illiya

تاپیک جامع مصرف سوخت 206 (تمام تیپ ها)

2,992 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان به نظر من مصرف بالا هیچ ربطی به تسمه تایم نداره .کثیف بودن شمع فیلتر هوا و دریچه گاز خیلی تاثیر داره و از همه مهم تر دور بالا رفتن. من اس دی v1 دارم تو شهر 9 میسوزه اگه خر گاز کنم بعضی وقتا تا کات اف میارم 11 هم سوخته مدل 88 تا الان 80 هزار راه رفته

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ولی نظر شخصی من پیچ چرخ 206 رو با پارس.405 .سمند. پراید. عوض نمیکنم چه قدیمی چه جدید فقط 206 موفق باشید

با احترام

لینک به ارسال

من وي8 دارم بيرون خوب ميسوزونه تقريبا 6 تا ولي داخل تا 10/5 هم ميسوزونه يه راه حل اساسي براي كاهش مصرف بديد لطفا

لینک به ارسال

من وي8 دارم بيرون خوب ميسوزونه تقريبا 6 تا ولي داخل تا 10/5 هم ميسوزونه يه راه حل اساسي براي كاهش مصرف بديد لطفا

icon_post_report.gif___________________________________

سلام. ماشین شما موتور tu5 روش هست و داخل شهر مصرفش طبیعه اونقدر زیاد نیست ولی اگر صافی بنزین رو عوض کنین بد نیست اگه کارکرد ماشین بالاست شمع باید عوض بشه من هر 40 هزار عوض میکنم اگه کارکرد ماشین از 80 رفته بالاتر باید انژکتورها شسته بشه. نکته مهم اینکه که شما رو چه دور موتوری دنده عوض میکنید؟ سر گاز میرید یا همیشه گاز تا اخر چسپیده؟ دوبالا رفتن خیلی تاثیر داره

لینک به ارسال

طبق صحبت هايي كه شد عوامل محيطي،موقعيت جغرافيايي،كيفيت بنزين،طرز راننندگي،رسيدگي به ماشين،سرويس هاي به موقع

اول بايد موارد بالا رسيدگي شود بعد سراغ تعميرات تخصصي رفت 50% مردم فكر ميكنن ماشين اونها بايد هر چند وقت يكبار دستگاه بخوره و ....

به هر حال هر كس بايد تا حدودي با اين عوامل آشنا بشه

لینک به ارسال

سلام,

دوستان این میدان مغناطیسی که ناصر جان هم مقالشو گذاشتن ( دستشون هم درد نکنه ) واقعا تا چه حد تاثیر داره؟

لینک به ارسال

راست میگه تا چه حد تاثیر داره ؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام . یه v8 دارم . 30000 تا راه رفته . صدی 10 ترکیبی میسوزونه. دور موتور همیشه رو 3000 ره . قبلن 206 تیپ 2 مدل 83 داشتم صدی 6.5 ترکیبی میسوزوند با همین مسیر و گاز و رانندگی. ماشینو تازه گرفتم . مدل 88/9 . یه دوستی هم دارم که همین مدلو داره اونم میگه 9 الی 10 میسوزونه. میگه همشون همینن. طبیعیه. ولی برا من قابل قبول نیست . خود پژو میگه ترکیبی 6.6

تا 10 خیلی فاصله داره.

از صاحب قبلیشم پرسیدم گفت مصرفش از اولم همین بوده .

ممنون میشم راهنمایی کنین .

لینک به ارسال

با سلام . یه v8 دارم . 30000 تا راه رفته . صدی 10 ترکیبی میسوزونه. دور موتور همیشه رو 3000 ره . قبلن 206 تیپ 2 مدل 83 داشتم صدی 6.5 ترکیبی میسوزوند با همین مسیر و گاز و رانندگی. ماشینو تازه گرفتم . مدل 88/9 . یه دوستی هم دارم که همین مدلو داره اونم میگه 9 الی 10 میسوزونه. میگه همشون همینن. طبیعیه. ولی برا من قابل قبول نیست . خود پژو میگه ترکیبی 6.6

تا 10 خیلی فاصله داره.

از صاحب قبلیشم پرسیدم گفت مصرفش از اولم همین بوده .

ممنون میشم راهنمایی کنین .

لینک به ارسال

سلام,

206 های بعد از 85 به دلیل تغییر ECU از شتاب کم و مصرف بالا برخوردارن. اما قبل از 85 اینطور نیست. برای مثال ماشین خود من که اوتومات هست داخل شهر 10 تا میسوزونه و شتاب خوبی هم داره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری