1,414 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام یه راهنمایی میخواستم من یه 206 صفر خریدم که الان 7 ماه از خریدنش میگذره من هرروز که میخوام از پارکینگ ماشین رو در بیارم وقتی فرمون ماشین رو میچرخونم یه چیزی زیره پایه منوحالته چرخشی همراه با چرخش فرمون از زیره ماشین احساس میکنم اولش فقط همین بود جدیدا صدا هم میده و الان هم بدتر شده همراه بااون پایی که روی پدال گاز هست اونم از زیر احساس میکنم نمایندگی هم برا مشکلش بردم اونا کلی فرمون رو چرخوندن باز گفتن مشکلی نداره؟؟اتفاقا دوبار هم بردم اما جوابه درستی ندادن گفتن ماشینت سالمه راستی یه چیزه دیگه هم هست وقت ماشین تو حرکت میوفته بعد چند دقیقه این عیبها از بین میره حالا میخواستم راهنماییم بکنین باتشکر از شما :?:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مال من هم همچین چیزی بود که بعد متوجه شدم زیرپای میرفت بالا برخورد میکرد با آن. :D:D

لینک به ارسال

سلام پژمان جان ، خوش آمدی

کلا 3 دلیل میتونه داشته باشه که یکیش رو دوست عزیزمون گفتن و بهرته برای آزمایش کلا کفی ماشین رو بردارید و ببینید صدا وجود داره یا نه

مورد دوم شل شدن پیچ انتهای میل فرمان است که اگر خم بشین و اطراف پدال گاز رو نگاه کنین پیداش میکنین

مورد سوم هم خرابی جعبه فرمانه که اتفاقا یک ایراد اپیدمی است

این صدا به صورت یک ضرب تق همراه با احساس ضربه زیر پا و داخل فرمان است

گارانتی باید جعبه فرمان رو برای شما تعویض کنه

لینک به ارسال

با سلام

من هم سال گذشته وقتي ماشينو تحويل گرفتم همچين مشكلي داشت سه مال مي رفتم تو نمايندگي ها كه آخر جعبه فرمانو عوض كردن بازم درست نشد تلسكوپي رو عوض كردم بهتر شد ولي بازم كم و بيش صدا ميده هيچ راه حلي چون قطعه اصلي نيست يا هندي يا چيني :!:

لینک به ارسال

سلام

با اجازه 206 عزیز مشکل از تلسکوپیه فرمان هست و با کمی گریسکاری حل میشه و این مشکل رایج در 206 های 86 به بالاست و ایراد اصلی در کیفیت پین های پلاستیکی تلسکوپی هست .البته سایر موارد که دوستان گفتند هم پیش میاد ولی برای اتومبیل نو بیشتر همینی هست که عرض کردم

وحید

لینک به ارسال

دوستان، از بالا که به موتور نگاه کنیم.در قسمت پشت موتور مقداری ترشحات روغن، روی لوله های خرطومی که از اونجا رد میشه ریخته بود.خودم که درست متوجه نشدم از کجا ریخته

بردم پیش مکانیکی گفت احتمالا فشنگی هیدرولیک خراب شده؟!!

حالا میخواستم ببینم نظر دوستان چیه؟ مشکل از فشنگیه؟؟

اگه اینطور باشه که اون آقا میگه تعویض و تعمیرش چقدر هزینه بر هست و چقدر زمان لازم داره؟

لینک به ارسال

ممکنه با آچار کشی فشنگی حل بشه

اگه نشد فشنگی حدود 20 تومنه

لینک به ارسال
دوستان، از بالا که به موتور نگاه کنیم.در قسمت پشت موتور مقداری ترشحات روغن، روی لوله های خرطومی که از اونجا رد میشه ریخته بود.خودم که درست متوجه نشدم از کجا ریخته

بردم پیش مکانیکی گفت احتمالا فشنگی هیدرولیک خراب شده؟!!

حالا میخواستم ببینم نظر دوستان چیه؟ مشکل از فشنگیه؟؟

اگه اینطور باشه که اون آقا میگه تعویض و تعمیرش چقدر هزینه بر هست و چقدر زمان لازم داره؟

اگر عکس میذاشتین بهتر میشد نظر داد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دقیقا: زیر کیت آبی رنگ روی لوله های خرطومی ریخته

2kad6b78fd17.gif2kf98fd32113.gif

توی تصویر چپ بهتر دیده میشه

نظر دوستان چیه؟

لینک به ارسال

تو این عکس ها محل دقیق نشت مشخص نیست ولی همونطور که پویا گفت احتمال داره با اچار کشی حل بشه

اگه از داخل خود سوکت نشت میکنه مشکل از فشنگیه و باید تعویض بشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری