محمود

مبـــاحث مــربوط به اکـسـل عـقـب

662 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام.من محمود هستم .همونی که مشکل کجی چرخ عقب داشت.بردم جلو بندی ساز چرخها رو باز کردم دیدم بلبرینگ ژامبون خراب شده و زده خود ژامبون رو کچل کرده.

با تعویض ژامبونها و لوازم ترمز عقب و یک جفت لنت عقب هزینش شد 215.ولی انصافا ماشینم الان نرم شده.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیاده شده کامل اکسل 206 که بره تراشکاری با تعویض میل توپی و بلبرینگ 170 تا 200 خرج بر میداره

لینک به ارسال

من نمی خوام کل اکسل رو باز کنم.

فقط بازویی چرخ سمت راننده.

فک میکنین اینم اونقد هزینه داشته باشه؟

لینک به ارسال

اگر فقط یک طرف باز بشه و بلبرینگ عوض بشه بین 60 تا 100 بستگی به انصاف مکانیک و جنس قطعه داره

ولی اگر میل اکسل خورده شده باشه احتمالا تعویض بی فایده است و شاید مدتی خوب باشه و دوباره همون اش و همون کاسه

چون وقتی میل عکس خط خط باشه و لبه داشته باشه بلبرینگ رو دوپهن میکنه و خراب میشه

در این صورت باید کل اکسل باز بشه بره تراشکاری و میل اکسل تعویض بشه که حدودا همون 200 هزینه داره

لینک به ارسال

امروز صبح حین رانندگی دیدم ماشین به راست انحراف داره !!! خیلی هم مشخص بود .با گرفتن فرمون این مورد شدید میشد. بردم تعمیرگاه. غروب اماده ست . مکانیک گفت مشکل شکستگی اکسل داره شدید. خدارحم کرد که توجاده نشکست... خلاصه وقتی که بگیرمش دوستان رو توی جریان تعمیروخرجش قرارمیدم

لینک به ارسال

میگم پول اکسل سی.سی یا اکسل 206 اس.دی چنده؟ من میخوام از این اکسلا بذارم که چرخ عقبو دیسکی هم واسشون ساپورت کنه...عقبو دیسکی کنم...

لینک به ارسال

ژامبون جفت 45000. تعمیر اساسی اکسل 60000(تراشکاری ،تاب گیری و...) . میل اکسل 30000

لینک به ارسال

خوب حساب کرد

لینک به ارسال
خوب حساب کرد

طرف با انصاف بود دستش دردنکنه. ولی خیلیها میگن تعمیر اکسل مهمه ویه تراشکار ماهر باید روش کار کنه. اگه میل اکسل مشکل پیدا کرد حتمآ باید تعویض شه(صددرصد) در هرصورت باید هر چند وقت یه آچار کشی خوب رو سیستم تعلیق وجلوبندی انجام داد. (با این دست اندازهاو سرعتگیرهای نامناسب )

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

ماشی من جدیدا از سمت عقب صداهای زیادی میداد و وقتی به مکانیکی مراجعه کردم گفت از ژامبو یا ژامبون است. خواستم بپرسم این ژامبون چیست و چه کاربردی دارد؟ البته امیدوارم اسمشو درست نوشته باشم. ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری