illiya

تاپیک جامع مصرف سوخت 206 (تمام تیپ ها)

2,938 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان واساتید محترم من یه تیپ 6 دارم امروز دیاگ زدم توجاده 9.2 زده چه کار کنم که مصرف ان کم باشه ایا استاندارد این مقدار است یا کمتر است

دوست عزیز سلام و خوش آمدید

ماشین شما چقدر کار کرده و مدل چنده؟

مصرف تیپ 6 کلا بالاست

مصرف در جاده برای اتومات ها 7 الی 8 لیتر در صد کیلومتر بسته به سرعت و جاده و... طبیعیه

البته گاه پایین تر و گاهی بالاتر ولی مصرف 9.2 به صورت حرکت با سرعت ثابت حدود 100 کمی بالاست و این قضیه به چند دلیل میتونه باشه از جمله وضعیت نا مطلوب بنزین، رفتار غیر اکونومیک با پدال گاز،شتاب گیری زیاد، کثیفی فیلتر هوا و چندین دلیل دیگر حتی ضعیف شدن شمع!

بهتره مواردی که ذکر کردم مورد توجه قرار گیرند مطمئنن مصرف کمتر خواهد شد ولی انتظار معجزه نداشته باشین

در اخر مبحث با تاپیک اصلی ادغام خواهد شد

forum-f15/206-t162.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوست عزیز مدل ماشین 20 اسفند 84 است و197000 کار کرده است ویه مشکلی هست که منو اذیت می کنه ماشین گاز ناگهانی نمی خوره یا با تاخیر گاز می خوره

لینک به ارسال
با سلام خدمت دوست عزیز مدل ماشین 20 اسفند 84 است و197000 کار کرده است ویه مشکلی هست که منو اذیت می کنه ماشین گاز ناگهانی نمی خوره یا با تاخیر گاز می خوره

با سلام

مشکل شما از تاخیر اولیه پدال گاز 4 سیمه هست که با تعویض آن با پدال 5 سیمه حل میشه

برای خرید این محصول میتوانید به اینجا مراجعه فرمایید

با احترام

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز,

حرف امیر جان درسته ولی یک مشکل دیگه هم که میتونه به وجود بیاد کثیفی دریچه ی گاز و MAP سنسور هست که تمیز کردن MAP در همین انجمن اموزش داده شده و امیدوارم شاهد اموزش تمیز کردن دریچه ی گاز هم باشیم. البته خودم قصد دارم بعد از عید این دو مورد رو تمیز کنم که احتمالا عکس از مراحل تمیز کردن دریچه ی گاز نیز در انجمن قرار بدم.

حتما این دو مورد رو تمیز کنید زیرا هم به مصرف سوخت مربوط میشن هم به مشکل تاخیر گاز خوردن و کلا کارکرد ماشین بهتر میشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست عزیزم کیهان اسدی اگر ممکنه اموزش تمیز کردن گاز را برام بگذارید

لینک به ارسال

سلام,

هم اکنون خودم این اموزش رو ندارم ولی میتونید از لینک پایین اقدام به یادگیری کنید.

http://www.tuningtalk.com/forum/206-5-t12813.html

تیونینگ تاک

لینک به ارسال

با تشکر خدمت شما دوست گرامی سال خوبی را برای شما ارزو می کنم

لینک به ارسال

سلام من 206SD V9 مدل 90 خریدم مصرفش منو بیچاره کرده هر 100 کیلومتر 17 تا میسوزونه راه حل چیه>؟

لینک به ارسال
سلام من 206SD V9 مدل 90 خریدم مصرفش منو بیچاره کرده هر 100 کیلومتر 17 تا میسوزونه راه حل چیه>؟

سلام دوست عزیز,ماشینتون چقدر کار کرده و رانندگی شما به چه صورته؟

لینک به ارسال

ماشینهای اتومات مصرف سوخت بالایی نسبت به هم رده خود که دستی می باشند دارند (البته نه به این میزان) ، فکر میکنم که مصرف حدود 12 برای شما مناسب باشه

اگر بی ادبی نیست آیا تا به حال ماشین اتومات داشتید؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری