محمود

مبـــاحث مــربوط به اکـسـل عـقـب 206

901 ارسال در این موضوع قرار دارد

چرخ عقب من سمت شاگرد اتفاقا تازه بلبرینگش رو عوض کرده بودم، متأسفانه یه ماشین بهش زد که یه کم کج شده

ضمن سپاس از راهنماییتون کجا برده بودید؟ از کارش راضی بودید؟

سایر دوستان جای خاصی رو نمیشناسن؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امروز بردم ژامبون و توپی چرخ و کل بلبرینگهای سمت شاگرد عقب رو کامل عوض و نو کردم، اما هنوز یه مقدار کجی باقی مونده، چه کنم بنظرتون؟ غیر از تراشکاری و نیز خرید محور نو کامل، راه دیگه ای هم هست؟ آیا به استوکهای توی شوش میشه اطمینان کرد؟ یا اونها هم مشکل دار هستند؟

لینک به ارسال

باسلام خدمت تمام بروبچه ها میخاستم دم عیدی اکسل عقب ماشینمو کاملا بازکنم ولی نمیدونم که چه جوری بازوبسته میشه اگه میشه منو راهنمایی کنین ممنون میشم yaftam.gifyaftam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/yaftam.gif' alt='URL>'>doa.gifdoa.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/doa.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

بنظرم پیاده کردن و تعمیر اکسل عقب یمقدار سخته و نیاز به تراشکاری و... داره و پیشنهاد میکنم اگر جلوبندی ساز خوب و قابل اعتمادی دارین کار به ایشون بسپارین در هر صورت امیدوارم لینک های زیر براتون مفید باشه و لینک های دانلود هم مشکلی نداشته باشن

آموزش تصویری تعمیر اکسل عقب 206 ( فیلم )

راهنمای تعمیرات سیستم تعلیق 206

لینک به ارسال

باسلام خدمت تمام بروبچه ها میخاستم دم عیدی اکسل عقب ماشینمو کاملا بازکنم ولی نمیدونم که چه جوری بازوبسته میشه اگه میشه منو راهنمایی کنین ممنون میشم yaftam.gifyaftam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/yaftam.gif' alt='URL>'>doa.gifdoa.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/doa.gif' alt='URL>'>

دوست عزیز سلام نمدونم اکسل تیپ دو با پنج فرقی داره یا نه ولی پیشنهد میکنم اگه دست به اچار نیستی و یا تجهیزات نیستی بهش دست نزن چون من خودم به خاطر خرابی بلبرینگ شامبون و خرابی شافت مجبور شدم کامل بیارم بیرون و ببرم تراشکاری واسه در اوردن و جازدن شافت یه نفر یا دونفر کمکی هم نیا ز داری خرک و اجار و ..... نیاز داری اون لینک دومی که دوستمون گذاشته خیلی میتونه مفید باشه ولی اینک اول ممکنه گیجت کنه بازم مشکلت رو بگو تا عرض کنم خدمتت که کجارو باز کنی

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

ماشین من 206 V8 مدل 88 کارکرد 50000 اکسل عقب یهو به صدا افتاد بردم زیر و بند ساز گفتن "بلبرینگ ژامبو" خرد کرده و این خرابی ناشی از خرابی "فول" و مجبور شدم هر دو رو عوض کنم. حالا که ماشین رو گرفتم سر پیچ ها عقب ماشین تعادل نداره و یه حالت بیش فرمانی (Over Steer) پیش میاد که قبلا نبود میخواستم ببینم کسی میدونه علت این قضیه چیه؟

ضمنا علت خرابی اولیه چی بوده؟ آیا به کارکرد زیاد ربط داره یا علت دیگه ای داره؟

لینک به ارسال

کسی هست جواب من رو بده؟؟؟

لینک به ارسال

]با سلام به دوستان

امروز 206 خودم رو که مدل 83 هست رو بردم تعمیرگاه گفتم اطلاعات خودم رو با شما به اشتراک بزارم.

خب از عیب هایی که ماشین داشت و باعث شد به اکسل شک کنم :

1.بازی کردن ماشین مخصوصا انتهای ماشین در سرعت (اول فکر میکردم از جلوبندیه)

2.صدای بد ماشین هنگام عبور از چاله و دست انداز

3. ساییدگی قسمت بیرونی لاستیک

وقتی اکسل رو تعمیرکار باز کرد به علت شدت آسیب نیاز به تراش کاری داشت و کلیه متعلقات دیگه تقریبا از بین رفته بود خلاصه مجبور شدیم همه رو عوض کنیم.

قطعات عوض شده:(فاکتور ضمیمه شده)

1. کمک عقب 195 اورژینال

2. بلبوریگ ژانبون 2*85 اورژینال

3. لوله ژانبون 2*27

4. کاسه نمد ژانبون 2*10

تراشکاری 80

دست مزد 150

مکان:تهران

تاریخ : 92.7.2

دوستان فقط نظرتون رو راجبه قیمت ها بگید ببینم چطور حساب کرده با ما! منصف هست یا نه!

لینک به ارسال

]با سلام به دوستان

امروز 206 خودم رو که مدل 83 هست رو بردم تعمیرگاه گفتم اطلاعات خودم رو با شما به اشتراک بزارم.

وقتی اکسل رو تعمیرکار باز کرد به علت شدت آسیب نیاز به تراش کاری داشت و کلیه متعلقات دیگه تقریبا از بین رفته بود خلاصه مجبور شدیم همه رو عوض کنیم.

1. کمک عقب 195 اورژینال

3. لوله ژانبون 2*27

4. کاسه نمد ژانبون 2*10

تراشکاری 80

دست مزد 150

دوستان فقط نظرتون رو راجبه قیمت ها بگید ببینم چطور حساب کرده با ما! منصف هست یا نه!

وحشتناک پاتون حساب کردند

من حدود 2ماه پیش اینکارها را انجام دادم مطالبم هم توی سایت موجوده برای من دسمت باز و بست اکسل و تعویض بلبرینگ ژانبون و تعویض بوش مندل ها و لوله پین ژانبون روی هم شد 50 تومن

راستی ای کاش بوش مندل هاتم عوض می کردی چون به احتمال خیلی زیاد دیگه خاصیت تازگی شون را از دست دادن و ماشین ضربه ها را به راحتی به اتاق منتقل می کنه ای کاش قبلش بامن مشورت می کردی یا پست هام را در قسمت مربوطه می خوندی و از تجربیات م استفاده می کردی اساس کار این سایت همینه

استفاده از تجربه ها من خودم خیلی از تجربیات بچه ها استفاده کردم

حالا دیگه کاریه که شده موفق باشیthumbsup2.gifthumbsup2.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/thumbsup2.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

]با سلام به دوستان

1. کمک عقب 195 اورژینال

3. لوله ژانبون 2*27

4. کاسه نمد ژانبون 2*10

تراشکاری 80

دست مزد 150

با سلام

من دیروز بلبیرینگ ژامبون دو طرف تعویض کردم 140 ت با اجرت در اومد و جنس اصلی استفاده شد

البته ماشینم تیپ 6

مکان ساری بوده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری