tabeez

تاپیک جامع سنسور نور و باران (پرسش و پاسخ ، مشکلات و...)

248 ارسال در این موضوع قرار دارد

من الان یه هفتست سنسور خریدم 250 تومن با پد bmw ولی هنوز اصولی اموزش نصب ندیدم یه بنده خدا نیست که اونو بسته باشه و درست کار کنه 102 صفحه تیوتینگ تاک رو خوندم هر کسی یه چیزی میگه ما که نفهمیدیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

http://ir206.net/viewtopic.php?t=4034

کمی سرچ میکردید موجود بود در این سایت

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 4 Beta

لینک به ارسال

من واسم آقای کاوه رضوی نصب کرد یدونه حباب هم نیفتاد با فندک اتمی تمام پد گرم کرد یه مقدارم روشیشه گرفت غندکو زود چسبون نه فالت داشتم تاحالا نه مشکلی منفی از پیچ داشبورد گرفت دو تا سیمم سوکت زد برام عین فابریک با دسته سیم ماشین تا bsi آورد وسل کرد یه مثبتم سوکت زد زد به یکی از خون های خالی فکنم ماله چراغ داشبود بود

لینک به ارسال

باسلام خدمت همه دوستان خوبم من تازه عضو شدم اگه اشتباهی هم دارم ببخشید!میخواستم ببین اگه سنسور نور و باران رو نصب کنم باید دسته چراغ و پرفپاک کن رو روی حالت خاصی قرار بدیم مثلا هیوندا دسته چراغ و برف پاک کن باید روی auto باید باشه تا این سنسور فعال بشه!آیا 206هم همچین حالتی داره؟

لینک به ارسال

باسلام خدمت همه دوستان خوبم من تازه عضو شدم اگه اشتباهی هم دارم ببخشید!میخواستم ببین اگه سنسور نور و باران رو نصب کنم باید دسته چراغ و پرفپاک کن رو روی حالت خاصی قرار بدیم مثلا هیوندا دسته چراغ و برف پاک کن باید روی auto باید باشه تا این سنسور فعال بشه!آیا 206هم همچین حالتی داره؟

تا جایی که اطلاع دارم فعالسازی سنسور نور و باران از طریق دکمه ای که روی دسته راهنما باید نصب بشه، امکان پذیر هست. عملکرد و محل قرار گیری این دکمه هم دقیقا" مشابه "دکمه تریپ" هست

xl6f2vg2332o7z6z812xp_s.jpgLINK_TEXT><e>

لینک به ارسال

سنسور نور همانطور که علی آقای عزیز فرمودند فعال میشه و سنسور باران هم وقتی دسته برف پاکن رو روی حالت متناوب قرار بدید در فرمت اتوماتیک عمل خواهد کرد

لینک به ارسال

خیلی ممنون بابت راهنمایی های خوبتون! ولی در مورد فعال کردن سنسور نور 206sd دوگانه این دوکمه برایه دیدن گیج گاز وبنزین استفاده میشه !ولی در مورد سنسور بارون حالت متناوب یعنی کدوم حالت؟میشه بیشتر راهنمایی کنید!

حالا206sd رو نمیشه سنسور نور بارون بست سرش؟

لینک به ارسال

خیلی ممنون بابت راهنمایی های خوبتون! ولی در مورد فعال کردن سنسور نور 206sd دوگانه این دوکمه برایه دیدن گیج گاز وبنزین استفاده میشه !ولی در مورد سنسور بارون حالت متناوب یعنی کدوم حالت؟میشه بیشتر راهنمایی کنید!

حالا206sd رو نمیشه سنسور نور بارون بست سرش؟

سلام,

دوست عزیز کلید فعال سازی سنسور نور سر دسته راهنما هست و کلید تریپ سر دسته برف پاک کن.

داخل عکس هم مشخص هست.

لینک به ارسال

اینا الان درسته؟

از داخل اون قسمت سبز رو اوراق میکنیم. پایه های 2به 40و 4سنسور به 38سوکت وصل میکنیم.

سوکت 3 اتصال بدنه هست

سوکت 1 رو هم من به فیوز f14 وصل کردم.

حالا اینو چطور به f14 وصلش کنیم؟

لینک به ارسال

سلام

دوستانی که سنسور نور و باران نصب کردن چراغ نور پایین روشن میشه یا مه شکن؟

اگه نور پایین .نمیشه کاری کرد که مه شکن روشن شه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری