5,639 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 ساعت قبل، mohammadpur گفته است :

سلام به شما دوست عزیز و سایر دوستان

مشکل ماشین من با تعویض سلکتور حل شد

یه جا بردم توی ستارخان خیابان نیرو که کارش فقط تعمیر گیربکس اتومات هست اول سلکتور رو رگلاژ کرد وقتی دید درست نمیشه گفت باید تعویض بشه

سه مدل سلکتور داشت اونی که از بقیه گرونتر بود بسته بندی نایلونی با برچسب پژو سیتروءن و ساخت فرانسه داشت که با اجرت تعویض جمعا 450 تومن شد

وقت‌بخیر

مسئول اونجا یک پیر مرد بود؟ (شنیده بودم ستارخان یک تعمیرگاه قدیمی هست که مسئول اصلیش سال‌ها پیش خارج از کشور دوره گذرانده بوده) 

اگر امکان داره شمارشُ برای بنده ارسال کنید خصوصی. 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1390/03/01, 20:23:29، hidden-mafia گفته است :

داداش ماشین من یا من این حس رو دارم یا واقعا به این شکل هست که حالت دستی انگار ماشین تیز تر هست به نظرم فرمونم بیشتر نرمتر میشه بازی میکنه

داش شما چطوری دستی عوض میکنی با ماشین من پسر دایم که ماکسیما داره یه طوری عوض میکرد زود عوض میشد اما خودم عوض میکنم مشکل شما رو دارم نمیدونم پارو میخاست دنده بده بیشتر رو گاز میزاشت بر میداشت نمیدونم خودمم اصلا از حالت دستی استفاده نمیکنم همیشه اتومات قرارش میدم اگه فهمیدم چطوری میشه دنده رو نرم عوض کرد بهت خبر میدم

در در 1390/07/16, 11:31:15، Mehdi.T گفته است :

salam.gifسلام دوست گرامی دوستی دارم که همین مشکل راداشت بهش پیشنهاد استفاده ازروغن مرغوب وباکمی قلیزتردادم نمیدونم چه مارکی استفاده کردولی گوفت که ازروغن کیربکس بیوک که آمریکایی است استفاده کرده

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، -AMIN- گفته است :

سلام

دوستان این مسئله ای که میگن گیربکس اتوماتیک 206 بشدت نسبت به معکوس کشیدن و رانندگی اسپرت ( حالت  S ) حساس هست درسته ؟

آخه یه بنده خدایی میگفت اگر میخوای خیلی سریع پدر گیربکس این ماشین رو دربیاری بهش معکوس بده  . واقعا اینقدر حساسه ؟

بله به رانندگی اسپرتی و حالت s مقداری حساس هست

ولی با معکوس کشیدن مشکلی ندارد هرچی میخاهید معکوس بکشید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان تعمیر کار با سواد گیربکس که تشخیس عیب بده  کیو‌ سراغ دارین !؟ 

مثل این تعمیر کارا نباشه که کل گیربکس رو صفر تا صد عوض می‌کنن اخرم مشکلت حل نمی شه 

مثل امسال کاپ سرویس (اندره )نباشه 

لینک به ارسال
در در 1398/11/12, 12:31:13، Bardia Dot گفته است :

سلام دوستان، من ماشینم مدل ۸۳ هست و یه مشکلی چند وقته برخورد کردم که اعصاب و روانمو داغون کرده از بس هرکاری کردم حل نشد. مشکلم کله کردن ماشین موقع برداشتن پا از روی پدال گاز هست. همه دسته‌موتورها رو عوض کردم پلوس هارو چک کردم شمع و باقی چیزام اوکیه فقط میمونه مشکل از گیربکس. آیا این مشکل میتونه از گیربکس اتوماتیک ماشین باشه؟ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن یا نظرشون رو بگن

دوستان کسی نظری در این مورد نداره؟ واقعا مشکل کلافه‌کننده‌ایه

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، Bardia Dot گفته است :

فشار گیربکس چک شده ؟

من این مشکل رو گاها وقتی روغن کثیف میشه پیدا میکنم اون زمان فشار گیربکس پایین میاد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

وقت‌بخیر

در 19 ساعت قبل، ebi1363 گفته است :

بله به رانندگی اسپرتی و حالت s مقداری حساس هست

ولی با معکوس کشیدن مشکلی ندارد هرچی میخاهید معکوس بکشید

عذر میخوام، متوجه منظورتون نشدم! اگر به اون حالت حساس هست پس به معکوس هم حساس هست!

در 15 ساعت قبل، kiarashdz گفته است :

مثل این تعمیر کارا نباشه که کل گیربکس رو صفر تا صد عوض می‌کنن اخرم مشکلت حل نمی شه 

بنده حدود ۳ سال پیش نزدیک یافت‌آباد مراجعه کردم و ازنظرقیمت که خیلی مناسب‌تر از اکثر مراکزدیگه بود و جلوی خودم خودرو تعمیر کردن و چند ساعته هم خودرو تحویل دادن  اما بی‌اطلاعم که الان هم به همون صورت منظم و دقیق کار میکنن یا خیر و هیچ تضمینی بنده نمیتونم بدم.

در 27 دقیقه قبل، Bardia Dot گفته است :

من یادمه قبلاً میگفتن این مشکل مربوط به فیلر سوپاپ موتور هست(اگر درست خاطرم باشه) حتی ممکنه از پمپ بنزین هم باشه!

در 1 دقیقه قبل، Mehdi.T گفته است :

فشار گیربکس چک شده ؟

من این مشکل رو گاها وقتی روغن کثیف میشه پیدا میکنم اون زمان فشار گیربکس پایین میاد

روغن گیربکس کثیف بشه پس فیلتر گیربکس تمیز نمیکنه؟

و تا جایی که یادمه کمبود روغن، ضعیف شدن شیر برقی و کلاً هر تغییری در فشار روغن گیربکس سریع ارور میده و تعویض دنده هم خیلی محسوس حس میشه. 

(البته تجربه بنده اینطور بوده و قطعاً دوستان اطلاعات بیشتری دارن)

اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن..

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ..amir گفته است :

وقت‌بخیر

عذر میخوام، متوجه منظورتون نشدم! اگر به اون حالت حساس هست پس به معکوس هم حساس هست!

بنده حدود ۳ سال پیش نزدیک یافت‌آباد مراجعه کردم و ازنظرقیمت که خیلی مناسب‌تر از اکثر مراکزدیگه بود و جلوی خودم خودرو تعمیر کردن و چند ساعته هم خودرو تحویل دادن  اما بی‌اطلاعم که الان هم به همون صورت منظم و دقیق کار میکنن یا خیر و هیچ تضمینی بنده نمیتونم بدم.

من یادمه قبلاً میگفتن این مشکل مربوط به فیلر سوپاپ موتور هست(اگر درست خاطرم باشه) حتی ممکنه از پمپ بنزین هم باشه!

روغن گیربکس کثیف بشه پس فیلتر گیربکس تمیز نمیکنه؟

و تا جایی که یادمه کمبود روغن، ضعیف شدن شیر برقی و کلاً هر تغییری در فشار روغن گیربکس سریع ارور میده و تعویض دنده هم خیلی محسوس حس میشه. 

(البته تجربه بنده اینطور بوده و قطعاً دوستان اطلاعات بیشتری دارن)

اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن..

مهم مقدار رنج غلظت روغن هم هست ممکنه حتی روغن تمیز هم باشه ولی کیفیت مناسبی برای گیربکس نداشته باشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Bardia Dot گفته است :

سلام. کوئل و دینام رو هم چک کردین؟

لینک به ارسال
در در 1398/11/25, 22:39:24، kiarashdz گفته است :

برو پیش مستر دیاگ 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری