1,563 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

بنده ۲۰۶ مدل ۹۰ تیپ۲ دارم

تازه خریدم و مجبور شدم زیر و بند رو کامل سرویس کردم. کمک ها رو هم حتی بردن تراشکاری.

زیر و بند ساز اصفهان چندجا بردم گفتن مورد نداره.

ولی مشکل اونجاس که سرعتم وقتی میره بالای ۱۰۰ کیلومتر حس میکنم، ماشین رها میشه و

فرمان ماشین هم انگار خلاصی پیدا می کنه

و کلا موقع پیچیدن هم انگار میخواد یدفعه منحرف بشه.  خیلی کم.

البته چون خیلی دقیقم اینو حس میکنم.

قبلا هم ۲۰۶ صندوقدار داشتم اون خوب بود.

سرعت ۱۷۰ هم میرفتم عالی بودولی روی این که هاچ بکه خیلی میترسم تند برم و تا حالا بیشتر از ۱۱۰ باهاش نرفتم.

یکی از زیر و بندساز ها هم میگفت ۲۰۶ هاچ بک همینه. 

والا من فکر کنم یچیزیش باشه

لطفا نطرتون رو بگید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 7 دقیقه قبل، ehsan rabiee گفته است :

سلام

تازه خریدم و مجبور شدم زیر و بند رو کامل سرویس کردم. کمک ها رو هم حتی بردن تراشکاری.

سرعت ۱۷۰ هم میرفتم عالی بودولی روی این که هاچ بکه خیلی میترسم تند برم و تا حالا بیشتر از ۱۱۰ باهاش نرفتم.

لطفا نطرتون رو بگید.

احسان جان سلام

امیدوارم ماشین جدید مبارک باشه و چرخش به شادی بچرخه همیشه

سیستم اکسل عقب SD با هاچ بک کمی متفاوته

درضمن به دلیل تقسیم وزن بهتری که روی محور عقب داره حس هندلینگ بهتری رو به راننده انتقال میده

شاید ماشین شما مشکلی نداره و چون چند وقت با مدل صندوق دار رانندگی کردید احساس می‌کنید ماشین فعلی در پایداری مثل مدل SD نیست که درست هم احساس می‌کنید

اگر خیلی این موضوع نگرانتون کرده شاید با کمی کاهش ارتفاع و استفاده از لاستیک های با عرض بیشتر باعث بشه حس اعتمادتون به ماشین بالابره

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان ، امروز اتفاقی ماشین رو بردم مکانیکی واسه تعمیر ، بعد متوجه نشتی از شلنگ هیدرولیک ( فشار قوی که از روی منیفولد رد میشه ) شدیم ، بعد چند ساعت ، وقتی ماشین رو دوباره روشن کردم ، دیدم فرمان کاملا خشک شده بود ، بعد که کاپوت رو زدم بالا دیدم کل روغن هیدرولیک خالی شده ! بشدت هم دود میداد . مشکل از سوراخ شدن همون شلنگ فشار قوی بود . الان راهی هست اون شلنگ تعویض بشه ؟ چطور

لینک به ارسال

سلام

دوستان یک سوالی برام پیش اومده اگر جعبه فرمان بخوام کامل عوض کنم چه چیزایی باز میشه؟

سیبک فرمان رو عوض کردم حالا موقع دور زدن خودم باید فرمان بچرخونم قبلا خودش نرم و راحت میچرخید سیبک هم از نوع trw گرفتم اصلیه کمی هم فرمان سفت شده کلافم کرده🤯 

حالا نمی‌دونم مشکل از کجاست اگر جعبه فرمان بخوام تعویض کنم چه قطعاتی جلوی راهش هست؟

ممنون اگر طولانی شد ببخشین🌹

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، pezhman 207 گفته است :

سلام

دوستان یک سوالی برام پیش اومده اگر جعبه فرمان بخوام کامل عوض کنم چه چیزایی باز میشه؟

سیبک فرمان رو عوض کردم حالا موقع دور زدن خودم باید فرمان بچرخونم قبلا خودش نرم و راحت میچرخید سیبک هم از نوع trw گرفتم اصلیه کمی هم فرمان سفت شده کلافم کرده🤯 

حالا نمی‌دونم مشکل از کجاست اگر جعبه فرمان بخوام تعویض کنم چه قطعاتی جلوی راهش هست؟

ممنون اگر طولانی شد ببخشین🌹

سلام خوب از کجا میدونی سفتی فرمون یا بر نگشتن فرمون مربوط به جعبه فرمونه که میخوای عوض کنی؟ ایا جلوبندیساز بهت گفته؟ یا خودت حدس میزنی؟

سفتی فرمون میتونه از پمپ هیدرولیک. شیر فرمون وکم باد یا پهنو خشک بودن لاستیک ارتفاع کمکها و وضعیت جلو بندی باشه

اینیم که فرمون بر نمیگرده هم کم باد بودن لاستیک هم اینکه سیبکهاتو تازه انداخته ممکنه هنوزتو جاش نشسته 

اگه جلوبندیساز بهت گفته باید جعبه فرمونت عوض شه به نظر من چنجا دیگه نشون بده اگرم خودت حدس میزنی پیش همون که سیبکتو عوض کرده برو و بگو بعد عوض کردن سیبک فرمون فرمون هنگامی که سر پیچ فرمونو ول میکنم بر نمیگرده و فرمون سفته ببین چی میگه

لینک به ارسال
در در 1397/04/09, 21:11:13، ehsan rabiee گفته است :

سلام

لطفا نطرتون رو بگید.

سلام

مبارکت باشه

منم تقريبا مشکل تو را داشتم

کمک هاي عقب را عوض کردم عالي شد

کمک عقب خيلي نرم شده بود و باعث ميشد تو پيچ تعادل نداشته باشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام خوب از کجا میدونی سفتی فرمون یا بر نگشتن فرمون مربوط به جعبه فرمونه که میخوای عوض کنی؟ ایا جلوبندیساز بهت گفته؟ یا خودت حدس میزنی؟

سفتی فرمون میتونه از پمپ هیدرولیک. شیر فرمون وکم باد یا پهنو خشک بودن لاستیک ارتفاع کمکها و وضعیت جلو بندی باشه

اینیم که فرمون بر نمیگرده هم کم باد بودن لاستیک هم اینکه سیبکهاتو تازه انداخته ممکنه هنوزتو جاش نشسته 

اگه جلوبندیساز بهت گفته باید جعبه فرمونت عوض شه به نظر من چنجا دیگه نشون بده اگرم خودت حدس میزنی پیش همون که سیبکتو عوض کرده برو و بگو بعد عوض کردن سیبک فرمون فرمون هنگامی که سر پیچ فرمونو ول میکنم بر نمیگرده و فرمون سفته ببین چی میگه

سلام

ایدین من خودم حدس میزنم که خرابه، اخه تا سیبکها رو عوض کردم اینجوری شد الان که باهاش اومدم بیرون بهتر شده از پمپ هیدرولیک هم صداهای بلبرینگ مانند میاد صدای زوزه، در حالتی که ماشین خاموش هست فرمون میچرخونم صدا ناله کمتری میده اما از پمپ هیدرولیک صدا بیشتره

متاسفانه جلوبند ساز درست حسابی اینجا پیدا نمیشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

دوستان کسی میدونه لوله های هیدرولیک ، از پایین که به شیر فرمان وصل هستن ، چجور باز میشن و قابل جدا شدن هستن ؟

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، amirhossin_sbr گفته است :

سلام

دوستان کسی میدونه لوله های هیدرولیک ، از پایین که به شیر فرمان وصل هستن ، چجور باز میشن و قابل جدا شدن هستن ؟

سلام

بله میشه باز کرد، با یک پیچ ستاره ای که سایزش یادم نیست باز میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

من می خواستم فرمون ماشین رو درست کنم

به نظرتون چرم کردن فرمان منطقی تره یا تغویضش ؟

نمیخوام فرمون ضخیم بشه

قیمت فرمون نو چنده کسی می دونه ؟

ایربگ دار و مغمولی فرق داره ؟!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری