتون میگن خوبه اما در اصل این نوع شیر فرمان متفرقه هست و نرمی فرمان هم واسه این خودرو زیاد خوب نیست الان هرکی هرینگتون انداخته خیلی نرمه اما حتما دلیلی داشته که شرکت سازنده فرانسه اینگونه طراحی کرده 

ویرایش شده در توسط pezhman 207
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، pezhman 207 گفته است :

سلام

اگر مدل ۹۰ هست و کم کارکرد اصلا دست نزنید به جعبه فرمان من رفتم پیش جلوبند گفت جعبه فرمان عوض کن نرمتر میشه مال خودم zf المان بود و این یکی هم که گرفتم zf از آقای امانی خلاصه نصب کردیم هیچ تفاوتی نداشت فقط ۱ تومن خرج الکی کردم و جعبه فرمان خودم هم موند تو انباری خونه پمپ هیدرولیک هم از نوع برزیلی هست که ایران‌خودرو انداخته بود و فشار گرفت گفت عالیه خلاصه بیخودی رفتیم تو خرج

برای نرمی فرمان شیر فرمان هرینگتون میگن خوبه اما در اصل این نوع شیر فرمان متفرقه هست و نرمی فرمان هم واسه این خودرو زیاد خوب نیست الان هرکی هرینگتون انداخته خیلی نرمه اما حتما دلیلی داشته که شرکت سازنده فرانسه اینگونه طراحی کرده 

مدل 81،

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Meditator گفته است :

نمی دونم قضیش چیه بعضیا نرمن بعضی نه. ماشین داداشم مدل 86 فرمون خیلی نرمتری از مال من که 87 هست داره. از اول هم همینطور بوده. جعبه فرمون و پمپ هیدرولیکشون هم یکین.

206 های فعلی جدید هم همگی نرم خوب هستن   ماشین فعلی صفر فرمانشون خیلی عالی شده نسبت به قدیمی ها  اصلا آزار دهنده نیست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/06/25, 22:18:33، saeid206h گفته است :

درود بر دوستان

سعید جان امیدوارم مشکلات و نشتی روغن هیدورلیکت با هزینه پایین و بدون دردسر حل بشه

تجربه خاصی ندارم ولی اگر لطف کنی طی مراحل عکس بگیری و تجربه ات رو منتشر کنی خیلی خیلی ممنونت خواهیم بود

در 11 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

206 های فعلی جدید هم همگی نرم خوب هستن   ماشین فعلی صفر فرمانشون خیلی عالی شده نسبت به قدیمی ها  اصلا آزار دهنده نیست

امین جان ، ماشین پدر من هم سمند مدل 96 هست و فرمونش واقعا نرم هست و به قول دوستان با انگشت هم  میشه چرخوندش

ولی ماشین خودم 88 هست و نسبت به پرایدی که قبلا داشتم هم فرمونش سفت تر هست و 2-3 تا 206 دیگه هم تست کردم همین بودن

فکر کنم یه مشکلی این وسط بوده که توی مدل های جدید یا تقویت شده یا با یه تغییری کلا رفع شده ...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/06/25, 22:18:33، saeid206h گفته است :

درود بر دوستان

سلام میخوای از سمت جلوبندی و زیر ماشین باز کنی؟ در اونصورت باید بری جلوبندیساز حتی رام باید باز شه ولی شنیدم از بالا ام میشه باز کرد اگه نرمی فرمون خوبه همون شیر رو ببری برات تعمیر میکنن تراشکارها ولی خوب هزینه تعمیر همون یه زره من 4 سال پیش 120 دادم سوای از هزینه جلوبندیساز که طبقهامم باز کرده بود الان نمیدونم چقدر بگیرن ولی به نظر من مشکلات جلوبندیرم با باز کردن اون رفع کن اکسل عقبم که پارسال جمع کردی ایشالاه موتورم جمع میکنیو ماشین فنیش یک میشه بعد دیگه میری سمت ظاهری یه دست روکش مخمل مشکی و اینور اونور اگه زدگیو قری داره ردیف میکنی ماشین روپا و تر تمیز میشه فکر نکنم تمام این خرجها بیشتر از 6-7  ملیون بشه تازه پول رو دور نریختی که مطمعن باش رو قیمت ماشینت میره اگه مثلا الان ازت 15 میخرن اونکارارو کنی 20 راحت میخرن تازه لذتشم میبری 

خدا وکیلی یه مدل پایین تر تمیز خیلی بیشتر به دل ادم میشینه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، tukanet گفته است :

امین جان ، ماشین پدر من هم سمند مدل 96 هست و فرمونش واقعا نرم هست و به قول دوستان با انگشت هم  میشه چرخوندش

ولی ماشین خودم 88 هست و نسبت به پرایدی که قبلا داشتم هم فرمونش سفت تر هست و 2-3 تا 206 دیگه هم تست کردم همین بودن

فکر کنم یه مشکلی این وسط بوده که توی مدل های جدید یا تقویت شده یا با یه تغییری کلا رفع شده ...

حس میکنم روی 206 های جدید جعبه فرمان کامل تغییر کرده بهینه سازی شده - حالا شیر فرمانه یا غیره نمیدونم کاملا روی ماشین خودمون اینو دارم میبنیم صفر های الان واقعا فرمان نرم دل چسبی دارن

من پمپ هیدرولیک خودمو دقیقا همین برندی روی ماشین های صفر فعلی هست خریدم ولی فرقی نکرده روی نرمی فرمان همونه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری