alireza 206

مشکلات مربوط به پدال و سیم کلاچ(بریدن،سفت شدن و...)

665 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان کسی نبود جوابی برای ما داشته باشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

کلاچ ماشین خیلی سفت تر از بقیه 206 هاست ، دیسک و صفحه تا حالا عوض نشده 144 هزار تا کارکرده شتابش خوبه و  به راحتی تیک میزنه و گاز هرز اصلا نمیخوره

یه صدای شبیه کولر آبی هم میده ماشین که وقتی پامو رو کلاچ میذارم گاهی اوقات قطع میشه  و گاهی اوقات ریتم صدا تغییر میکنه

واسه نرم کردن کلاچ راهی بجز تعویض هست؟ واسه صدا چطور؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/05/12, 21:08:17، Amin Gh گفته است :

یه صدای شبیه کولر آبی هم میده ماشین که وقتی پامو رو کلاچ میذارم گاهی اوقات قطع میشه  و گاهی اوقات ریتم صدا تغییر میکنه

منم همچین مشکلی دارم
موقعی که پام رو کلاچ هست صدایی مثل کولر آبی میده مثل صدای تسمه کولر
بعد که پام رو تا آخر نگه میدارم صداش کمتر میشه و بیشتر صدا مال اول فشار دادن پدال وآخر ول کردن پدال هستش
مشکل از چی هستش ؟
با دنده 2 هم تیک آف میکشه مشکلی نداره اما حس میکنم یکم ضعیف شده ماشین حدود 140 هزارتا کار کرده

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

من   با اینکه ۵ هزتر تا قبل دیسک و صفحه والئو حعبه سبز انداخته بودم و فنر   پدال کلاچ گذاشته بودم یه نقدار پدال کلاچم سفت شده بود .. سیم کلاچ اتورکلاژ اسپانیایی( با لیبل پژو سیتروئن ) گرفتم و نصب کردم.. عالی شده کلاچ واقعن عالی شده... سیم کلاچ رو سعی کنید حتمن بهترین  جنس رو بندازید.. من که راضی ام الان شدیدن...

مدل ماشین تیپ دو مدل ۸۸ با کارکرد ۶۸ هزار تا.. سیم کلاچشم همون فابریکی خودش بود تا الان...

ویرایش شده در توسط qualitas
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دوستان این پدال کلاچ من خیلی بالاست و مکانیک هم بردم گفت نمیشه خود پدال رو پایین آورد.ینی بین پدال تا رسیدن به جایی که کلاچ وارد عملکردش میشه یه ۷-۸سانتی خالیه و خلاصی داره.راهی هست این فاصله رو ببندم و پدال پایینتر بره؟

لینک به ارسال
در در 1396/10/24, 12:57:10، immunology گفته است :

دوستان این پدال کلاچ من خیلی بالاست و مکانیک هم بردم گفت نمیشه خود پدال رو پایین آورد.ینی بین پدال تا رسیدن به جایی که کلاچ وارد عملکردش میشه یه ۷-۸سانتی خالیه و خلاصی داره.راهی هست این فاصله رو ببندم و پدال پایینتر بره؟

معمولا بالای پدال کلاچ یک پیچ برای تنطیم محل بالا بودن کلاج وجود داره وبا شل کردن اون پدال پایین میره نبود هم میتونید

نصب کنید بعد از نصب وتنظیم محل قرارگیری مناسب کلاچ(باید تراز با پدال ترمز باشه)اگر سیمکلاج تنظیم دستی نصب کردید سیم کلاج را هم تنظیم کنید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

معمولا بالای پدال کلاچ یک پیچ برای تنطیم محل بالا بودن کلاج وجود داره وبا شل کردن اون پدال پایین میره نبود هم میتونید

نصب کنید بعد از نصب وتنظیم محل قرارگیری مناسب کلاچ(باید تراز با پدال ترمز باشه)اگر سیمکلاج تنظیم دستی نصب کردید سیم کلاج را هم تنظیم کنید

مکانیک رفتم گفت این همینطوریه و پدال رو نمیشه بالا پایین کرد!!!جالب اینجاست یه صدایی هم از پدال میاد انگار یه پیچی چیزی شله و وقتی پا روش میزاری صدا قطع میشه.برای همین مجبورم همیشه پام رو پدال باشه که صدا نده.

لینک به ارسال

سلام

(ماشین وی8 مدل 1390)دیشب سیم کلاچ پاره شد، یه مدل خریدم در ظاهر طول کلی شون مثل هم بود اما وقتی خواستم ببندم دیدم اندازه اون قسمتی که میره داخل کابین(زیر و پایین بوستر تو تصویر خط قرمز) کمتر از یک سانت کوتاهتره، خلاصه اینکه جا نرفت، (علیرغم اینکه هر دو فروشنده میگفتن که سیم کلاچ اتومات 206 همشون یه جورن)رفتم یه دونه دیگه خریدم ایساکو ، کد فنیش رو دوستان داشته باشن در صورت نیاز علاف نشن، راستی یه فرق دیگه هم داشتن همون قسمت که عرض کردم میاد داخل کابین، مغزیش مال خودم و اینی که الان نصب کردم نارنجیه ولی اونی که جا نرفت سبز رنگ بود.20180222_004356.jpg.5ae96db261fd7250517364213b81c803.jpg

20180221_163003.thumb.jpg.bb2a5d456c21d61af96fe2a16deb5f31.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/12/03, 00:47:00، zilamo گفته است :

سلام

(ماشین وی8 مدل 1390)دیشب سیم کلاچ پاره شد، یه مدل خریدم در ظاهر طول کلی شون مثل هم بود اما وقتی خواستم ببندم دیدم اندازه اون قسمتی که میره داخل کابین(زیر و پایین بوستر تو تصویر خط قرمز) کمتر از یک سانت کوتاهتره، خلاصه اینکه جا نرفت، (علیرغم اینکه هر دو فروشنده میگفتن که سیم کلاچ اتومات 206 همشون یه جورن)رفتم یه دونه دیگه خریدم ایساکو ، کد فنیش رو دوستان داشته باشن در صورت نیاز علاف نشن، راستی یه فرق دیگه هم داشتن همون قسمت که عرض کردم میاد داخل کابین، مغزیش مال خودم و اینی که الان نصب کردم نارنجیه ولی اونی که جا نرفت سبز رنگ بود.20180222_004356.jpg.5ae96db261fd7250517364213b81c803.jpg

20180221_163003.thumb.jpg.bb2a5d456c21d61af96fe2a16deb5f31.jpg

سلام

احتمالاً اونی که خریدین و نشده برای پیربکس های BE بوده

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/03/30, 13:24:17، aidin1384 گفته است :

دوستان سلام جدیدا توی سایتای اینترنتی و دیوارو اینور اونور مینویسن نرم کردن کلاج خودرو با ضمانت و داعمی سه برابر نرمتر میشه عمر دیسکو صفحه بالاتر میره 

خلاصه الان به یکیشون زنگ زدم اگهیشم تو دیوار بود پرسید ماشین چیه منم گفتم 206 تیپ دو گفت کار نمیکنه فقط تیپ پنج کار میکنه با اینکه سیستم کلاج تیپ دو و پنج تقریبا یکیه گیربکسو فلاویلو دیسکو صفحه ام که یکی شده اط مدل 84 تا 90 خلاصه من برای اینکه ازش اطلاعات بگیرم پرسیدم پدرم پراید داره اونو چی و طرف گفت 140 میگیره یه قطعه وصل میکنه به سیستم کلاج گیربکس وا نمیشه ماشینو از حالت استاندارد در نمیاره و دفعات بعد برای تعویض دیسکو صفحه مزاحمتی ایجاد نمیکنه و داعمیه و همیشه دعاش میکنیم به گفته خودش محل ادرسشم سی متری جی ازادی بود

میخواستم ببینم از دوستان کسی تجربه نرم کردن کلاج داشته؟ توسط این تبلیغات>؟ و اینکه مانند اکثر تبلیغات اینترنتی یه جورایی فقط تبلیغات و پول گرفتنه؟ یا واقعا تاثیر داره؟

من خیلیارو دیدم فقط به دلیل کمی سفت شدن دیسکو صفحه دیسکو صفحه عوض میکنن بدون اینکه صفحه مشکلی داشته باشه اونوقت 140 تومن سه برابر نرم شدن مادامالعمر 

http://uupload.ir/files/2phu_img_20170620_124559[1].jpg

سلام دوستان 

سوال ایشون، سوال بنده هم هست.

مدتیه دچار ساییدگی کشکک زانوی چپ شدم و پول کافی هم برا خرید ماشین اتومات ندارم.

اگه کسی تجربه ای در این مورد داره و به اشتراک بذاره خیلی ممنون میشم :-)

ویرایش شده در توسط amir1055

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری