alireza 206

مشکلات مربوط به پدال و سیم کلاچ(بریدن،سفت شدن و...)

654 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/01/29, 01:28:30، Morteza Heydari گفته است :

؟

من پارسال بردم برام بهینه انداختن، کلاچ نرم بود و مشکلی نداشتم. (ببخشید راه حلی ارائه نکردم و صرفا تجربه شخصی خودم در این مورد رو گفتم.)

دیسک و صفحه هم براتون عوض کردن؟ قبل از تعویض دو شاخه با مدل بهینه کلاجتون نرم بود؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 ساعت قبل، 206 گفته است :

سلام

مبارکه

نه این مورد به صورت قطعی نشانه اتمام دیسک صفحه نیست و از رگلاژ میتونه باشه

متشکرم

راستش اینجا خوندم که کلاچ های جدید قابل رگلاژ نیستن ( سیم کلاچ اتوماتیک ). برداشتم درسته یا اینکه کلاچ خودروهای جدید قابل رگلاژ هست؟

لینک به ارسال

سلام 

من هر از گاهی وقتی پا رو کلاج میزارم به صدای تق دقیقا از زیر پدال میده کارکرد کیت کلاج از زمان تعویض حدود 4000 کیلومتر هست بلبرنگ کلاج هم تازگی عوض شده 

مشکل از سیم کلاج هست یا پدال ؟ اگه اسپری چرب یا WD40 بزنم تاثیری داره ؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، alidastan1986 گفته است :

سلام 

من هر از گاهی وقتی پا رو کلاج میزارم به صدای تق دقیقا از زیر پدال میده کارکرد کیت کلاج از زمان تعویض حدود 4000 کیلومتر هست بلبرنگ کلاج هم تازگی عوض شده 

مشکل از سیم کلاج هست یا پدال ؟ اگه اسپری چرب یا WD40 بزنم تاثیری داره ؟

صدا ممکن هست از خود پدال باشه ، اگر مشکلی در عملکرد سیستم کلاچ ندارید خود پدال رو بررسی کنید

اسپری هم حلال تمام مشکلات نیست ، اسپری چرب هم بدیش این هست که گرد و خاک رو جذب میکنه و شاید بعدا مشکل رو بدتر هم بکنه

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، tukanet گفته است :

صدا ممکن هست از خود پدال باشه ، اگر مشکلی در عملکرد سیستم کلاچ ندارید خود پدال رو بررسی کنید

اسپری هم حلال تمام مشکلات نیست ، اسپری چرب هم بدیش این هست که گرد و خاک رو جذب میکنه و شاید بعدا مشکل رو بدتر هم بکنه

هیچ مشکلی تو عملکرد سیستم کلاج نیس به نظر خودم صدا و یه حالت تکون ریز از خود همون قسمت پدال که پا روش فشار میاری میاد اما خوب چک کردم اونم لقی چیزی نداره

لینک به ارسال

سلام ، بچه ها ،یه وی 8 مدل 94 دارم ، وقتی خاموشه و خلاص ،،،کلاچ را میگیرم بعضی وقتها یه صدای  (( تق )) میاد . اینم بگم کلاچ را میگیری روان و یکنواخت پایین نمیره و انگار یه گیری وسطای راه داره ...

سوال اینجاست این ایراد مربوط به سیم کلاچه یا دوشاخه ی کلاچ ؟؟

سوال اصلیم هم اینه این مورد فقط در حد همین صدا و گیر جزئی و گه گاهی هست یا ممکنه باعث اسیب رسانیدن به جاهای دیگه گیرباکس و ... بشه ؟؟؟ واقعا اگه جاهای دیگه را خراب نمیکنه نمیخوام بهش دست بزنم چون تعویض دنده و ... اکی هست ....

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

سلام ، بچه ها ،یه وی 8 مدل 94 دارم ، وقتی خاموشه و خلاص ،،،کلاچ را میگیرم بعضی وقتها یه صدای  (( تق )) میاد . اینم بگم کلاچ را میگیری روان و یکنواخت پایین نمیره و انگار یه گیری وسطای راه داره ...

سوال اینجاست این ایراد مربوط به سیم کلاچه یا دوشاخه ی کلاچ ؟؟

سوال اصلیم هم اینه این مورد فقط در حد همین صدا و گیر جزئی و گه گاهی هست یا ممکنه باعث اسیب رسانیدن به جاهای دیگه گیرباکس و ... بشه ؟؟؟ واقعا اگه جاهای دیگه را خراب نمیکنه نمیخوام بهش دست بزنم چون تعویض دنده و ... اکی هست ....

سلام دوست عزیز.

این مشکل رو پارسال داشتم،اوایل همین تقه بود،بعد چند ماه دیگه پدال گیر میکرد کلاچو میگرفتم بعد تعویض دنده دیگه سرجاش برنمیگشت با پا میکشیدمش بالا.

مشکل از سیم کلاچ بود بعد تعویضش مشکلم حل شد.

مشکلی که دارید آسیبی به جایی نمیزنه تا جایی که اطلاع دارم با این حال مدتی برونید اگه بدتر شد اقدام به تعویض کنید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام پدال گاز سفته چندتا ماشین دیگه مثل پراید سمند .. نشستم خیلی نرم تره؟ مدل 82 از چی میتونه باشه ؟ سیم گاز عوض کردم ممنون

لینک به ارسال

دوستان سلام جدیدا توی سایتای اینترنتی و دیوارو اینور اونور مینویسن نرم کردن کلاج خودرو با ضمانت و داعمی سه برابر نرمتر میشه عمر دیسکو صفحه بالاتر میره 

خلاصه الان به یکیشون زنگ زدم اگهیشم تو دیوار بود پرسید ماشین چیه منم گفتم 206 تیپ دو گفت کار نمیکنه فقط تیپ پنج کار میکنه با اینکه سیستم کلاج تیپ دو و پنج تقریبا یکیه گیربکسو فلاویلو دیسکو صفحه ام که یکی شده اط مدل 84 تا 90 خلاصه من برای اینکه ازش اطلاعات بگیرم پرسیدم پدرم پراید داره اونو چی و طرف گفت 140 میگیره یه قطعه وصل میکنه به سیستم کلاج گیربکس وا نمیشه ماشینو از حالت استاندارد در نمیاره و دفعات بعد برای تعویض دیسکو صفحه مزاحمتی ایجاد نمیکنه و داعمیه و همیشه دعاش میکنیم به گفته خودش محل ادرسشم سی متری جی ازادی بود

میخواستم ببینم از دوستان کسی تجربه نرم کردن کلاج داشته؟ توسط این تبلیغات>؟ و اینکه مانند اکثر تبلیغات اینترنتی یه جورایی فقط تبلیغات و پول گرفتنه؟ یا واقعا تاثیر داره؟

من خیلیارو دیدم فقط به دلیل کمی سفت شدن دیسکو صفحه دیسکو صفحه عوض میکنن بدون اینکه صفحه مشکلی داشته باشه اونوقت 140 تومن سه برابر نرم شدن مادامالعمر 

http://uupload.ir/files/2phu_img_20170620_124559[1].jpg

لینک به ارسال

سلام

دوستان دقیقا یک سال پیش سیم کلاجم که اتو رگلاژ بود بریده شد، با رگلاژ دستی عوض کردم

1- دیروز ماشین رو امانت داده بودم، طرف اومد گفت کلاجت مشکل داره! در صورتی که قبلش درست بود، دیدم از رگلاژ در اومده، تنظیمش کردم، خود به خود اینطوری شده بود؟

2- بعد از تنظیم موقع حرکت خیلی میلرزه، بیشتر هم تو دنده عقب، ماشین و خود پدال لرزش داره دلیلش چیه؟

3- چرا یه دفعه این همه رگلاژش بهم خورده؟ فقط یکی 2 سانت کلاج درگیر میشد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری