banari1354

نحوه کارکرد سیستم تهویه و کولر و بخاری و استفاده از auto

301 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام به همه دوستان یه سوال چرا وقتی توی تابستون که دمای هوا حدود 35 درجه است استارت میزنی همزمان سیستم ایرکاندیشن اتوماتیک وار شروع به کار کردن میکنه و دمای ماشین و پایین میاره اما توی زمستون با درجه سرمای -1 ایرکاندیشن عمل نمیکنه دلیل خاصی داره ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام به همه دوستان یه سوال چرا وقتی توی تابستون که دمای هوا حدود 35 درجه است استارت میزنی همزمان سیستم ایرکاندیشن اتوماتیک وار شروع به کار کردن میکنه و دمای ماشین و پایین میاره اما توی زمستون با درجه سرمای -1 ایرکاندیشن عمل نمیکنه دلیل خاصی داره ؟

این بستگی به میزان اختلاف عدد ست شده و دمای اتاق داره

اگر تو زمستون هم روی 28 ست کنین و آخرین بار روی Auto خاموش کرده باشید ، با روشن کردن ماشین وارد عمل میشه

البته این مکانیزم که توضیح دادم کمی یادم رفته ولی همین چند روز قبل روشن شدن کولر تو دمای نزدیک صفر شاهد بودم

لینک به ارسال

این بستگی به میزان اختلاف عدد ست شده و دمای اتاق داره

اگر تو زمستون هم روی 28 ست کنین و آخرین بار روی Auto خاموش کرده باشید ، با روشن کردن ماشین وارد عمل میشه

البته این مکانیزم که توضیح دادم کمی یادم رفته ولی همین چند روز قبل روشن شدن کولر تو دمای نزدیک صفر شاهد بودم

بله کاملا درسته هرچه عددست شده بادمای بیرون اختلاف داشته باشه امکان فعال شدن به شکل اتومات درومواقع استارت اولیه بیشتر میشود وکاملا طبیعی است

لینک به ارسال

دوستان من هم همین مسئله را دارم دردمای زیاد وقتی ماشین رواستارت می زنم کولربه طورخودکارروشن می شود

لینک به ارسال
دوستان من هم همین مسئله را دارم دردمای زیاد وقتی ماشین رواستارت می زنم کولربه طورخودکارروشن می شود

اگردوست داری تکرارنشه فاصله دمای بیرون وعددست شده سیستم تهویه روکمترکن من توی اهوازدمای بیرون 45بوددمای داخل 22 کارنمیکرد

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان عزیز

من یه مشکلی با سیستم auto تهویه دارم

دما رو روی 23 درجه Auto در حالت ECO قرار میدم ولی بعضی وقت ها خودش روی A/C میره!!! و برای خارج شدن از حالت A/C باید دکمه A/C رو بزنم تا به حالت ECO بره!

دوستان میتونید بگید مشکل چی هستش؟

ممنون

لینک به ارسال

باسلام

من sd V8 دارم وقتي كه سيستم تهويه روشن باشد وماشين را خاموش كنيد در استارت بعدي با روشن شدم موتور سيستم تهويه نيز خودكار روشن مي شود ولي اگر قبل از خامو نمودن ماسين سيستم تهويه را خاموش كنيد در استارت بعدي ديگر تهويه خودكار روشن نمي شود.

لینک به ارسال

دوستان عزیز سلام

آیا استفاده از حالت Auto در زمان استفاده از بخاری و در مدار بودن کمپرسور بروی مصرف سوخت تاثیر دارد یا خیر؟

لینک به ارسال
سلام به همه دوستان عزیز

من یه مشکلی با سیستم auto تهویه دارم

دما رو روی 23 درجه Auto در حالت ECO قرار میدم ولی بعضی وقت ها خودش روی A/C میره!!! و برای خارج شدن از حالت A/C باید دکمه A/C رو بزنم تا به حالت ECO بره!

دوستان میتونید بگید مشکل چی هستش؟

ممنون

خیرنباید اینطورباشه برای اینکه به حالت آخرین مدست شده برسیدبایدبرای روشن کردن همان دکمه ی off رافشاردهیدبازدن این دکمه به همان حالت برخواهدگشت مگراینکه درحالت اوتومات خاموش کزده باشی

دوستان عزیز سلام

آیا استفاده از حالت Auto در زمان استفاده از بخاری و در مدار بودن کمپرسور بروی مصرف سوخت تاثیر دارد یا خیر؟

بله هرکاری که باعث فشاربرموتورشودمصرف رابالا میبردحتی مصرف دررانندگی درشب واستفاده ازادوات هم برمصرف تاثیرداره چون دراین حالت دینام هم به موتورفشاروارد میکنه چه برسه به کمپرسورکولر

باسلام

من sd V8 دارم وقتي كه سيستم تهويه روشن باشد وماشين را خاموش كنيد در استارت بعدي با روشن شدم موتور سيستم تهويه نيز خودكار روشن مي شود ولي اگر قبل از خامو نمودن ماسين سيستم تهويه را خاموش كنيد در استارت بعدي ديگر تهويه خودكار روشن نمي شود.

کاملا طبیعی است ومشکلی نداردبه این میگن سیستم تهویه اتومات

لینک به ارسال

خیرنباید اینطورباشه برای اینکه به حالت آخرین مدست شده برسیدبایدبرای روشن کردن همان دکمه ی off رافشاردهیدبازدن این دکمه به همان حالت برخواهدگشت مگراینکه درحالت اوتومات خاموش کزده باشی

ممنون مهدی جان

الان چند روزیه که درست شده

بله در حالت auto خاموش میکنم(سوئیچ رو درمیارم)یعنی همیشه اینکارو میکنم

حوصله ندارم هردفعه که میخوام ماشینو خاموش کنم دونه دونه تجهیزات رو خاموش کنم بعد موتور رو خاموش کنم(سیستم تهویه و ضبط و ..)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری