hamid reza

تقویت ترمز 206 ( تیپ 2 و 5 )

199 ارسال در این موضوع قرار دارد

برای دیسک جلو یه دست لنت اسپانیایی بندازید دستی 30 تومنه واقعن خداس. با سرهت 5 ک.م هم خط میکشه روی آسفالت اگه محکم بکوبید روی آسفالت. عمرشون هم زیاده. نه سوت میکشه

وقتی هم که داغ میشه بازم به همون خوبی عمل میکنه. انجام دادم که میگما.

حالا خود دانی. و لی لنت عقب رو نمیدونم عوض کردما ولی یادم نیست مارکش چی بود و جعبش چه رنگی بودش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میشه در مورد aps توضیج بدین؟چی هست؟آخه دفعه ی اولمه اینو میشنوم؛

لینک به ارسال
میشه در مورد aps توضیج بدین؟چی هست؟آخه دفعه ی اولمه اینو میشنوم؛

شرکتی خدمتی تحت عنوان APS Active Power Stop رو با انجام تغییراتی بر روی ترمز از جمله نصب لنت ها مرغوب، تغییراتی در بوستر و... ارائه میده که شنیده ها حاکی از تاثیر خوب بر خانواده سمند 405 پارس و... است

در مورد 206 اطلاع زیادی نداره ولی چون ترمز 1800 های پژو کلا ضعیف هستن ظاهرا این سیستم خوب جواب داده

لینک به ارسال

هزینه ی aps تقریبا چقدره؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان من چند ماهی میشه وقتی پشت ماشین میشینم با نگرانی و ترس بعلت بد گرفتن ترمزهای ماشین رانندگی میکنم و از ترس ترمزهای ماشین میترسم تند برم یا کورس کوچولو بذارم

میشه راهنمایی کنید که چه کارهایی انجام بدم تا ماشینم به بهترین نحو ترمز بگیره و و دیگه تو سرعتهای بالا تقریبا ترس و نگرانی از این بابت نداشته باشم(البته مثلا نمیخوام کارهایی مثل ای بی اس دار کردن ماشین انجام بدم که هزینه های خیلی زیادی دارن)

البته بغیر از موارد زیر:

تعویض لنتهای ماشین با مارک پژو سیتروین

تعویض روغن ترمز

لاستیکای ماشینمم دیگه باید عوض کنم چون 67هزار کارکردن(فقط نمیدونم چه مارکی بخرم وبا چه شماره ای؟و اینکه بنظرتون پهن بخرم؟خودم دوست ندارم لاستیک پهن بخرم،نظر شما روی لاستیک پهن هست یا معمولی؟آیا لاستیک پهن روی سرعت و ترمز تاثیر زیادی داره؟)

206 تیپ2،کارکرد 67هزار،آخرای87

لینک به ارسال
salam.gifدر قسمت BSI ماشینتون، خودش چند تا سایز رینگ و لاستیک رو پیشنهاد میده. لاستیک پهن باعث نرم شدن ماشین و عملکرد بهتر ترمز در نتیجه ی چسبندگی بیشتر به سطح جاده میشه. ولی جنس خوب بگیرید. من از یه نفر که BMW 2002ti داره و ماشین بازم هست، شنیدم که لاستیک کومهو به نسبت قیمتش از کیفیت بالایی برخورداره و لاستیک خوبیه. خودشم همیشه کومهو میندازه. کلا جنس لاستیک خیلی برای ترمزگیری مهمه.

لینک به ارسال
سلام

دوستان من چند ماهی میشه وقتی پشت ماشین میشینم با نگرانی و ترس بعلت بد گرفتن ترمزهای ماشین رانندگی میکنم و از ترس ترمزهای ماشین میترسم تند برم یا کورس کوچولو بذارم

میشه راهنمایی کنید که چه کارهایی انجام بدم تا ماشینم به بهترین نحو ترمز بگیره و و دیگه تو سرعتهای بالا تقریبا ترس و نگرانی از این بابت نداشته باشم(البته مثلا نمیخوام کارهایی مثل ای بی اس دار کردن ماشین انجام بدم که هزینه های خیلی زیادی دارن)

البته بغیر از موارد زیر:

تعویض لنتهای ماشین با مارک پژو سیتروین

تعویض روغن ترمز

لاستیکای ماشینمم دیگه باید عوض کنم چون 67هزار کارکردن(فقط نمیدونم چه مارکی بخرم وبا چه شماره ای؟و اینکه بنظرتون پهن بخرم؟خودم دوست ندارم لاستیک پهن بخرم،نظر شما روی لاستیک پهن هست یا معمولی؟آیا لاستیک پهن روی سرعت و ترمز تاثیر زیادی داره؟)

206 تیپ2،کارکرد 67هزار،آخرای87

سلام دوست عزیز تاپیک مشابه وجود داشت

لطفا اول جستجو کنید با تشکرrose.gif

http://ir206.net/206-2-t647.html

لینک به ارسال

سلام دوستان من همین امروز یه 206 تیپ 2 صفر از ایران خودرو تحویل گرفتم (که البته زیر سپر جلوش هم به اندازه یه بند انگشت رنگش کنده شده لطفا موقع تحویل ماشین صفر از شرکت همه جاش رو خوب نگاه کنید) میخوام لاستیکاش رو عوض کنم و پهن بگیرم به نظر شما رو ترمز و کلا نحوه ی عملکرد ماشین تاثیر منفی داره یا مثبت لطفا با ذکر دلیل راهنمایی کنید اگه مارک لاستیک رو هم معرفی کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

منم وقتی سال 89 گرفتم سریع رفتم لاستیکها رو دادم کومهو انداختم تا حالا توی شب یه بار رینگو داغون کرده ام / البته دیگه لاستیکارو باز نکرده ام که رینگارو ببینم

منظورم اینه که لاستیکا این قدر نرمه که رینگ داغون شد ولی لاستیک نترکید .

خیلی هم نرمه ترمزها هم عالی شده .

من 205.60.14 انداختم

لینک به ارسال

لاستیک و لنت ترمز به نوبت خودش خیلی مهمه

ولی بنظر من طرز رانندگی مهم ترین چیزه تو سرعت بالاست

تو سرعت بالا برا اینکه کنترل ماشین از دست ندین باید از دنده معکوس استفاده کنید که تو این روش از قدرت موتور ماشین هم برای توقف استفاده میشه

تو هر ماشینیم جواب میده yaftam.gif

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری